0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 93055

Romantik Avrupa Turları

Zürih Milano Nice Marsilya Montpellier Toulouse Bilbao

Romantik Avrupa turu sizi Zürih’ten Bilbao’ya, Milano’dan Toulouse’a uzanan, 5 ülkeyi kapsayan unutulmaz bir yolculuk fırsatına davet ediyor. Yerinizi hemen ayırtın!

 • Nehir Kıyıları - Zürih

  Nehir Kıyıları - Zürih

 • Tarihi Şehir Manzarası - Zürih

  Tarihi Şehir Manzarası - Zürih

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Heykel ve Katedral - Milano

  Heykel ve Katedral - Milano

 • Geleneksel Tramvay - Milano

  Geleneksel Tramvay - Milano

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Villa Arconati - Milano

  Villa Arconati - Milano

 • Tarihi Merkez - Nice

  Tarihi Merkez - Nice

 • Balıkçı Tekneleri - Nice

  Balıkçı Tekneleri - Nice

 • Liman Bölgesi - Nice

  Liman Bölgesi - Nice

 • Longchamps Çeşmesi - Marsilya

  Longchamps Çeşmesi - Marsilya

 • Palais du Pharo - Marsilya

  Palais du Pharo - Marsilya

 • Rue Foch - Montpellier

  Rue Foch - Montpellier

 • Kent Merkezi - Montpellier

  Kent Merkezi - Montpellier

 • Jacobins Manastırı - Toulouse

  Jacobins Manastırı - Toulouse

 • Nehir Panoraması - Bilbao

  Nehir Panoraması - Bilbao

 • Pintxoz Çeşitleri - Bilbao

  Pintxoz Çeşitleri - Bilbao

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Romantik Avrupa Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Romantik Avrupa Turları

Gruppal Avrupa turları arasında en romantik rotaların birleştiği Romantik Avrupa turları seni bekliyor. Bilbao'dan Marsilya'ya, Nice'ten Zürih ve Milano'ya uzanan aşk dolu bu rotada unutulmaz bir yolculuğa çıkacaksınız. Avrupa'nın en romantik, en güzel, en masalsı şehirlerinde ister sevdiğinizle ister arkadaşınız ister yalnız başınıza harika bir tatil turu yapacaksınız. 

İsviçre'nin en büyük şehir olan Zürih'te kültür ve ihtişam dolu bir seyahate çıkacaksınız. Çikolata, peynir ve Roger Federer, muhtemelen Zürih denince akla gelenler olacaktır. Aynı zamanda Romantik Avrupa turu yaparken de göreceksiniz, Zürih'te şehrin hemen her köşesinde çeşme var.

Zürih'ten sonra rotayı İtalya'nın en önemli şehirlerinden Milano'ya çevireceksiniz. İtalya'nın ekonomik kalbi olarak bilinen şehirde yapacağınız Milano turu ile şehirde modanın ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz. Ve Da Vinci'nin ünlü tablosu son akşam yemeği gibi dünyaca ünlü sanat eserlerinden bazıları Milano'da sergileniyor. Alışveriş turuna çıkmak isteyenler için de oldukça ideal bir rota oluyor.

Nice, muhteşem iklimi, muhteşem kumsalları ve büyüleyici manzaralara sahip güzel sahil şeridi ile biliniyor. Paris'ten sonra en çok müzesi olan ve yıl boyunca düzenlenen birçok festivali ile hem bir sahil destinasyonu hem de sanatı ve kültürü ile ünlü bir destinasyondur. Güzel tepelerle çevrili Nice, hoş bir iklime sahiptir ve Côte d'Azur veya Fransız Rivierası'nın önde gelen tatil beldesidir.

Fransız Rivierası'nın batısında yer alan Marsilya, Akdeniz'in en önemli limanlarından biridir. Eski Yunanlılar ve Romalılar tarafından Massalia olarak bilinen Marsilya, bölgenin en önemli ticaret merkezi ve Fransız Cumhuriyeti'nin ana ticaret limanıydı. Marsilya şu anda Fransa'nın Akdeniz kıyısındaki en büyük şehri ve ticaret, yük ve yolcu gemileri için en büyük liman.

Romantik Avrupa gezileri ile birbirinden güzel ve romantiz dolu rotalar sizi bekliyor.

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan
Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal
Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar
Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Çiğdem Akcanlar
Çiğdem Akcanlar

Harika, dolu dolu ve sorunsuz geçen güzel bir tatildi. Özellikle rehberimizden (bilgisi, iletişimi, hakimiyeti, nazikliği...) çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube