0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 91155

Güney İtalya Turları

Bari Lecce Calabria Napoli

Güney İtalya turları ile Akdeniz’in en ışıltılı şehirlerini gezecek; Bari, Lecce, Calabria bölgesi ve Napoli’yi kapsayan unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız.

 • Kıyılar - Bari

  Kıyılar - Bari

 • Liman Bölgesi - Bari

  Liman Bölgesi - Bari

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • St. Nicholas Bazilikası - Bari

  St. Nicholas Bazilikası - Bari

 • Teatro Petruzelli - Bari

  Teatro Petruzelli - Bari

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Akşam Işıkları - Lecce

  Akşam Işıkları - Lecce

 • Duomo Meydanı - Lecce

  Duomo Meydanı - Lecce

 • Kent Sokakları - Lecce

  Kent Sokakları - Lecce

 • Piazza Sant'Oronzo - Lecce

  Piazza Sant'Oronzo - Lecce

 • Villa Pignatelli - Napoli

  Villa Pignatelli - Napoli

 • Kraliyet Sarayı - Napoli

  Kraliyet Sarayı - Napoli

 • Liman ve Vezüv Yanardağı - Napoli

  Liman ve Vezüv Yanardağı - Napoli

 • Piazza Plebiscito - Napoli

  Piazza Plebiscito - Napoli

 • Pizza Napoletana - Napoli

  Pizza Napoletana - Napoli

 • Palazzo Capodimonte - Napoli

  Palazzo Capodimonte - Napoli

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Güney İtalya Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Bari

İtalya turları ile yaz döneminde en çok ziyaret edilen İtalya şehirleri arasında Bari de bulunuyor. Puglia bölgesinde küçük bir şehir olan Bari şehri, bölgenin en gelişmiş kentlerinden de biri aynı zamanda. Adriyatik Denizi'nin kıyısında olan Bari'de tur yaparken göreceğiniz mimari ve doğal güzelliklere hayran olacaksınız.

Bari turları ile bölgenin genç nüfusunu ve turizm potansiyelinin yüksek olduğunu da fark edeceksiniz. Puglia bölgesinin başkenti olan Bari, Güney İtalya turları ile gezilen bir diğer turistik yer Lecce ile yarışır seviyeye gelmiştir. Bari turu sırasında gezilecek yerlerin başında Aziz Nikola Bazilikası, Piazza Mercantile, Succorpo Della Cattedrale Müzesi'dir. Aynı zamanda Nicolaiano Müzesi, Castello Svevo, Egnazia, Aziz Sabino Katedrali, Bari Civico Müzesi, Borgo Murattiano, Altamura kasabası da Bari'de gezilecek yerler arasındadır.

Lecce

Puglia'da bir Barok şehri olarak adlandırılan Lecce, İtalya'nın güneyinde rengarenk bir şehirdir.

İtalya turları ile görülmesi gereken yerler listesinde olan bu şehirde yapacağınız Lecce turları ile şehrin tarihi ve mimari zenginliğine hayran olacaksınız. Çoğu gezginin 'güneyin Roması' olarak tanımladığı Lecce'de keyifli ve tarihi bir gezi sizi bekliyor.

İtalya Lecce'de gezilecek yerler arasında şehrin ünlü meydanı Sant'Oronzo, Roma amfitiyatrosu ve Palazzo del Sedile bulunuyor. Sanatsal mimarileriyle ön plana çıkan Lecce şehri, Barok tarzı kiliseleriyle biliniyor ve Lecce gezisi sırasında Santa Croce Basilikası görmeden dönmemeniz gereken mimariler arasında bulunuyor.

Calabria

Kalabriya olarak da bilinen Calabria, İtalya'nın denizlerle çevrili en güzel tatil bölgelerinden biridir. Milli parkları, tarihi bölgeleri, lezzetli yemekleri, birbirinden güzel kıyıları ve sıcakkanlı insanlarıyla Calabria turu İtalya tatilinin en güzel duraklarından birini oluşturacak.

Calabria'da gezilecek yerler listesinde sırasıyla tam bir Ortaçağ şehri olan Badolato, sessiz sakin yapısıyla bilinen Pentedattilo, kalesiyle meşhur Scilla, yüksek tepeye kurulan üniversitesi ve daracık sokaklarıyla ünlü Cosenza şehri bulunuyor.

Napoli

İtalya'nın ruhu olarak bilinen ve pizzaları ile ünlü Napoli şehri hakkında ne söylesek az kalır. Tarihi bölgeleri, daracık ve rüzgarlı sokakları, rengarenk atmosferiyle Napoli turları Güney İtalya turunun olmazsa olmaz destinasyonlarından biri. 'Yeni Şehir' anlamında gelen Naples kelimesinden anlamını ve adını alan Napoli, Güney İtalya'da Campania bölgesinin başkentidir. Campi Flegri ve Vezüv Yanardağı arasındaki bölgede konumlanan Napoli şehri, nüfus yoğunluğu açısından İtalya'nın en kalabalık üçüncü şehridir.

Napoli turu ile şehri keşfederken şehrin ünlü pizzasının tadına bakmayı unutmayın. Avrupa ve Akdeniz'deki en büyük limanlardan biri olan Napoli Limanı, ülke ekonomisi açısından çok önemli. Napoli'de gezilecek yerler Scannapoli Caddesi, Piazza Gesù Nuovo bölgesi, Yeni İsa Kilisesi olarak bilinen Chiesa del Gesù Nuovo, Santa Chiara Manastırı, Chiesa di Sant’Angelo a Nilo Kilisesi ve Via San Gregorio Armeno Caddesi'dir.

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan

Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal

Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar

Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Çiğdem Akcanlar

Çiğdem Akcanlar

Harika, dolu dolu ve sorunsuz geçen güzel bir tatildi. Özellikle rehberimizden (bilgisi, iletişimi, hakimiyeti, nazikliği...) çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube