0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 96333

Tokat Çorum Amasya Turu

Tokat Çorum Amasya turları ile İç Anadolu’nun en tarihi bölgelerinde bir kültür turuna çıkacak, Hititler’den bu güne uzanan bir yolculuğun parçası olacaksınız.

 • Taşhan - Tokat

  Taşhan - Tokat

 • Gökmedrese - Tokat

  Gökmedrese - Tokat

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Atatürk Evi ve Etnografya Müzesi - Tokat

  Atatürk Evi ve Etnografya Müzesi - Tokat

 • Taşhan İçi - Tokat

  Taşhan İçi - Tokat

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Çorum Müzesi - Çorum

  Çorum Müzesi - Çorum

 • Hattuşa Harabeleri - Çorum

  Hattuşa Harabeleri - Çorum

 • Kral Kapısı - Çorum

  Kral Kapısı - Çorum

 • Sfenksli Kapı - Çorum

  Sfenksli Kapı - Çorum

 • Hattuşaş Harabeleri - Çorum

  Hattuşaş Harabeleri - Çorum

 • Yazılıkaya - Çorum

  Yazılıkaya - Çorum

 • Gök Medrese - Amasya

  Gök Medrese - Amasya

 • II. Beyazıd Külliyesi - Amasya

  II. Beyazıd Külliyesi - Amasya

 • Tarihi Evler - Amasya

  Tarihi Evler - Amasya

 • Amasya Kalesi - Amasya

  Amasya Kalesi - Amasya

 • Ferhat ile Şirin Heykelleri - Amasya

  Ferhat ile Şirin Heykelleri - Amasya

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Tokat Çorum Amasya Turu
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Ayşegül Yıldız

Ayşegül Yıldız

Mükemmeldi. Rehberimiz çok donanımlı. Tebrik ederim.

Arife Demir

Arife Demir

Çok memnun kaldım eğlenceli ve çok keyifli bir turdu teşekkürlerrr

Tokat

Karadeniz turları arasında gezilen şehirlerden biri de Tokat'tır. Bazı ilçeleri İç Anadolu bölgesinde olsa da şehir Karadeniz illeri arasındadır. Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapan bu bölgede yapacağınız Tokat turları ile Türkiye'nin en çok türbesine sahip olan şehirlerinden birini de görmüş olacaksınız. Ülkemizin en önemli akarsularından olan Yeşilırmak da Tokat'ın içinden geçer.

Tokat'ta gezilecek yerler arasında Ballıca Mağarası, Sulusaray Antik Kenti, Sulusokak Çarşısı, Kaz Gölü, Mahperi Hatun Kervansarayı, Sulusaray Kaplıcaları, Almus Baraj Gölü Tufantepe, Zile Kalesi bulunuyor.

Tokat Çorum Amasya Turu

İç Anadolu'da tarihi, kültürel, sanatsal ve lezzet dolu bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın. Gruppal ekonomik yurtiçi turları ile İç Anadolu ve Karadeniz'in tarihi güzelliklerini, dünyaca ünlü kazı alanlarını, kaya mezarlarını görme ve İç Anadolu'nun en güzel yemeklerini yerinde tatma imkanı bulacağınız eğlence dolu bir gezi sizi bekliyor.

Gruppal 2021 yurtiçi tur paketleri ile ülkemizin her yerini keşfe çıkabilir, indirimli fiyatlar ve kredi kartına taksit seçeneklerinden faydalanarak sevdiklerinizle ekonomik bir tatil yapabilirsiniz. 

Çorum

Anadolu'da bilinen en eski başkent olan Çorum, 7000 yıllık zengin bir tarihi geçmişe sahiptir. Hitit ve Hatti uygarlıklarını da kapsayacak şekilde tarihin en önemli uygarlıklarına ev sahipliği yapan bu şehirde çıkacağınız Çorum turları ile dünya tarihini etkileyen Alaca Höyük bölgesini de görebilirsiniz. Bazı kaynaklarda açıkhava müzesi olarak adlandırılan bu yerde yapacağınız Çorum turu sizi bekliyor.

Karadeniz'i İç Anadolu'ya bağlayan Çorum'da gezilecek yerler; Alaca Höyük, İskilip Kaya Mezarı, Murad-i Rabi Ulu Camii, İncesu Kanyonu, 1986 yılından beri Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi'nde olan Hattuşaş ve Selçuklu mimari özelliklerini taşıyan aynı zamanda ilk yazıtlara da ev sahipliği yapan Çorum Kalesi'dir.

Amasya

Orta Karadeniz bölgesinde olan Amasya, Anadolu'daki en eski yerleşim bölgelerinden biridir. Köklü geçmişinde birçok medeniyete ev sahipliği yapan bu yeri ekonomik Amasya turları ile görecek ve Anadolu'nun gelişmekte olan bir şehrini yakından görme fırsatı elde edeceksiniz. Roma döneminde ulaşım açısından stratejik bir konumda olduğu için çok önemli bir şehir olan Amasya bugün Batı Karadeniz gezilerinin de en beğenilen destinasyonlarından biridir.

Amasya'da gezilecek yerler arasında Amasya Kalesi, Kral Kaya Mezarları, Alçak Köprü, şehirle özdeşleşen yapılarından Yalıboyu Evleri, II. Beyazıt Camii ve Külliyesi, Kapı Ağası Medresesi, Amasya Saat Kulesi, Şehzadeler Müzesi, Amasya Arkeoloji Müzesi, Borabay Gölü'dür.

Üye Yorumları

Zeynep Demirel

Zeynep Demirel

Cuma günün den tibaren olan turda Bilgili, kültürlü, ilgili ve eğlenceli bir rehber vardı. Kesinlikle Harika KAPADOKYA! Arkadaşımla katıldığım turda çok eğlendik ve çok bilgi edindik. Güzel bir gündü. En çok balon Peribacaları muhteşemdi. Bu güzel tur icin teşekkürler.

Emine Davutoğlu

Emine Davutoğlu

Gruppal turun 20 aralık Kapadokya turuna arkadaşlarımla birlikte katıldık hepimiz çok memnun kaldık, rehberimiz ve kaptan şoförlerimiz görevlerini çok güzel yerine getirdiler. Kısacası herşey çok güzeldi tekrar gitmeyi düşünüyoruz.

Sibel Altınok

Sibel Altınok

Turdan genel olarak çok memnun kaldık. 2 rehberimize de ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederiz.

Arzu Katipoğlu

Arzu Katipoğlu

13 eylül tarihli Kapadokya seyahatimden çok memnun kaldım. Buradan başta rehberimize, ulaşımda emeği geçenlere ve siz Gruppal ailesine teşekkür ederim. Başka seyahatlerde tekrar buluşmak dileğiyle..

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube