% 20 İndirim
GP: 95682

Slavrupa Turları

Maribor Regensburg Prag Viyana Budapeşte

Slavrupa turu fırsatları ile Slovenya ve Almanya’ya uzanan unutulmaz bir Orta Avrupa turu fırsatı en uygun fiyatlarla sizi bekliyor.

 • Tarihi Merkez - Maribor

  Tarihi Merkez - Maribor

 • Drava Nehri Kıyıları - Maribor

  Drava Nehri Kıyıları - Maribor

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Lent Bölgesi - Maribor

  Lent Bölgesi - Maribor

 • St. Emmeram Sarayı - Regensburg

  St. Emmeram Sarayı - Regensburg

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Tarihi Şehir - Regensburg

  Tarihi Şehir - Regensburg

 • Taş Köprü - Regensburg

  Taş Köprü - Regensburg

 • Loretta Kilisesi - Prag

  Loretta Kilisesi - Prag

 • Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi - Prag

  Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi - Prag

 • Charles Köprüsü - Prag

  Charles Köprüsü - Prag

 • Hofburg Sarayı'na Yukarıdan Bakış - Viyana

  Hofburg Sarayı'na Yukarıdan Bakış - Viyana

 • Avusturya Lezzetleri

  Avusturya Lezzetleri

 • Belvedere Sarayı ve Bahçeleri - Viyana

  Belvedere Sarayı ve Bahçeleri - Viyana

 • Şehir Manzarası - Budapeşte

  Şehir Manzarası - Budapeşte

 • Tuna Kıyıları - Budapeşte

  Tuna Kıyıları - Budapeşte

 • Parlamento Binası - Budapeşte

  Parlamento Binası - Budapeşte

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Slavrupa Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

İnan Usta

İnan Usta

Özellikle tur rehberimiz Tolga Bey'e çok teşekkür ederiz.

Sema Çegil

Sema Çegil

Turdan çok memnun kaldım, keşke tekrar böyle bir fırsat olsa…

REGENSBURG

Savaş yıllarında Almanya'da en az hasar gören şehirlerden biri de Regensburg'tur. Ülkenin güneydoğusundaki Bavyara bölgesinde konumlanan bu şehirde çıkacağınız Regensburg turu, sizi Naab, Regen ve Tuna nehirlerinin tam ortasına götürecek. Romalılar tarafından keşfedilen Regensburg, 2006 yılından beri Unesco Dünya Mirasları listesinde yer alıyor. Ortaçağ'dan kalma birçok yapı göreceğiniz Regensburg turları son 15 yıl içinde büyük bir turizm patlaması yaşamıştır. Regensburg'ta gezilecek yerler; Regensburg Katedrali, Taş Köprü ve Müzesi, Old Town bölümüdür.

PRAG

Yurtdışı turları arasında Orta Avrupa'nın en güzel yerinde olan Prag, gotik kraliçesi olarak adlandırılır. Çekya'nın en büyük kenti ve başkenti olan bu şehirde yapacağınız Prag turu, sizi Ortaçağ'dan kalma binaların arasında muazzam bir yolculuğa çıkaracak. Yıl boyunca milyonlarca insanın ziyaret ettiği Prag'ta gezilecek yerler yılın her dönemi etkileneceğiniz güzelliklerle dolu. Özellikle yılbaşı döneminde büyük pazarların kurulduğu şehirde Prag turları her zaman çıkılması gereken bir tatil. Prag gezisi içinde görmeniz gereken noktalar; Astronomik Saat, St. Charles Köprüsü, Dans Eden Ev, St. Nicholas Kilisesi, Aziz Vitus Katedrali ve Old Town bölgesidir.

VİYANA

Orta Avrupa turları ile gezilen sanat ve müzik dolu bir şehirdir Viyana. Mozart'ın şehri olarak adlandırılan bu kentte yapacağınız Viyana turu ile Avusturya'nın en büyük şehri ve aynı zamanda başkentini görme fırsatı elde edeceksiniz. Dünyanın müzik başkenti olarak tanımlanan Viyana'da gezilecek yerlerin her biri sanat ve müzikle doludur. Özellikle saray ve müzeleri, sanat galerileri ve sergi salonları mutlaka gezilmelidir. Viyana turu sırasında görmeniz gereken yerler; Hofburg Sarayı, Schönbrunn Sarayı, Belvedere Sarayı, Albertina Müzesi, Mozart'ın Evi, Sanat Tarihi Müzesi, St. Stephen Katedrali, Tiyatro Binası ve Doğa Tarihi Müzesi'dir.

BUDAPEŞTE

Termal suları, köprüleri ve tarihi binaları ile ünlü Budapeşte turları, Slavrupa turlarının en güzel destinasyonlarından biridir. Macaristan'ın başkenti olan bu güzel şehirde Budapeşte turu yapmak, sizi eski zaman filminin içindeymişsiniz gibi hissettirebilir. Köklü bir geçmişi olan şehirde bugün bile birçok Osmanlı eseri ve mimarisi görmeniz mümkün. Sanata ve sanatçıya sahip çıkan şehirde yapacağınız Budapeşte gezisi ile dünyanın en eski metrosunu da görebilirsiniz. Budapeşte'de gezilecek yerler; Buda Kalesi, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı, Osmanlı Hamamları, Macaristan Ulusal Müzesi, St. Stephen's Bazilikası, Dohany Sokağı Sinagogu, Büyük Kapalı Pazar, Memento Müzesi, Margit Adası ve Chain Köprüsü'dür.

Üye Yorumları

Ayten Bitik

Ayten Bitik

80 yaşındayım, baston kullanıyorum, 27. yurtdışı gezimi Gruppal ile yaptım. Bir kaç gün önce döndüğümüz Orta Avrupa Turu, kızkardeşim ve kardeşim kızı ile birlikte katıldığım bir kutlama gezisiydi. Gruppal'a teşekkür ederiz. Turun ilk iki günü rehberimiz olan Bülent beye nezaketi ve yardımları için çok teşekkür ediyorum. Bülent beyden görevi devralarak beş gün boyunca bize rehberlik yapan Ercan beye bütün gruba gösterdiği saygı, güleryüz olgunluk ve sabrı için sonsuz teşekkürler ediyorum. Havayolu ve turizm sektöründe üst düzey yöneticilik yapan iki evlat sahibi bir anne olarak sonraki seyahatlerimizde memnuniyetle yine Gruppal'ı tercih edeceğimizi ve tavsiye edeceğimizi bilmenizi isterim.

Fatma Zehra Kutlu

Fatma Zehra Kutlu

Ben tur tarihine kadar endişeliydim. Ama tur başlayınca rehberimiz sayesinde son derece güzel zaman geçirdik, geceli gündüzlü dolu dolu eğlendik. Teşekkür ederiz.

M. Ufuk Tekin

M. Ufuk Tekin

Firmanızın organize ettiği 18-25 Haziran Orta Avrupa turuna katıldık. Seçilen otellerden, düzenlenen tur programından ve rehberlik hizmetinden memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Rehberimiz şimdiye kadar gördüğüm en bilgili rehberlerden biriydi. Katılımcılarla da çok iyi bir iletişim kurup ilgilendi. Bu güzel tur için firmanıza teşekkür ederim.

Yener Gündüz

Yener Gündüz

18-25 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen Orta Avrupa turu programı özelliklede tur rehberinin gerek bilgisi gerek ilgisi, konuya hakimiyeti, tura katılanlarla diyaloğu işte bir rehber böyle olmalı dedirtti. Nezdinizde kendisine teşekkür ediyorum. Tüm dostlarıma memnuniyetimi dile getiriyor ve öneriyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
148 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube