0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 98549

İtalya Slovenya Avusturya Turları

Milano Como Venedik Ljubljana Bled Hallstatt Salzburg

İtalya Slovenya Avusturya turları ile Avrupa’nın birbirinden güzel şehirlerinde romantik bir yolculuğa hazırlanın. Venedik, Como Gölü, Salzburg ve Ljubljana bu tur fırsatında sizi bekliyor.

 • Katedral Meydanı - Milano

  Katedral Meydanı - Milano

 • Garda Gölü - Milano

  Garda Gölü - Milano

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Geleneksel Tramvay - Milano

  Geleneksel Tramvay - Milano

 • Kent ve Göl - Como

  Kent ve Göl - Como

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Villa Balbinella - Como

  Villa Balbinella - Como

 • Yaz Mevsiminde Göl Manzarası - Como

  Yaz Mevsiminde Göl Manzarası - Como

 • Kanallar Şehri - Venedik

  Kanallar Şehri - Venedik

 • Kanal ve Binalar - Venedik

  Kanal ve Binalar - Venedik

 • Ejderha Köprüsü - Ljubljana

  Ejderha Köprüsü - Ljubljana

 • Nehir Manzarası - Ljubljana

  Nehir Manzarası - Ljubljana

 • Bled Gölü - Slovenya

  Bled Gölü - Slovenya

 • Kent Manzarası - Hallstatt

  Kent Manzarası - Hallstatt

 • Şehir Sokakları - Hallstatt

  Şehir Sokakları - Hallstatt

 • Salzach Nehri Kıyıları - Salzburg

  Salzach Nehri Kıyıları - Salzburg

 • Mirabell Sarayı Bahçeleri - Salzburg

  Mirabell Sarayı Bahçeleri - Salzburg

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı İtalya Slovenya Avusturya Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Muazzez Tulunay

Muazzez Tulunay

Ben ve arkadaşlarım sürekli Gruppal'dan aldığımız turlar ile bütün Avrupa'yı dolaştık. Seçkin Bey ve ekibi o kadar ilgili ki, gerçekten çok yardımcı oluyorlar. Aile kadar yakınlar. Turların yanı sıra vize konusunda da çok iyi hizmet veriyorlar. Vize işlerinde de İlker Bey'e, Elif Hanım'a çok teşekkür ederiz. Ben her seferinde, turlara daha çok arkadaşım ile katılmaya başladım. Zira hem ekonomik, hem de çok iyi hizmet alıyoruz. Romantik Avrupa turunda sadece ben ve arkadaşlarım 15 kişi olduk. Nerdeyse bütün turu kapatacaktık ama çalıştığımız için hep birlikte izin yapamıyoruz. Gruppal çalışacağı acenteleri da özenle seçtiği için tekrar çok teşekkürler. Rehberimiz Serdar Çelik bey de çok ilgili ve bilgiliydi. Ona da çok teşekkür ederiz. Bu arada bu turu geçen yıl, rehber İlhan Öztürk ile yapmıştık. O kadar memnun kaldık ki, bu yıl tekrar gittik. Yani müşteri kazanımında rehber çok önemli. Gruppal müşterilerde sanırım bağımlılık yapıyor. Turlarda, diğer turlardan tanıştığımız kişilerle seyahat etmeye başladık. Yani millet bizim gibi abone olmuş. Ve güzel ve yeni dostlar edinmeye başladık. Teşekkürler.

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

İtalya Slovenya Avusturya Turları

Avrupa'nın en romantik şehirlerinde keyifli bir yurtdışı turu deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Gruppal tatil turlarında alınan covid önlemleri ile gönül rahatlığıyla seyahat edebilir ve yeni ülkeler keşfetmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Romantik ve aşkla dolu bir Avrupa turu yapmak için yerinizi ayırtabilir ve kolay ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Milano

Milano İtalya'nın önde gelen finans merkezi ve en zengin üretim ve ticaret şehridir. Milan, Ticino ve Adda nehirleri arasında yayılan uçsuz bucaksız düzlüğün ortasında, kuzey İtalya'nın Po Havzası'nın kalbinde yer almaktadır.

Lombardiya'nın başkenti Milano şehri, 1.3 milyonluk bir nüfusa sahip. Birçok farklı sanayi sektörü ile İtalya'nın en büyük sanayi şehridir. Tasarımcılar, sanatçılar, fotoğrafçılar ve modeller için manyetik bir noktadır. Milano, yüksek ve ilginç binaları ve sarayları olan antik bir şehir merkezine sahiptir, bu yüzden dünyanın her yerinden pek çok insan bir Milano turu yaparak bu cazibe şehrini görmek ister.

Como

Milano'nun kuzeyinde, Como Gölü'nün en güneybatı ucunda dağlarla çevrili bir şehirdir ve gölü ile ünlüdür. Şehrin adı, Orta Çağ'da Lombard stilini Avrupa'ya yayan gezgin loncalar, mimarlar ve dekoratörlere uygulanan maestri comacini (Como'nun ustaları) teriminin bir parçasıydı. Tuğla veya tuğla kesme taş yüzlü duvarları, mükemmel harçları ve diğer yapısal ve stilistik başarıları, Katalonya'dan Almanya'ya bin yıldan daha eski binalarda hala görülebilir.

Venedik

Venedik çevresel, mimari ve tarihsel olarak benzersiz bir şehirdir. İtalya turları ile keşfedilen şehirlerin başında gelen burada yapacağınız Venedik turları ile kendinizi bir masalın içindeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Venedik, Kuzey Adriyatik Denizi'nde önemli bir İtalyan limanı olmaya devam etmektedir ve dünyanın en eski turizm ve kültür merkezlerinden biridir.

Ljubljana

Ljubljana 293.000 bin kişilik nüfusuyla Avrupa'nın en küçük başkentlerinden biridir. Şehir barındırdığı öğrenci nüfusu nedeniyle çok dinamik bir yapıya sahiptir ve Slovenya'nın ekonomik ve kültürel merkezi olarak hem yerel halka hem de ziyaretçilere sunacağı çok şey vardır.

Ljubljana, Sloven ulusunun politik ve kültürel kalbidir. Bu önemli bir Avrupa ticaret, ticaret, sergi ve kongre merkezinin yanı sıra Slovenya'nın ulaşım, bilim ve eğitim merkezidir.

Bled

Bled Gölü bir uçurumun üzerine tünemiş bir kale görüntüsüyle, Avrupa'nın en güzel Alp tatil destinasyonlarından biridir. Romantik bir seyahat için vazgeçilmez rotalar arasında olan Bled ve Bled Gölü'nü mutlaka keşfetmelisiniz.

Hallstatt

Kendi adıyla aynı göle bakan Hallstatt köyü, Avusturya'nın Salzkammergut dağlarındaki konumuyla görenleri büyülüyor. Küçük olmasına rağmen bir masal kasabasını andıran atmosferi, evleri ve göl manzarasıyla Hallstatt turları hayatınızın en güzel yurtdışı seyahat deneyimlerinden biri olacak. Özellikle kış döneminde masalsı bir atmosfere bürünen Hallstatt gezisi sizi çok etkileyecek. 

Salzburg

Alplerin kuzey eteklerine ve Bavyera (Almanya) sınırına yakın Salzach Nehri'nin her iki tarafında düz bir havzada yer alan Salzburg şehrini mutlaka görmelisiniz. Doğal Alp manzarasının ve mimari zenginliğin benzersiz bir kombinasyonu, Salzburg’un dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak ün yapmasına yol açmıştır.

Üye Yorumları

Belgin Fırat
Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Cengiz Seyhan
Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal
Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar
Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube