% 20 İndirim
GP: 93508

Ikaria Turları

Ikaria turu fırsatları ile dünyada en uzun yaşayan insanların adası olan bu Ege cennetinde muhteşem bir deniz tatili sizi bekliyor! Bodrum hareketli Ikaria turlarında yerinizi hemen ayırtın!

 • Ada Manzarası - Ikaria

  Ada Manzarası - Ikaria

 • Messakti Plajı - Ikaria

  Messakti Plajı - Ikaria

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Kıyılar - Ikaria

  Kıyılar - Ikaria

 • Plajlar - Ikaria

  Plajlar - Ikaria

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Seyşeller Plajı - Ikaria

  Seyşeller Plajı - Ikaria

 • Tavernalar - Ikaria

  Tavernalar - Ikaria

 • Restoranlar - Ikaria

  Restoranlar - Ikaria

 • Ada Merkezi - Ikarios

  Ada Merkezi - Ikarios

 • Agios Kirykos Limanı - Ikaria

  Agios Kirykos Limanı - Ikaria

 • Deniz Keyfi - Ikaria

  Deniz Keyfi - Ikaria

 • Gialiskari - Ikaria

  Gialiskari - Ikaria

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Ikaria Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Eser Esin Ulusaloğlu

Eser Esin Ulusaloğlu

Korfu turundan çok memnun kaldık. Rehberimiz ve kaptanlarımıza çok teşekkür ederiz. Keyifli bir ada...

Semra Odaman

Semra Odaman

Katılmış olduğum 11 temmuz hareketli Korfu turunda kaptanlarımızı ve rehberimizi tekrardan tebrik ediyorum. Bizleri kazasız belasız götürüp getirdikleri için çok teşekkür ediyorum. İnşallah katılacağım diğer turlarda aynı ekiple karşılaşırız. Saygılarımla...

Ikaria Hakkında

Dünyada insanların en uzun yaşadığı yerlerden biri olan Yunanistan'daki Ikaria Adası hakkında bilmeniz gereken en net şey burada bol bol ot salatası ve taze yiyecekler yiyeceğiniz ve birbirinden güzel doğa harikası köşelerinde yılın tüm yorgunluğunu atabileceğiniz.

Dar yolları, ufak yokuşları ve tepeleriyle Ikaria turları Yunan Adaları tatili arasında en beğendiklerinizden biri olacak. İkaria’da 2 liman bulunuyor. Biri Evdilos, diğeri güneydeki Agia Kirykos. Evdilos bölgesi gayet şirin mi şirin bir sahil kasabası. Hatta sahil köyü desek yanılmış olmayız. Birkaç lokantası, kafesi, bakkalı, eczanesi bulunuyor. Evler tepelerde, yokuşlarda konumlanmış durumda. En büyük plajı ise Mesahti oluyor. Buraya Evdilos’tan araba ile 20-25 dakikada varıyorsunuz.

Ikaria'da Gezilecek Yerler

İkaria’nın en popüler noktası Armenistis oluyor. Adanın kuzeybatısında kalan bu küçük köy, daracık yokuşlu yolları ve tepelere açılan barları, kafeleri ile adada çok ünlü bir bölge. Merdivenlerle inilen küçücük bir plajı mevcut. Bu küçük plaj dışında burada denize girmek biraz imkansız çünkü hemen her yeri dik ve tepelik.

Ikaria Adası'nda denize girilecek yerler; Kampos, Gialiskari, Livadi ve en batıda Nas oluyor. Adadaki dağ köyleri de mutlaka görülmeli. Bunlar; Maganitis, Polikarpos, Rahes ve Kirykos’un hemen az doğusunda Therma ismindeki köydür. Therma köyünde adından da anlaşılacağı gibi termal kaynaklar bulunuyor.

Gruppal Ikaria Adası Turları 

2019 baharında Yunan Adaları'nın her yerini görmek için Ikaria turlarından daha güzel bir seçenek olamaz. Gruppal Yunan Adaları turu seçenekleri arasında birbirinden farklı adalara ve daha önce adı duyulmamış tatil yerlere gitmek bulunuyor. Bu bahar hem görmediğiniz bir rotayı keşfetmek hem de ekonomik fiyatlarla sevimli mi sevimli bir adayı keşfetmek için acele edin. 

Üye Yorumları

Hakan Ulusaloğlu

Hakan Ulusaloğlu

11-15 Temmuz tarihleri arasındaki Korfu turuna katıldık. Rehberimiz ve kaptanlarımıza çok teşekkür ederiz. Güvenli bir şekilde turumuzu tamamladık. İyi günler.

Eser Esin Ulusaloğlu

Eser Esin Ulusaloğlu

11-15 Temmuz tarihli Korfu turuna katıldık. Rehberimize ve kaptanlarımıza çok teşekkür ederiz.

Atilla Öylü

Atilla Öylü

Katıldığımız turdan çok memnun kaldım. Diğer katılımcılar da çok uyumluydu rehberimiz çok tecrübeli bilgili ve neşeli bir insandı. Ayrıca şoförlerimize, muavinimize ve organizasyonda emeği geçen tüm Gruppal çalışanlarına teşekkür ederim.

Sedat Bıçakçı

Sedat Bıçakçı

Turumuz misafirleriyle, Kaptanlarımızla ve Rehberimizle süperdi.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube