0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Gemi Turları

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

Britanya Limanlarını Keşfedin!

Son dönemlerin en sevilen cruise gemi destinasyonlarından olan Britanya gemi turları, size Batı Avrupa’da unutulmaz bir gemi seyahati sunuyor.

İngiltere, İskoçya, İrlanda ve Galler limanlarını keşfetmenizi sağlayacak olan Britanya gemi turu fırsatlarıyla yepyeni deneyimlere yelken açın.

Londra ve Liverpool gibi büyük İngiliz limanlarının yanı sıra İskoçya’da Glasgow ve Edinburgh, Kuzey İrlanda’da Belfast, İrlanda Cumhuriyeti’nde Dublin ve Cork gibi birbirinden güzel kentleri şimdi cruise gemisi lüksüyle keşfedin.

Yüzyıllardır değişmeden kalmış sokaklar, yemyeşil Highland ve viski evleri, ilginç gelenekler ve akıllara kazınan güzellikler ile Britanya adaları cruise turlarında yerinizi ayırtın!

İrlanda Kıyıları Sizi Bekliyor

Büyük Britanya adalarında yer almasına karşın Birleşik Krallık’a bağlı olmayan İrlanda Cumhuriyeti’nin en güzel kentlerini keşfetmek için ek vizeye ihtiyacınız yok!

Dublin, Cork gibi limanlara uğrayacak bir Büyük Britanya gemi turuna katılıyorsanız, Birleşik Krallık vizenizle İrlanda’ya giriş yapabilirsiniz. Bu sayede Schengen bölgesine dahil olan İrlanda’yı yalnızca İngiltere vizesi ile keşfetme şansını yakalayabilirsiniz.

Britanya gemi turlarında en iyi fiyatları yakalamak ve taksit seçeneklerini değerlendirmek için turlarımızı hemen inceleyin!

Üye Yorumları

Fatma Muzaffer Erdoğan
Fatma Muzaffer Erdoğan

Kimse inanmadı bu fiyatlara bu yerleri gezeceğimize. Gruppal bizi en güzel şekilde gezdirdi. Bir daha yine Gruppal’dan alacağız, teşekkürler.

Özgül Demir
Özgül Demir

Büyük İtalya turunda en çok etkilendiğim tarihi yapıları, doğanın güzelliği, binaların yerleşkesi lezzetli pizzaları, makarnaları ve alışveriş dükkanlarıydı. Keşfedilecek daha birçok yer olduğuna eminim. Mutlaka Büyük İtalya turuna zaman ayırmanızı tavsiye ederim.

Atilla Öylü
Atilla Öylü

Katıldığımız turdan çok memnun kaldım. Diğer katılımcılar da çok uyumluydu rehberimiz çok tecrübeli bilgili ve neşeli bir insandı. Ayrıca şoförlerimize, muavinimize ve organizasyonda emeği geçen tüm Gruppal çalışanlarına teşekkür ederim.

Sibel Baş
Sibel Baş

Katıldığımız turda, yazılan detayların hepsine uyulduğu gibi tüm ekip çok başarılıydı…

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube