0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Gemi Turları

Britanya Limanlarını Keşfedin!

Son dönemlerin en sevilen cruise gemi destinasyonlarından olan Britanya gemi turları, size Batı Avrupa’da unutulmaz bir gemi seyahati sunuyor.

İngiltere, İskoçya, İrlanda ve Galler limanlarını keşfetmenizi sağlayacak olan Britanya gemi turu fırsatlarıyla yepyeni deneyimlere yelken açın.

Londra ve Liverpool gibi büyük İngiliz limanlarının yanı sıra İskoçya’da Glasgow ve Edinburgh, Kuzey İrlanda’da Belfast, İrlanda Cumhuriyeti’nde Dublin ve Cork gibi birbirinden güzel kentleri şimdi cruise gemisi lüksüyle keşfedin.

Yüzyıllardır değişmeden kalmış sokaklar, yemyeşil Highland ve viski evleri, ilginç gelenekler ve akıllara kazınan güzellikler ile Britanya adaları cruise turlarında yerinizi ayırtın!

İrlanda Kıyıları Sizi Bekliyor

Büyük Britanya adalarında yer almasına karşın Birleşik Krallık’a bağlı olmayan İrlanda Cumhuriyeti’nin en güzel kentlerini keşfetmek için ek vizeye ihtiyacınız yok!

Dublin, Cork gibi limanlara uğrayacak bir Büyük Britanya gemi turuna katılıyorsanız, Birleşik Krallık vizenizle İrlanda’ya giriş yapabilirsiniz. Bu sayede Schengen bölgesine dahil olan İrlanda’yı yalnızca İngiltere vizesi ile keşfetme şansını yakalayabilirsiniz.

Britanya gemi turlarında en iyi fiyatları yakalamak ve taksit seçeneklerini değerlendirmek için turlarımızı hemen inceleyin!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Najda Doyuran

Najda Doyuran

Gruppal internet sitesinden tur satın alarak bir kaç ülke gezdim. Hepsinden çok memnun ayrıldım. Hem fiyatları çok uygun hem de standartları yüksek turların. Bu yüzden hem ekonomik hem de konforlu gezileri beraberce tamamladık. Bu vesile ile her şey için tüm ekibe teşekkürleri borç biliriz.

Rana Ecevitoğlu

Rana Ecevitoğlu

İlk kez Gruppal ile yolculuk yaptık, her şey çok güzeldi. Tur programından hiç sapmadan güzellikleri anılarımıza kattık. Öncelikle Özer Bey'e yardım ve samimiyetinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Gece gündüz telefonun başında bizi sabırla dinledi :) Sonra Rusya'daki güzel yürekli rehberimiz Mahmut Sert'e çok teşekkür ediyoruz ve Gruppal'a, çalışanlarına başarılar diliyoruz. Ben ve diğer 6 arkadaşım adına yeni geziler de buluşmak üzere diyoruz. Sevgiler...

Ayşe Pınar

Ayşe Pınar

Turlarınıza pek çok kere katıldım. Herşey fiyatla doğru orantılı gitti. Her katıldığımızdan keyifle döndük. Tüm dostlarımıza öneriyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Canan Yeter

Canan Yeter

Turdan çok memnun kaldım. Rehberimizin bölgeye hakim oluşu çok iyiydi ve anlatımı ile bizi bilgilendirdi. Tekrar gitmek isteyeceğim bir tur oldu benim için.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube