0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 98680

Lapland Turları

Tornio (Finlandiya)

Yılbaşı Lapland turları ile Noel Baba’nın Evi’ni görecek, ren geyikleri ve Husky’ler ile unutulmaz bir kutup deneyimi yaşayacaksınız.

 • Noel Baba - Tornio

  Noel Baba - Tornio

 • Noel Baba'nın Deniz Kıyısındaki Evi - Tornio

  Noel Baba'nın Deniz Kıyısındaki Evi - Tornio

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Teras - Noel Baba'nın Deniz Kıyısındaki Evi

  Teras - Noel Baba'nın Deniz Kıyısındaki Evi

 • Elfler - Noel Baba'nın Deniz Kıyısındaki Evi

  Elfler - Noel Baba'nın Deniz Kıyısındaki Evi

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Şehir Manzarası - Tornio

  Şehir Manzarası - Tornio

 • Nehir Kıyıları - Tornio

  Nehir Kıyıları - Tornio

 • Kutup Işıkları - Finlandiya

  Kutup Işıkları - Finlandiya

 • Ren Geyikleri - Finlandiya

  Ren Geyikleri - Finlandiya

 • Aurora Borealis - Finlandiya

  Aurora Borealis - Finlandiya

 • Husky Kızakları - Finlandiya

  Husky Kızakları - Finlandiya

 • Huskyler - Finlandiya

  Huskyler - Finlandiya

 • Kızak Köpekleri - Finlandiya

  Kızak Köpekleri - Finlandiya

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Lapland Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Gülümser Savaşer

Gülümser Savaşer

13 Mayıs İskandinavya turuna katıldım ve çok memnun katıldım. Rehberimiz Tolga Bey çok donanımlı olup seyahatimizin renkli geçmesi için elinden geleni yaptı. Ayrıca jestleri ile de bizleri mutlu etti. Buradan kendisine çok teşekkür ediyorum. Gruppal yine farkını gösterdi ve bizlere çok güzel bir seyahat yaşattı. Ayrıca otobüs şoförümüzün yaptığı iyilikleri de atlamamam gerekiyor. Yeni ülkelerde yeni turlarda tekrardan sizlerle bir arada olmak dileğiyle. Teşekkürler..

Yücel Kılıçap

Yücel Kılıçap

23 Ağustos’ta Gruppal’dan satın aldığım ve ailem ile birlikte katıldığım İskandinavya turundan çok memnun kaldık. Organizasyonda hiç bir sorun ile karşılaşmadığımız gibi kalınan otellerde Avrupa’da diğer ülkelerde kaldığımız otellerin yanında çok kaliteli, yeni, temiz ve güzellerdi. Tur rehberimiz Ali Asımgil turu oldukça güzel ve seviyeli şekilde yönetti. Ayrıca Gruppal organizatörü Seçkin Bey’e de teşekkür ederiz .Şubat tatilinde yine program yaptık, umarım bu da İskandinavya turu gibi geçer… Teşekkürler.

Lapland Tornio Turları

Lapland... Herkesin hayali...

İskandinavya turları ile kuzey ışıklarını görebileceğiniz, Noel Baba'nın evini gezebileceğiniz bir Tornio turu için hazır mısınız? İsveç ile Finlandiya'nın tam ortasında yer alan Tornio iki ülkede de olma imkanı sağlayacak. Finlandiya-Tornio’dan kısa bir yürüyüş ile İsveç tarafına geçebilirsiniz.

Santa's Seaside Office’e yani Noel Baba’nın Deniz Kıyısındaki Evi’ni göreceğiniz Tornio turu ile Noel Baba ve onun küçük cücelerinin Kemi’deki temiz hava ve rahat yaşam olanağı buldukları deniz kıyısı ofisinde zaman geçirmeye çok sevdikleri evini yakından inceleme fırsatı bulacaksınız.

Kuzey Işıkları İzleme Turu

“Aurora Borealis” izleme gezisine çıkacağınız Lapland turları ile Kuzey Işıklarının en rahat izlenebildiği bölgeye gideceksiniz. Ren Geyiği & Husky Safari turuna katılabilir, Ren geyiği çiftliğinde yaklaşık 30 dakikalık Ren Geyiği kızak sürüş deneyimi yaşayıp “Ren Geyiği Sürüş Sertifikası” alabilirsiniz. Bu etkinliğin hemen ardından yanan ateş etrafında geleneksel Laponya çadırı içinde keyifli dakikalar geçirirken Türklerin de geleneklerinde olan Şamanların hikâyelerini dinleyebilirsiniz.

Her gün farklı bir bölgede Kuzey Işıkları İzleme Avına çıkacağınız ve gerek doğal güzellikleriyle gerekse tarihi özellikleriyle olsun Lapland turu sırasında gördüğünüz her şeye hayranlık duyacaksınız. 

Lapland'ta Husky Turu

Lapland turu sırasında Kuzey Kutup Dairesi ve yaşamları hakkında bilgiler aldıktan sonra “Kuzey Kutup Geçiş Sertifikası” da alacaksınız. Husky çiftliğine geçerek bu sevimli soğuk mevsimin hayvanlarıyla zaman geçirecek, kendi takımınızdaki Husky köpeklerinin nasıl yönlendirileceğini öğrenecek ve Husky kızaklarının sürüşünün tadını çıkaracaksınız.

Santa Claus Köyü turu da Lapland gezilerinin en önemli noktalarından birini oluşturuyor. 2008 yılından beri seyahat severlerin mutlaka seyahat edilmesi gereken yerler listesinde ilk 10’da yer alan Santa Claus Köyü’nde, Noel Baba ile tanışarak onunla fotoğraf çektirme ve Noel Baba’nın posta ofisinden sevdiklerinize kartpostal gönderme sansına sahip olacaksınız. Aynı zamanda alışveriş için oldukça geniş ve çeşitli mağazalarda serbest zamanınızda birbirinden özel ve farklı hediyeler ile sevdiklerinizi mutlu etme fırsatı yakalayacaksınız.

Sizi gezdirmek üzere eğitilen ve bu aktiviteyi yaparken dünyanın en mutlu varlığı olan Lapland Husky'leri kızaklı tur yapmanız için sizi bekliyor. Lapland tatilinin en güzel aktivitelerinden biri olacak bu turu mutlaka denemelisiniz. 

Üye Yorumları

Gülay Direk

Gülay Direk

iskandinav-Fiyord turuna eşimle katıldık. Zengin içerikli bir tur oldu... Neredeyse baştan başa İskandinav bölgesini taradık. Tur içeriğinde gemi-tekne-tren her şey vardı...Tur rehberimize tekrar teşekkür etmek isteriz, gezdiğimiz lokasyonlarla ilgili tarihsel ve sosyo-kütürel anlatımları şahaneydi hepimize yardımcı oldu. Çok çok memnun kaldık. Tekrar karşılaşmayı çok isteriz. Teşekkürler.

İbrahim Direk

İbrahim Direk

Mükemmel bir geziydi. Hele rehberimizin bölge hakkında verdiği tarihsel bilgiler turu daha da zenginleştirdi.. Çok teşekkür ederim...

Güler Bayındır

Güler Bayındır

Firmanızın Hindistan altın üçgen seyahatine katılmış ve çok memnun kalmıştım. Lapland turu için de aynı şekilde memnun kaldım. Fiyatlarınız daha uygun ve hizmet güzel. İnşallah tekrar görüşürüz.

Esra Akgün

Esra Akgün

5 senedir turlarımı Gruppal'dan alıyorum çok memnunum. Gruppal ile yapmış olduğum tatiller ise rehber tecrübesi ile programları ile gerçekten muhteşem hele en son geçirdiğim kuzey Avrupa Turu perfectti....Asla vazgeçemeyeceğim tur şirketidir Gruppal, hem daha uygun hem güleryüzlüler hem de kaliteli bir şirket... Onlar İçin müşteri memnuniyeti önemli.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube