% 20 İndirim
GP: 95682

Slavrupa Turları

Maribor Regensburg Prag Viyana Budapeşte

Slavrupa turu fırsatları ile Slovenya ve Almanya’ya uzanan unutulmaz bir Orta Avrupa turu fırsatı en uygun fiyatlarla sizi bekliyor.

 • Tarihi Merkez - Maribor

  Tarihi Merkez - Maribor

 • Drava Nehri Kıyıları - Maribor

  Drava Nehri Kıyıları - Maribor

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Lent Bölgesi - Maribor

  Lent Bölgesi - Maribor

 • St. Emmeram Sarayı - Regensburg

  St. Emmeram Sarayı - Regensburg

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Tarihi Şehir - Regensburg

  Tarihi Şehir - Regensburg

 • Taş Köprü - Regensburg

  Taş Köprü - Regensburg

 • Loretta Kilisesi - Prag

  Loretta Kilisesi - Prag

 • Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi - Prag

  Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi - Prag

 • Charles Köprüsü - Prag

  Charles Köprüsü - Prag

 • Hofburg Sarayı'na Yukarıdan Bakış - Viyana

  Hofburg Sarayı'na Yukarıdan Bakış - Viyana

 • Avusturya Lezzetleri

  Avusturya Lezzetleri

 • Belvedere Sarayı ve Bahçeleri - Viyana

  Belvedere Sarayı ve Bahçeleri - Viyana

 • Şehir Manzarası - Budapeşte

  Şehir Manzarası - Budapeşte

 • Tuna Kıyıları - Budapeşte

  Tuna Kıyıları - Budapeşte

 • Parlamento Binası - Budapeşte

  Parlamento Binası - Budapeşte

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları
Ekstra Turlar Dahil

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single farkı ve çocuk seçenekleri satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Slavrupa Turları
Süre 7 Gece 8 Gün
Ulaşım Türk Hava Yolları
Otel 3* ve 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Sema Çegil

Sema Çegil

Turdan çok memnun kaldım, keşke tekrar böyle bir fırsat olsa…

Muazzez Tulunay

Muazzez Tulunay

Gruppal internet sitesinden aldığım tur programları ile nerdeyse bütün Avrupa’yı gezdim. İlk olarak İtalya için çok tereddüt ederek tur satın almıştım. Zira internetten bilmeden almak, korkutuyordu. Fakat ekonomik olduğu için, bir deneyeyim dedim. 7 arkadaşımla birlikte gittik ve çok memnun kaldık. Ödediğimiz fiyata biz Türkiye’de bile böyle bir tatil yapamazdık. Fiyata göre hizmet çok iyiydi. Sonuç olarak bu turdan sonra bana cesaret geldi ve her fırsatı değerlendirmeye başladım. Gruppal’dan sırayla; Dubrovnik, Orta Avrupa, Yunanistan, Benelüks, Roma, İspanya ve Romantik Almanya turlarına katıldım. Bu sırada Gruppal çalışanları ile hizmetlerinden dolayı bir nevi dost olduk. Hepsine buradan çok teşekkür ederim. Gerçekten çok sabırla ve içtenlikle yardımcı oluyorlar. Yanlış yönlendirme yapmıyorlar. Sayelerinde çok güzel yerler görüp, çok iyi dostluklar kurduk… Tekrar teşekkürler…

REGENSBURG

Savaş yıllarında Almanya'da en az hasar gören şehirlerden biri de Regensburg'tur. Ülkenin güneydoğusundaki Bavyara bölgesinde konumlanan bu şehirde çıkacağınız Regensburg turu, sizi Naab, Regen ve Tuna nehirlerinin tam ortasına götürecek. Romalılar tarafından keşfedilen Regensburg, 2006 yılından beri Unesco Dünya Mirasları listesinde yer alıyor. Ortaçağ'dan kalma birçok yapı göreceğiniz Regensburg turları son 15 yıl içinde büyük bir turizm patlaması yaşamıştır. Regensburg'ta gezilecek yerler; Regensburg Katedrali, Taş Köprü ve Müzesi, Old Town bölümüdür.

PRAG

Yurtdışı turları arasında Orta Avrupa'nın en güzel yerinde olan Prag, gotik kraliçesi olarak adlandırılır. Çekya'nın en büyük kenti ve başkenti olan bu şehirde yapacağınız Prag turu, sizi Ortaçağ'dan kalma binaların arasında muazzam bir yolculuğa çıkaracak. Yıl boyunca milyonlarca insanın ziyaret ettiği Prag'ta gezilecek yerler yılın her dönemi etkileneceğiniz güzelliklerle dolu. Özellikle yılbaşı döneminde büyük pazarların kurulduğu şehirde Prag turları her zaman çıkılması gereken bir tatil. Prag gezisi içinde görmeniz gereken noktalar; Astronomik Saat, St. Charles Köprüsü, Dans Eden Ev, St. Nicholas Kilisesi, Aziz Vitus Katedrali ve Old Town bölgesidir.

VİYANA

Orta Avrupa turları ile gezilen sanat ve müzik dolu bir şehirdir Viyana. Mozart'ın şehri olarak adlandırılan bu kentte yapacağınız Viyana turu ile Avusturya'nın en büyük şehri ve aynı zamanda başkentini görme fırsatı elde edeceksiniz. Dünyanın müzik başkenti olarak tanımlanan Viyana'da gezilecek yerlerin her biri sanat ve müzikle doludur. Özellikle saray ve müzeleri, sanat galerileri ve sergi salonları mutlaka gezilmelidir. Viyana turu sırasında görmeniz gereken yerler; Hofburg Sarayı, Schönbrunn Sarayı, Belvedere Sarayı, Albertina Müzesi, Mozart'ın Evi, Sanat Tarihi Müzesi, St. Stephen Katedrali, Tiyatro Binası ve Doğa Tarihi Müzesi'dir.

BUDAPEŞTE

Termal suları, köprüleri ve tarihi binaları ile ünlü Budapeşte turları, Slavrupa turlarının en güzel destinasyonlarından biridir. Macaristan'ın başkenti olan bu güzel şehirde Budapeşte turu yapmak, sizi eski zaman filminin içindeymişsiniz gibi hissettirebilir. Köklü bir geçmişi olan şehirde bugün bile birçok Osmanlı eseri ve mimarisi görmeniz mümkün. Sanata ve sanatçıya sahip çıkan şehirde yapacağınız Budapeşte gezisi ile dünyanın en eski metrosunu da görebilirsiniz. Budapeşte'de gezilecek yerler; Buda Kalesi, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı, Osmanlı Hamamları, Macaristan Ulusal Müzesi, St. Stephen's Bazilikası, Dohany Sokağı Sinagogu, Büyük Kapalı Pazar, Memento Müzesi, Margit Adası ve Chain Köprüsü'dür.

Üye Yorumları

Erhan Kutsal

Erhan Kutsal

31.08-07.09 tarihleri arasında ailece katıldığımız Prag-Viyana-Budapeşte turundan çok memnun kaldık. Özellikle rehberimiz Engin Emeklican’ın insanı kendine bağlayan, tarih dışında genel kültür ile yoğrulmuş anlatımı harikaydı. 8 gün boyunca 24 saat her problemimizle ilgilendi. Tekrar teşekkürler.

Güler Özen

Güler Özen

8 kişilik grup olarak katıldığımız yılbaşı Orta Avrupa turundan çok ama çok memnun kaldık. Her şey çok düzgündü. Teşekkür ederiz. Ayrıca rehberimiz Bülent Bey son derece düzgün, seviyeli, hoşgörülü, genel kültürü çok yüksek, anlatımları çok keyifli bir rehberdi. Kendisine de çok teşekkür ederiz.

Güler Özen

Güler Özen

8 kişilik grup olarak, yılbaşı Orta Avrupa turuna katıldık. Herşey çok düzgündü. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz. Ayrıca rehberimiz Bülent beyin de son derece seviyeli, oldukça kültürlü, hoşgörülü, çok düzgün bir bey olması seyahatimizi huzurlu tamamlamamızı sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Hülya Metin Korucuklu

Hülya Metin Korucuklu

Gruppal ile Orta Avrupa turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Hele tur rehberimiz Yaşar Bey'i hiç unutmayacağız.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
137 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube