0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 99185

Kuzey Amerika Turları

Washington Niagara New York Chicago

Kuzey Amerika turları ile Washington, New York ve Chicago gibi ünlü şehirlerin yanı sıra Niagara Şelaleleri’ni de görme fırsatı yakalayacağınız bir Amerika turu en iyi fiyatlarla!

 • Kongre Binası - Washington D.C.

  Kongre Binası - Washington D.C.

 • Smithsonian Enstitüsü - Washington D.C.

  Smithsonian Enstitüsü - Washington D.C.

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Washington Anıtı - Washington D.C.

  Washington Anıtı - Washington D.C.

 • Beyaz Saray - Washington D.C.

  Beyaz Saray - Washington D.C.

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Kiraz Ağaçları ve Jefferson Anıtı - Washington D.C.

  Kiraz Ağaçları ve Jefferson Anıtı - Washington D.C.

 • Bölge Manzarası - Niagara Şelaleleri

  Bölge Manzarası - Niagara Şelaleleri

 • Tekne Turları - Niagara Şelaleleri

  Tekne Turları - Niagara Şelaleleri

 • Manhattan Manzarası - New York

  Manhattan Manzarası - New York

 • Özgürlük Anıtı - New York

  Özgürlük Anıtı - New York

 • Times Meydanı - New York

  Times Meydanı - New York

 • 5. Cadde - New York

  5. Cadde - New York

 • Broadway - New York

  Broadway - New York

 • Brooklyn Köprüsü - New York

  Brooklyn Köprüsü - New York

 • Cloud Gate - Chicago

  Cloud Gate - Chicago

 • Kent Manzarası - Chicago

  Kent Manzarası - Chicago

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Kuzey Amerika Turları
Süre 8 Gece 9 Gün
Ulaşım Türk Hava Yolları
Otel 4* Oteller
Vize A.B.D Vizesi
Hareket Noktası İstanbul Havalimanı (IST)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Washington 

Amerika Birleşik Devletleri'nin başkenti olan Washington, aynı zamanda dünyadaki en güçlü ülkelerden birinin de başkenti olmasından ötürü en üst düzeyde devlet otoritelerine ev sahipliği yapan bir yerdir.

Washington turları ile dünyadaki en ünlü markaların en iyi şubeleri, en ünlü restoranları, en büyük tiyatro ve stadyumları, galeri merkezlerini görebilirsiniz.

Beyaz Saray'ın bu şehirde bulunması nedeniyle de önemli bir bölge olan Washington, hiçbir eyalete bağlı değildir. Şehrin sınırları özel olarak belirlenmiş ve korunmaktadır. Şehirde yıllar öncesinde aborijin Amerikalı sayısı çok fazlaydı ancak bölgenin göç alması ve salgın hastalıklar nedeniyle Amerikalı nüfus da tahrip edildi. Washington turu sırasında şehrin neredeyse her yerinde bir anıt, heykel görebilirsiniz.

Washington'da Gezilecek Yerler

Washington Ulusal Katedrali, Beyaz Saray, Pentagon, Ulusal Havacılık ve Uzay Müzesi, Washington Anıtı Washington'da gezilecek yerler arasında en önemli noktalardır. Okyanus iklimi ve karasal iklimin görüldüğü Washington'u gezmek için en iyi zaman Ekim - Kasım ile Mart - Nisan arasında kalan dönemlerdir.

Niagara 

Kuzey Amerika'nın doğusunda yer alan, ABD, Kanada ve New York ile komşu olan Niagara; şelaleleri ve nehirleriyle tam bir doğa harikasıdır. 51 metre yüksekliğiyle dünyada en yüksek ikinci şelale olan Niagara Şelaleleri de buradadır. Niagara, Wisconsin buzulunun erimesiyle oluşmuştur. Bahar ve yaz ayları Niagara turu için ideal dönemlerdir. Niagara'ya direkt uçuş olmadığı için New York ya da Toronto üzerinden aktarmalı olarak gidebilirsiniz.

Gruppal Amerika turları ile Niagara turuna çıkabilir ve hem ekonomik bir gezi yapabilir hem de en iyi ödeme koşullarından yararlanarak unutulmaz bir yolculuk yapabilirsiniz.

Niagara'da Gezilecek Yerler

Niagara denilince aklınıza hemen Niagara Şelalesi geliyor değil mi? Ancak Niagara gezisi sırasında görebilecekleriniz bununla sınırlı değil. Floral Showhouse, Rainbow Köprüsü, Daredevil Galeri, Laura Secord Homestead, Konica Minolta Kulesi de görebileceğiniz diğer turistik noktalardandır.

Niagara'da gezilecek yerler arasında gezi rehberinize almanız gereken diğer yerler ise; Niagara Vadisi Doğal Rezervi, Botanik Bahçeleri ve Kelebek Koruma Alanı, Queenston Heights Park, Bird Kingdom'dur. Bunların dışında Niagara'da ne yapılır gibi bir araştırmanız varsa size önerilerimiz bölgedeki festivallere katılmanız olabilir. Özellikle Niagara Şarap Festivali, Buzlu Şarap Festivali ve Niagara Işık Festivali ile Niagara'da zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

New York 

Medyada, sanatta, ticarette ve daha birçok alanda lider bir şehir olan New York, kendisiyle aynı ismi taşıyan eyalet ile karıştırılmaması için New York City adıyla da bilinir. BM Genel Konseyi binasına ev sahipliği yapan şehirde çıkacağınız New York turları ile Amerika'da en önemli şehri de gezmiş olacaksınız.

Yeryüzündeki en büyük ve en popüler gökdelenlerin olduğu New York 5 bölgeden oluşur ve bu bölgeler sırasıyla; Manhattan, Brooklyn, Queens, the Bronx ve Staten Island bölgesidir. Her bölgenin kendine özel bir kültürel zenginliği bulunmaktadır. New York turu sırasında da görebileceğiniz New York metrosu dünyadaki en eski metrodur ve günün her saati hizmet verir. Ayrıca filmlere konu olmuş birçok ikonik yapı da New York'ta bulunuyor.

New York'ta Gezilecek Yerler

Yıl içinde milyonlarca turistin ziyaret ettiği New York'ta gezilecek yerler, alışveriş caddeleri, sokakları, tarihi eserlerin olduğu müzeleri ile dolu. Bunlar arasında ikonik yapılar ve görülmeye değer mimari yapılar da bulunuyor. Özgürlük Heykeli, Ellis Adası, Central Park, Times Meydanı, Brooklyn Köprüsü, Empire State Binası, Çin Mahallesi, Greenwich Village, Little Italy, Rockefeller Center New York gezisi sırasında görmeniz gereken yerlerdir.

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan
Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal
Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar
Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Çiğdem Akcanlar
Çiğdem Akcanlar

Harika, dolu dolu ve sorunsuz geçen güzel bir tatildi. Özellikle rehberimizden (bilgisi, iletişimi, hakimiyeti, nazikliği...) çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube