% 20 İndirim
GP: 95117

Uçaklı GAP Turları

Adıyaman Şanlıurfa Gaziantep

Uçaklı GAP turu fırsatları ile Güneydoğu Anadolu’nun zengin tarihini ve güzel yemeklerini en iyi fiyatlarla keşfedin.

 • Halilürrahman Camii - Şanlıurfa

  Halilürrahman Camii - Şanlıurfa

 • Nemrut Dağı - Adıyaman

  Nemrut Dağı - Adıyaman

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Nemrut Dağı Heykelleri - Adıyaman

  Nemrut Dağı Heykelleri - Adıyaman

 • Balıklı Göl ve Abdurrahman Camii - Şanlıurfa

  Balıklı Göl ve Abdurrahman Camii - Şanlıurfa

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Gaziantep Kalesi - Gaziantep

  Gaziantep Kalesi - Gaziantep

 • Kale Manzarası - Gaziantep

  Kale Manzarası - Gaziantep

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Bu turda yerler hızlı doluyor!

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları
Ekstra Turlar Dahil

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Uçaklı GAP Turları
Otel 3* veya 4* Oteller
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Salih Sekban

Salih Sekban

Özellikle rehberimiz konusuna vâkıf ve tarihi bilgileri yeterli olduğundan 3.cü gidişim olmasına rağmen doya doya zevk aldım. Teşekkürler.

Baver Eser Ilgıt Örs

Baver Eser Ilgıt Örs

Öncelikle merhabalar, firmanızda Kapadokya turunu satın aldık ve gerçekleştirdik. Bu turdan gayet memnun kaldık. Özellikle şoförümüz ve rehberimizi çok sevdik, gayet ilgili, nazik, bilgilendirici bir tur gerçekleştirdik. Günay Karakaş'a ve şoförümüze özellikle sizin nezdinizde teşekkür ederim. Bugüne kadar yurt dışı 2 yurt içi 1 tur satın aldım bu kadar profesyonel, nazik, bilgilendirici, ilgili bir rehber görmedim. İyi çalışmalar dilerim. Sevgilerimle.

Uçaklı GAP Turları

Anadolu turları arasında zengin ve köklü geçmişi, mimari eserleri, cami ve kiliseleri, gölleri ve mağaraları ile ünlü GAP turlarını uçakla gerçekleştirmenin kolaylığını yaşamaya ne dersiniz? Antakya, Adıyaman, Diyarbakır, Mardin, Urfa, Antep ve Adana'nın en güzel noktalarını göreceğiniz Gap turu ile ülkemizin daha önce hiç görmediğiniz güzelliklerini keşfedecek ve her karesini dolu dolu geçireceğiniz bir yurtiçi turu yapacaksınız.

Adıyaman

Güneydoğu Anadolu'nun Orta Fırat bölümünde yer alan Adıyaman, binlerce yıllık tarihe sahiptir. Helenistik ve Roma döneminden kalma sayısız eserin olduğu şehirde yapacağınız Adıyaman turları ile dünyaca ünlü Nemrut Dağı'nı görme fırsatı da elde edebilirsiniz. Tarihi cami ve kiliseler, müzeler, köprüler, anıtlar ve mağaraları gezeceğiniz Adıyaman turunda görülmesi gereken yerler arasında en ünlüsü Nemrut Dağı'dır. Bu bölge dışında Adıyaman'da gezilecek yerler; Derik Kalesi, Gerger Kalesi, Perre Antik Kalesi, Sofraz Tümülüsleri, Arsameia Ören Yeri, Yeni Kale, Sesönk Dikilitaş, Karadağ Tümülüsü, Beştepeler, Malpınarı Kaya Yazıtı, Göksu-Kızılin Köprüsü, Antınlı Köprü, Dolmenler, Zey Mağaraları, Palanlı Mağaraları, Gümüşkaya Mağaraları, Eskisaray Camii, Kap Camii, Yenipınar Camii, Çelikhan İçmesi, Kotur ve Besni İçmeleri'dir.

Şanlıurfa

Peygamberler Diyarı olarak bilinen Şanlıurfa, ülkemizin en büyük yedinci şehri. Eskiden beri Urfa olarak bilinen ve yerel halkın da bu şekilde adlandırdğı şehir, Kurtuluş Savaşı sırasında gösterdiği başarıdan ötürü Şanlıurfa olarak adlandırılmıştır. Aynı zamanda efsanelerin şehri olan Urfa'da Hz. İbrahim putları kırmış, burada ateşin içinden sağ çıkmış ve bu bölgede Balıklı Göl oluşmuştur. Urfa'da gezilecek yerler; Balıklı Göl, Fırfırlı Camii, Halfeti, Göbeklitepe, Harran, Selahaddin Eyyübi Camii, Tarihi Çarşılar, Tektek Dağları Milli Parkı, Ulu Camii ve Urfa Kalesi'dir.

Gaziantep

Doğu'nun Paris'i olarak bilinen Gaziantep, geçmiş dönemlerde İpek Yolu üzerinde olmasından dolayı bugün kentte tarihi ve kültürel miraslar bırakmıştır. Farklı kültürlere ev sahipliği yapan Antep, bunun doğal bir sonucu olarak yemekleri, mimarisi ve tarihi açısından da zengin bir birikime sahiptir. Ülkemizin gastronomi alanında da en başarılı şehirlerinden olan bu yerde çıkacağınız Gaziantep turu ile 6 bin yıllık geçmişi olan sokaklarda gezeceksiniz. Gaziantep'de gezilecek yerler; Tarihi Antep Evleri, Bakırcılar Çarşısı, Bedestenler, Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Antik Kenti, Mozaik Müzesi, Gaziantep Kalesi, Yesemek Açıkhava Müzesi, Bayazhan Gaziantep Kent Müzesi, Oyun ve Oyuncak Müzesi'dir.

Üye Yorumları

Sibel Baş

Sibel Baş

Katıldığımız turda, yazılan detayların hepsine uyulduğu gibi tüm ekip çok başarılıydı…

Sümeyra Hallaç

Sümeyra Hallaç

Her şey için tüm çalışanlarınıza teşekkür ederiz.

Tuğba Orhan

Tuğba Orhan

Aldığım hizmet için tüm çalışma arkadaşlarınıza ve özellikle satış biriminde Aylin hanıma çok teşekkür ederim.

Derya Kelleci

Derya Kelleci

Çok güzel bir gezi oldu. Rehberlerimiz ilgili ve bilgiliydi. Öncelikle ve özellikle Mithat Beye çok teşekkürler enerjisi, yardım severliği, içtenliği ve bizi susuz çay/kahvesiz bırakmadığı ve turu çok güzel toparladığı için, umarım başka turlarda yine karşılaşırız. Tüm ekibe teşekkürler

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube