% 20 İndirim
GP: 93184

Kolombiya Meksika Turları

Bogota Mexico City Cancun

Kolombiya Meksika turları ile tropik güzelliklerle dolu bir tatil sizi bekliyor! Bogota, Mexico City ve Cancun’u kapsayan bu unutulmaz tatilde yerinizi hemen ayırtın!

 • La Candelaria Mahallesi - Bogota

  La Candelaria Mahallesi - Bogota

 • Montserrat Tepesi - Bogota

  Montserrat Tepesi - Bogota

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Plaza Bolivar - Bogota

  Plaza Bolivar - Bogota

 • Altın Müzesi'nde Tarihi Parçalar - Bogota

  Altın Müzesi'nde Tarihi Parçalar - Bogota

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Benito Juarez Anıtı - Mexico City

  Benito Juarez Anıtı - Mexico City

 • Güzel Sanatlar Müzesi - Mexico City

  Güzel Sanatlar Müzesi - Mexico City

 • Güzel Sanatlar Sarayı - Mexico City

  Güzel Sanatlar Sarayı - Mexico City

 • Metropolitan Katedrali - Mexico City

  Metropolitan Katedrali - Mexico City

 • Palacio Nacional - Mexico City

  Palacio Nacional - Mexico City

 • Güneş Tapınağı - Teotihuacan

  Güneş Tapınağı - Teotihuacan

 • Piramitler - Teotihuacan

  Piramitler - Teotihuacan

 • Şehir Kıyıları - Cancun

  Şehir Kıyıları - Cancun

 • Dalış Keyfi - Cancun

  Dalış Keyfi - Cancun

 • Sessiz Evrim Sualtı Müzesi - Cancun

  Sessiz Evrim Sualtı Müzesi - Cancun

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Kolombiya Meksika Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Ali Özgür Bozbey

Ali Özgür Bozbey

Her zaman olduğu gibi yine Gruppal'dan tur aldığım için hiç pişman olmadım. Her şeyiyle tam istediğim gibiydi. Bir sonraki seyahatimde yine önceliğim ve yüksek ihtimalle tercihim Gruppal olacaktır. Rehberimize ayrıca teşekkür ederim.. Rehber gibi değil sanki yanına gezmeye gitmiş eski dostları gibi davrandı. Bu tatilin iyi geçmesinde emeği çok büyüktür. Teşekkür ederim

Türkan Kaplan

Türkan Kaplan

19-26 Ocak Bangkok Pattaya turuna ben ve ailem katılmaya karar verdiğinizde oldukça endişeliydik çünkü tamamen yabancı olduğumuz bir kültürde ve ülkede ne yapacağız ne yiyeceğiz gibi kaygılarımız vardı. Ancak Hayri bey bize bir rehberden öte evinde misafirini ağırlayan ev sahibi edasıyla yaklaşıp tatilimizi mükemmel kıldı. En temel şeylerden; tarihinden, coğrafik özelliğinden, insanlarından tutun da en ufak detaylara, ne yapmamız veya yapmamamız gerektiğine kadar bize bilgi verip hiçbir şeyi riske atmadan tatilimizi keyifli geçirmemizi sağladı. Şu an İstanbul'dan Ankara'ya dönüş yolundayız ve bu güzel geziyi düzenlediğiniz için size ve birçok güzel hatıra biriktirmemize sebep olan Hayri beye teşekkür ederiz. Bir başka gezide buluşmak üzere.

Meksika Hakkında

Dünyanın en eski yerleşim bölgelerinden biri olan Meksika hakkında en çok bilinen şey, sıcakkanlı insanları, baharatları yemekleri, salsa dansları ile eğlence ve festivalleri, içecekleridir. Meksika yüzölçümü açısından da 2 milyon kilometrekareye yakın büyüklüktedir. Binlerce kilometre uzunlukta sahillere ev sahipliği yapan bu bölgede çıkacağınız Meksika turları ile hayatınızın en özel yurtdışı turu deneyimini yaşayabilirsiniz.

Mimarisi, doğası, tarihi ve mutfağıyla tadına doyamayacağınız bir Meksika turu sizi bekliyor. Özellikle macera düşkünü gezginlerin ve eğlenceyi seven tatilcilerin tercih ettiği Meksika'da yapılacak sayısız etkinlik ve aktivite bulunuyor. Meksika'da iklim, bölgeler arasında farklar göstermesine karşın hemen her dönem sıcaktır. Yıl içinde en düşük sıcaklık kış döneminde ve 5 derece olarak gözlemlenir.

Meksika'da Gezilecek Yerler

Ülkenin en büyük şehri Mexico City'dir ve aynı zamanda Meksika'nın başkenti olma özelliğini taşır. Altı bölgeye ayrılmış durumda olan Meksika'da gezilecek yerler şehir bazında sıralamak gerekirse; Acapulco, Compeche, Cancun, Chiapas, Yucatan, Chichen Itza, Cozumel, La Paz, Merida ve Mexico City'dir.

Üye Yorumları

Selma Uğan

Selma Uğan

8 Kasım Bangkok Pattaya turunuza katıldım. Grupalla ilk defa katıldım ve çok beğendim. Özellikle rehberimiz yedi yirmidört bizimle ilgilendi. Gerek bilgisi gerek insan ilişkileri süperdi. Çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bir dahaki gezilerde görüşmek üzere.

Nurten Durmuş

Nurten Durmuş

Herşey çok iyi gitti, özellikle rehberimize çok çok teşekkür ederim. Herşeyi detaylı ve çok keyifli anlattı. Teşekkürler Gruppal.

Güldane Demirci

Güldane Demirci

Turdaki her bireyin tatilinin iyi geçmesi adına çabalayan rehberimize sonsuz sabrı ve tüm yardımları için teşekkür ediyoruz.

Birgül Mamgit

Birgül Mamgit

19 Mayıs’ta Bangkok-Pattaya turuna katıldık. Bizi Tayland havalimanında karşılayan rehberimiz sayesinde gezimiz çok güzel geçti. Bize 1 haftayı çok güzel geçirtti. Çok güzel rehberlik etti. Teşekkürler.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube