% 20 İndirim
GP: 91803

Slavrupa Turları

Viyana Budapeşte Krakow Prag

Slavrupa tur fırsatları ile hem Orta Avrupa’yı hem Polonya’yı kapsayan keyif dolu bir seyahat yapacak; Viyana, Budapeşte, Krakow ve Prag’ı uygun tur fiyatları ile keşfetmenin tadını çıkaracaksınız.

 • Belvedere Sarayı ve Bahçeleri - Viyana

  Belvedere Sarayı ve Bahçeleri - Viyana

 • Hofburg Sarayı'na Yukarıdan Bakış - Viyana

  Hofburg Sarayı'na Yukarıdan Bakış - Viyana

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Karlskirche Katedrali - Viyana

  Karlskirche Katedrali - Viyana

 • Tarihi Evler - Viyana

  Tarihi Evler - Viyana

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • St. Mathias Katedrali - Budapeşte

  St. Mathias Katedrali - Budapeşte

 • Szechenyi Kaplıcaları - Budapeşte

  Szechenyi Kaplıcaları - Budapeşte

 • Tarihi Parlamento Binası - Budapeşte

  Tarihi Parlamento Binası - Budapeşte

 • Tuna Kıyıları - Budapeşte

  Tuna Kıyıları - Budapeşte

 • Vistula Nehri ve Wawel Şatosu - Krakow

  Vistula Nehri ve Wawel Şatosu - Krakow

 • Benediktin Manastırı - Krakow

  Benediktin Manastırı - Krakow

 • Kazimierz Bölgesi - Krakow

  Kazimierz Bölgesi - Krakow

 • Kent Manzarası - Krakow

  Kent Manzarası - Krakow

 • Şato Manzarası - Prag

  Şato Manzarası - Prag

 • Şehir Meydanı ve Tyn Kilisesi - Prag

  Şehir Meydanı ve Tyn Kilisesi - Prag

 • Vltava Nehri - Prag

  Vltava Nehri - Prag

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları
Ekstra Turlar Dahil

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single farkı ve çocuk seçenekleri satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Slavrupa Turları
Süre 7 Gece 8 Gün
Ulaşım Türk Hava Yolları
Otel 3* ve 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi
Hareket Noktası Atatürk Havalimanı (IST)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Sema Çegil

Sema Çegil

Turdan çok memnun kaldım, keşke tekrar böyle bir fırsat olsa…

Muazzez Tulunay

Muazzez Tulunay

Gruppal internet sitesinden aldığım tur programları ile nerdeyse bütün Avrupa’yı gezdim. İlk olarak İtalya için çok tereddüt ederek tur satın almıştım. Zira internetten bilmeden almak, korkutuyordu. Fakat ekonomik olduğu için, bir deneyeyim dedim. 7 arkadaşımla birlikte gittik ve çok memnun kaldık. Ödediğimiz fiyata biz Türkiye’de bile böyle bir tatil yapamazdık. Fiyata göre hizmet çok iyiydi. Sonuç olarak bu turdan sonra bana cesaret geldi ve her fırsatı değerlendirmeye başladım. Gruppal’dan sırayla; Dubrovnik, Orta Avrupa, Yunanistan, Benelüks, Roma, İspanya ve Romantik Almanya turlarına katıldım. Bu sırada Gruppal çalışanları ile hizmetlerinden dolayı bir nevi dost olduk. Hepsine buradan çok teşekkür ederim. Gerçekten çok sabırla ve içtenlikle yardımcı oluyorlar. Yanlış yönlendirme yapmıyorlar. Sayelerinde çok güzel yerler görüp, çok iyi dostluklar kurduk… Tekrar teşekkürler…

VİYANA

Avusturya'nın başkenti olan Viyana, ülkenin yüzölçümüne göre en kalabalık şehirlerindendir. Hiçbir ülke ile komşu olmayan Viyana şehri, çok sayıda yeşillik alana sahiptir.

Orta Avrupa'nın en büyük şehirlerden bir tanesi olan Viyana şehri, Avrupa turları sırasında adını sıkça duyacağınız yerler arasındadır. Eski ticaret yolları üzerinde kurulan şehir, konumu nedeniyle de oldukça gelişme göstermiştir.

Viyana Gezilecek Yerler

Tarihi bir çok yapıya ev sahipliği yapan Viyana, Avrupa gezisi sırasında en etkileneceğiniz başkentlerden olacak. Heykelleri, tramvay turları, sokak konseri ve etkinlikleriyle Viyana gezi rehberi listesi oldukça eğlencelidir.

Viyana turunuza, St.Stephen Katedrali'ni gezerek başlayabilirsiniz. Gotik stildeki mimarisine hayran kalacağınız bu katedral şehrin simgesi durumundadır. Şehirde gezilmesi gereken en önemli bir diğer mekan ise Belvedere Sarayı'dır.

Şehrin merkezinde yer alan Kelebek Evi, şehrin sanat kültürünü yansıtan Albertina Müzesi, St.Charles Borromeo Kilisesi, çok eski dekoratif eserlerin ve sanatların yer aldığı Sanat Tarihi Müzesi, turistlerin çok yoğun ilgisiyle karşılaşan Schönbrunn Sarayı, Opera ve Belediye Binası da görmeniz gerekenler listesine not alacağınız yerlerdir.

BUDAPEŞTE

Avrupa turları arasında en çok beğenilen yerlerden biri olan Budapeşte şehri, Orta Avrupa'nın da en önemli kentleri arasında yer alır. Buda ve Peşt isimli kentlerin birleşmesiyle oluşan şehirde; Buda tarihi kısmı, Peşt ise modern kısmı temsil eder.

Tuna Nehri'ni kapsayan bir bölgede kurulan Budapeşte şehri, nehrin tam şehir merkezinden geçmesiyle de ayrı bir güzellikte görünür. Dilerseniz nehirde tekne turlarına da katılabilirsiniz.

Budapeşte Gezilecek Yerler

Modernizm ve tarihin birleştiği bir şehir olan Budapeşte, termal hamamları ve kaplıcalarıyla da oldukça ilgi görmektedir. Şehir de görebileceğiniz bir diğer şey de tarihi Türk hamamlarıdır. Buralarda doğal su kaynakları kullanılmaktadır. Şehrin eski kısmında yer alan Gellert Tepesi'nin yamacındaki Gellert Hamamları, en önemli hamamlardandır. Buradan şehrin manzarası da muhteşem görünmektedir.

Budapeşte gezisinde doğal su kaynaklarının oluşturduğu Kale, Şapel, Palvoglyve Szemlohegy mağaralarını gezebilir, Tuna Nehri'nin tam orta kısmında yer alan Margaret Adası'nı keşfe çıkabilirsiniz. Adanın içinde tarihi birçok kalıntıyı görebilir ve küçük hayvanat bahçesini de ziyaret edebilirsiniz.

KRAKOW

Polonya'nın en büyük ve en eski kentlerinden biri olan Krakow şehri, ülkenin kültür merkezidir. Polonya'nın kalbi olarak da bilinen Krakow, tarihi boyunca birçok olaya tanıklık etmiştir. Şehir aynı zamanda, Avrupa'nın en iyi korunan Ortaçağ kentlerindendir.

Polonya'ya ait ne varsa görebileceğiniz Krakow gezisinde kendinizi Polonya turu yapıyor gibi hissedebilirsiniz. Polonya'nın birçok şehrine göre daha turistik bir yapısı olan Krakow, sayısız filme de konu olmuş mekanlarıyla ünlüdür.

Krakow Gezilecek Yerler

Rengarenk bir şehir olan Krakow'da yürüyerek tüm şehri gezebilirsiniz. Buraya gelen turistler daha çok "Auschwitz-Birkenau" adındaki Ölüm Kampı'nı ve tuz madenlerini görmek için turlara katılıyorlar.

Şehrin merkezinde yer alan Rynek Glowny'yi gezerek Krakow turunuza başlayabilirsiniz. Alışveriş yapmak veya hediye almak isterseniz Cloth Hall'a uğrayabilirsiniz. İçerisinde birçok alışveriş mağazası bulunuyor.

Görmeniz gereken diğer yerler ise; Kosciol Mariacki Kilisesi, Jagiellonian Üniversitesi, yeraltı müzesi olan Rynek Underground, Ulica Florianska, Wawel Katedrali, Brama Florianska, Slowacki Tiyatrosu ve geçmişten bugüne dek uzanan tarihiyle The Barbican.

PRAG

Çek Cumhuriyeti'nin başkenti olan Prag, tarihi dokusuyla Avrupa'nın en iyi korunan ve en güzel şehirleri arasında yer alır. Bu yüzden turist akınına uğrar. Mimari açıdan büyüleyici bir görüntüye sahip olan şehir, size romantik bir Avrupa turu yaşatacak.

Prag şehrini gezmeye gelen herkes, kendini başka bir çağın içinde geziyormuş gibi hisseder. Mimari akımların en güzel örneklerini görebileceğiniz Prag şehrinin çok önemli olmasının bir diğer nedeni de, dünyaca ünlü sanatçılardan Kafka ve Mozart gibi isimlere de ev sahipliği yapmış olmasıdır.

Prag Gezilecek Yerler

Avrupa'nın kalbi olarak da bilinen Prag şehrinde gezilecek yerler saymakla bitmez. Modern yaşam ve tarihi iç içe bulacağınız bu şehirde, unutulmaz bir Prag turu yapacaksınız.

Prag'ta belgelenen en eski yerleşim yerindeki Prag Kalesi'ni gezerek şehir turunuza başlayabilirsiniz. Başpiskoposluk Sarayı'nın bulunduğu Hradcany Bölgesi ve buradaki Avrupa Sanatları Ulusal Galerisi de gezmeniz gereken yerler arasındadır.

Tüm bu yerlerle birlikte; Eski Şehir olarak bilinen Stare Mesto, St.Nicholas Katedrali, Belediye Binası, Saat Kulesi, çok sayıda ünlü Sinagog, Aziz Vitus Katedrali, Eski Kraliyet Sarayı, Milhulka Barut Kulesi, Wallenstein Sarayı, Nove Mesto, Ulusal Müze ve Kafka Müzesi gezmeniz gereken önemli eserler ve yapıtlar arasındadır.

Üye Yorumları

Erhan Kutsal

Erhan Kutsal

31.08-07.09 tarihleri arasında ailece katıldığımız Prag-Viyana-Budapeşte turundan çok memnun kaldık. Özellikle rehberimiz Engin Emeklican’ın insanı kendine bağlayan, tarih dışında genel kültür ile yoğrulmuş anlatımı harikaydı. 8 gün boyunca 24 saat her problemimizle ilgilendi. Tekrar teşekkürler.

Güler Özen

Güler Özen

8 kişilik grup olarak katıldığımız yılbaşı Orta Avrupa turundan çok ama çok memnun kaldık. Her şey çok düzgündü. Teşekkür ederiz. Ayrıca rehberimiz Bülent Bey son derece düzgün, seviyeli, hoşgörülü, genel kültürü çok yüksek, anlatımları çok keyifli bir rehberdi. Kendisine de çok teşekkür ederiz.

Güler Özen

Güler Özen

8 kişilik grup olarak, yılbaşı Orta Avrupa turuna katıldık. Herşey çok düzgündü. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz. Ayrıca rehberimiz Bülent beyin de son derece seviyeli, oldukça kültürlü, hoşgörülü, çok düzgün bir bey olması seyahatimizi huzurlu tamamlamamızı sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Hülya Metin Korucuklu

Hülya Metin Korucuklu

Gruppal ile Orta Avrupa turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Hele tur rehberimiz Yaşar Bey'i hiç unutmayacağız.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
137 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube