% 20 İndirim
GP: 99629

Orta Avrupa Turları

Budapeşte Viyana Prag Salzburg Münih

Orta Avrupa turu fırsatları ileBudapeşte, Viyana, Prag ve Salzburg’u kapsayan keyifli bir tatil fırsatını inanılmaz fiyatlarla yakalayın.

 • Gece Işıklarıyla Parlamento - Budapeşte

  Gece Işıklarıyla Parlamento - Budapeşte

 • Szechenyi Kaplıcaları - Budapeşte

  Szechenyi Kaplıcaları - Budapeşte

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Tuna Kıyıları - Budapeşte

  Tuna Kıyıları - Budapeşte

 • Tuna Nehri ve Parlamanto Binası - Budapeşte

  Tuna Nehri ve Parlamanto Binası - Budapeşte

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Akşam Manzarası - Budapeşte

  Akşam Manzarası - Budapeşte

 • Belvedere Sarayı - Viyana

  Belvedere Sarayı - Viyana

 • Karlskirche Katedrali - Viyana

  Karlskirche Katedrali - Viyana

 • Sanat Tarihi Müzesi - Viyana

  Sanat Tarihi Müzesi - Viyana

 • Schönbrunn Sarayı ve Bahçeleri - Viyana

  Schönbrunn Sarayı ve Bahçeleri - Viyana

 • Avusturya Lezzetleri

  Avusturya Lezzetleri

 • Katedral - Salzburg

  Katedral - Salzburg

 • Kent Manzarası - Salzburg

  Kent Manzarası - Salzburg

 • Mirabell Sarayı - Salzburg

  Mirabell Sarayı - Salzburg

 • Mirabell Sarayı Bahçeleri - Salzburg

  Mirabell Sarayı Bahçeleri - Salzburg

 • Salzach Nehri Kıyıları - Salzburg

  Salzach Nehri Kıyıları - Salzburg

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları
Ekstra Turlar Dahil

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single farkı ve çocuk seçenekleri satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Orta Avrupa Turları
Tarih 2 Eylül 2017
Süre 7 Gece 8 Gün
Ulaşım Türk Hava Yolları
Otel 3* ve 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi
Hareket Noktası Atatürk Havalimanı (IST)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Vildan Kadayıfçı

Vildan Kadayıfçı

Her şey çok güzeldi. Hiçbir aksilik yaşamadan turumuzu mutlu bir şekilde tamamladık. Rehberimiz Yaşar Tüfekçi çok ilgili ve başarılıydı. Başka turlarda görüşmek dileğiyle teşekkürler Gruppal...

Gonca Kahraman

Gonca Kahraman

Salzburg Münih başlangıçlı Oorta Avrupa turundan çok memnun kaldık. Gruppal ile ilk turumuz olduğu için çekincelerimiz vardı ancak baştan sona her şey mükemmeldi. Verdiğimiz paraya göre aldığımız hizmet çok iyiydi. Rehberimiz Yaşar Tüfekçi de çok başarılıydı. Başka turlarda görüşmek üzere teşekkürler Gruppal...

BUDAPEŞTE

Budin ve Peşte bölümlerinin birleşmesiyle oluşan Budapeşte şehri, Antik çağlardan bugüne önemini korumaya devam etmektedir. Tuna Nehri kenarında eşsiz güzelliğiyle ziyaretçilerini selamlayan şehir, tarihi yapıları, köprüleri ve şifalı termal sularıyla her yıl sayısız insan tarafından ziyaret ediliyor. Sanatla dolu bir şehir olan Budapeşte, Orta Avrupa turları içerisinde sayısız eğlenceyi bulabileceğiniz, şık ve kaliteli restoranlarda yemek yiyip sokaklarında özgürce dolaşabileceğiniz bir yer.

Budapeşte’de Gezilecek Yerler

Gece manzarasıyla şehrin sembolü haline gelen Parlamento Binası, Budapeşte'de gezilecek yerler arasında en popüleridir. Kraliyet mücevherleri olmak üzere pek çok önemli eseri barındıran bu binayı gezdikten sonra Budapeşte turuna dünyadaki en büyük sinagog olan Dohán Sinagogu'nu gezerek devam edebilirsiniz.

Budapeşte turlarında görmeden dönmemeniz gereken önemli noktalar; St. Stephen Bazilikası, Budin Kalesi, Matthias Kilisesi, Zincirli Köprü, Vajdahunyad Sarayı, Gresham Sarayı, Szepmuveszeti ve Uygulamalı Sanatlar Müzesi, Budapeşte Tarih Müzesi, Macaristan Ulusal Müzesi, Güzel Sanatlar Müzesi, Etnografya Müzesi ve Macaristan Ulusal Galerisi'dir.

VİYANA

Geçmişte büyük imparatorluklara ev sahipliği yapmış olan Viyana, Avrupa turları içerisinde müziğin ve sanatın en çok yakıştığı şehirlerden biridir. Müzelerden kafelere, restoranlardan saraylara kadar her yerde sanatsal bir kare yakalayacağınız Viyana turlarında sizi bambaşka bir deneyim bekliyor. Uzun yıllar boyunca aklınızdan silinmeyecek bir Viyana turu yapacağınız bu seyahatte kendinizi gördüğünüz güzelliklerin rüzgarına bırakın.

Viyana’da Gezilecek Yerler

Tarihteki büyük krallıkların merkezi olan Viyana, görkemli yapılara ve ihtişamlı binalara ev sahipliği yapar. Bu yüzden her karesinde etkileneceğiniz, hayranlık duyacağınız bir yurtdışı turu içi hazır olun. Uluslararası alanda da ünlü Schönbrunn Sarayı, Viyana'da gezilecek yerler arasında üst sıralardadır. Belvedere ve Hofburg sarayları da Viyana gezisinde görülecek yerler arasındadır. Şehir Tiyatrosu, Devlet Operası, Paterskirche, Karlskirche, St. Stephen Katedrali, Doğa Tarihi Müzesi, Sanat Tarihi Müzesi ve Müzeler Bölgesi'dir.

SALZBURG

Avusturya'nın dördüncü büyük şehri olan Salzburg, Mozart'ın doğduğu şehir olması nedeniyle çok önemli bir yere sahiptir. Avusturya'nın orta bölümünde yer alan şehir, Alp Dağı eteklerinde yer aldığı için doğal güzellikleriyle gören herkesi büyüler. Tarihin, kültürün ve sanatın merkezi olarak adlandırılan şehir, Salzburg Festivali ile her yıl milyonlarca insanı ağırlar. Ilıman bir iklim görülen şehirde her dönem Salzburg turlarına katılabilirsiniz.

Salzburg'ta Gezilecek Yerler

Kültürel etkinliklerin merkezi olan Salzburg'ta gezilecek yerler genellikle Mozart ile ilgili olan her şeydir. Mozart'ın yaşadığı evler, bestelerini yaptığı yerler ve müzik festivalinin gerçekleştirildiği alanlar Salzburg turuna konu olan önemli noktalardır. Salzburg gezisinde görmeniz gereken yerler; Old Town, Mozart'ın Evi, Salzburg Müzesi, Festung Hohensalzburg Kalesi, Salzburg Katedrali, Mirabell Sarayı, Doğa Tarihi ve Teknoloji Müzesi'dir.

Üye Yorumları

Selma Kaynak

Selma Kaynak

Tatilimiz çok güzel geçti. Sizlere tekrar teşekkürler. Yeni gezilerde görüşmek dileğiyle…

Sema Çegil

Sema Çegil

Turdan çok memnun kaldım, keşke tekrar böyle bir fırsat olsa…

Suzan Akpınar

Suzan Akpınar

Budapeşte'den başlayan 6 Mayıs tarihli Orta Avrupa turumuz adeta mükemmeldi. Beklentimin üzerindeydi diyebilirim. Her anı dolu dolu ve çok keyifliydi. Özellikle rehberimiz Bora Bey, sempatik ve çözüm üreten kişiliği bir yana mesleğine duyduğu aşk ve bilgi birikimi ile tüm grubu kendisine hayran bıraktı. Diğer turlarımızda da aramızda olmasını diliyoruz. Her şey için sevgili rehberimize ve Gruppal ailesine teşekkür ediyorum.

Renan Abbas

Renan Abbas

Öncelikle Gruppal ailesine teşekkür ederim. Hem ekonomik hem de güzel bir tatil geçirdik. Özellikle operasyonel işlemler konusunda, bilgilendirmede ilgisi ve disiplininden dolayı Naciye hanıma teşekkür ediyorum, her sorduğum sorunun cevabını gecikmeksizin aldım. Gruppal ile tekrar seyahat etmek isterim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
137 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube