0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Gemi Turları

Britanya Limanlarını Keşfedin!

Son dönemlerin en sevilen cruise gemi destinasyonlarından olan Britanya gemi turları, size Batı Avrupa’da unutulmaz bir gemi seyahati sunuyor.

İngiltere, İskoçya, İrlanda ve Galler limanlarını keşfetmenizi sağlayacak olan Britanya gemi turu fırsatlarıyla yepyeni deneyimlere yelken açın.

Londra ve Liverpool gibi büyük İngiliz limanlarının yanı sıra İskoçya’da Glasgow ve Edinburgh, Kuzey İrlanda’da Belfast, İrlanda Cumhuriyeti’nde Dublin ve Cork gibi birbirinden güzel kentleri şimdi cruise gemisi lüksüyle keşfedin.

Yüzyıllardır değişmeden kalmış sokaklar, yemyeşil Highland ve viski evleri, ilginç gelenekler ve akıllara kazınan güzellikler ile Britanya adaları cruise turlarında yerinizi ayırtın!

İrlanda Kıyıları Sizi Bekliyor

Büyük Britanya adalarında yer almasına karşın Birleşik Krallık’a bağlı olmayan İrlanda Cumhuriyeti’nin en güzel kentlerini keşfetmek için ek vizeye ihtiyacınız yok!

Dublin, Cork gibi limanlara uğrayacak bir Büyük Britanya gemi turuna katılıyorsanız, Birleşik Krallık vizenizle İrlanda’ya giriş yapabilirsiniz. Bu sayede Schengen bölgesine dahil olan İrlanda’yı yalnızca İngiltere vizesi ile keşfetme şansını yakalayabilirsiniz.

Britanya gemi turlarında en iyi fiyatları yakalamak ve taksit seçeneklerini değerlendirmek için turlarımızı hemen inceleyin!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Atilla Öylü

Atilla Öylü

Katıldığımız turdan çok memnun kaldım. Diğer katılımcılar da çok uyumluydu rehberimiz çok tecrübeli bilgili ve neşeli bir insandı. Ayrıca şoförlerimize, muavinimize ve organizasyonda emeği geçen tüm Gruppal çalışanlarına teşekkür ederim.

Neşe Kocabaşoğlu

Neşe Kocabaşoğlu

17 Temmuz çıkışlı Jat Havayolları ile Belgrad turumuz ile 19-23 Ağustos Halkidiki turumuzun keyifle geçmesini sağlayan sayın Seçkin Bey başta olmak üzere Selin Hanım ve İlker Bey'e ve ayrıca tur rehberimiz Bayan Dragana Obreniç ve Bay Levent Çatak’a ben ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Sevgilerimizle.

Muazzez Tulunay

Muazzez Tulunay

Ben ve arkadaşlarım sürekli Gruppal'dan aldığımız turlar ile bütün Avrupa'yı dolaştık. Seçkin Bey ve ekibi o kadar ilgili ki, gerçekten çok yardımcı oluyorlar. Aile kadar yakınlar. Turların yanı sıra vize konusunda da çok iyi hizmet veriyorlar. Vize işlerinde de İlker Bey'e, Elif Hanım'a çok teşekkür ederiz. Ben her seferinde, turlara daha çok arkadaşım ile katılmaya başladım. Zira hem ekonomik, hem de çok iyi hizmet alıyoruz. Romantik Avrupa turunda sadece ben ve arkadaşlarım 15 kişi olduk. Nerdeyse bütün turu kapatacaktık ama çalıştığımız için hep birlikte izin yapamıyoruz. Gruppal çalışacağı acenteleri da özenle seçtiği için tekrar çok teşekkürler. Rehberimiz Serdar Çelik bey de çok ilgili ve bilgiliydi. Ona da çok teşekkür ederiz. Bu arada bu turu geçen yıl, rehber İlhan Öztürk ile yapmıştık. O kadar memnun kaldık ki, bu yıl tekrar gittik. Yani müşteri kazanımında rehber çok önemli. Gruppal müşterilerde sanırım bağımlılık yapıyor. Turlarda, diğer turlardan tanıştığımız kişilerle seyahat etmeye başladık. Yani millet bizim gibi abone olmuş. Ve güzel ve yeni dostlar edinmeye başladık. Teşekkürler.

Özgül Demir

Özgül Demir

Büyük İtalya turunda en çok etkilendiğim tarihi yapıları, doğanın güzelliği, binaların yerleşkesi lezzetli pizzaları, makarnaları ve alışveriş dükkanlarıydı. Keşfedilecek daha birçok yer olduğuna eminim. Mutlaka Büyük İtalya turuna zaman ayırmanızı tavsiye ederim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube