% 20 İndirim
GP: 99629

Orta Avrupa Turları

Budapeşte Viyana Prag Salzburg

Orta Avrupa turu fırsatları ile Budapeşte, Viyana, Prag ve Salzburg’u kapsayan keyifli bir tatil fırsatını inanılmaz fiyatlarla yakalayın.

 • Gece Işıklarıyla Parlamento - Budapeşte

  Gece Işıklarıyla Parlamento - Budapeşte

 • Szechenyi Kaplıcaları - Budapeşte

  Szechenyi Kaplıcaları - Budapeşte

 • Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

  Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

 • Tuna Kıyıları - Budapeşte

  Tuna Kıyıları - Budapeşte

 • Tuna Nehri ve Parlamanto Binası - Budapeşte

  Tuna Nehri ve Parlamanto Binası - Budapeşte

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Akşam Manzarası - Budapeşte

  Akşam Manzarası - Budapeşte

 • Belvedere Sarayı - Viyana

  Belvedere Sarayı - Viyana

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Karlskirche Katedrali - Viyana

  Karlskirche Katedrali - Viyana

 • Sanat Tarihi Müzesi - Viyana

  Sanat Tarihi Müzesi - Viyana

 • Schönbrunn Sarayı ve Bahçeleri - Viyana

  Schönbrunn Sarayı ve Bahçeleri - Viyana

 • Avusturya Lezzetleri

  Avusturya Lezzetleri

 • Katedral - Salzburg

  Katedral - Salzburg

 • Kent Manzarası - Salzburg

  Kent Manzarası - Salzburg

 • Mirabell Sarayı - Salzburg

  Mirabell Sarayı - Salzburg

 • Mirabell Sarayı Bahçeleri - Salzburg

  Mirabell Sarayı Bahçeleri - Salzburg

 • Salzach Nehri Kıyıları - Salzburg

  Salzach Nehri Kıyıları - Salzburg

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Orta Avrupa Turları
Tarih 2 Aralık 2019
Süre 7 Gece 8 Gün
Ulaşım Türk Hava Yolları
Otel 3* ve 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
Hareket Noktası İstanbul Havalimanı (IST)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Muammer Akkaya

Muammer Akkaya

Öncelikle tur rehberimiz ile gezmek, onun muhteşem ve yaşıyormuşçasına ve sonsuz bilgiler içeren anlatımları bu turu çok keyifli duruma getirdi ve çok aydınlanmış olarak döndük. Böyle bir rehberi bize kattığı için Grupal’a teşekkür ederim.

Kemal Gürleyen

Kemal Gürleyen

Sizinle yapmış olduğum ikinci tur olmuştur. Vermiş olduğunuz rehber ve kaptanlarımız işlerini çok iyi yapmışlardır. Emeği geçen herkese ve özelikle satış işlemlerini gerçekleştiren müşteri temsilcimize, rehberimie özelikle teşekkür ederim.

Budapeşte Hakkında

Budapeşte turları ile Ortaçağ döneminden kalan birçok mimariyi ve şehri yakından göreceğiniz Orta Avrupa turlarının en beğenilen şehirlerinden biri sizi bekliyor. 

Budin ve Peşte bölümlerinin birleşmesiyle oluşan Budapeşte şehri, Antik çağlardan bugüne önemini korumaya devam etmektedir. Tuna Nehri kenarında eşsiz güzelliğiyle ziyaretçilerini selamlayan şehir, tarihi yapıları, köprüleri ve şifalı termal sularıyla her yıl sayısız insan tarafından ziyaret ediliyor. Sanatla dolu bir şehir olan Budapeşte, Orta Avrupa turları içerisinde sayısız eğlenceyi bulabileceğiniz, şık ve kaliteli restoranlarda yemek yiyip sokaklarında özgürce dolaşabileceğiniz bir yer.

Budapeşte’de Gezilecek Yerler

Gece manzarasıyla şehrin sembolü haline gelen Parlamento Binası, Budapeşte'de gezilecek yerler arasında en popüleridir. Kraliyet mücevherleri olmak üzere pek çok önemli eseri barındıran bu binayı gezdikten sonra Budapeşte turuna dünyadaki en büyük sinagog olan Dohán Sinagogu'nu gezerek devam edebilirsiniz.

Budapeşte gezisinde görmeden dönmemeniz gereken önemli noktalar; St. Stephen Bazilikası, Budin Kalesi, Matthias Kilisesi, Zincirli Köprü, Vajdahunyad Sarayı, Gresham Sarayı, Szepmuveszeti ve Uygulamalı Sanatlar Müzesi, Budapeşte Tarih Müzesi, Macaristan Ulusal Müzesi, Güzel Sanatlar Müzesi, Etnografya Müzesi ve Macaristan Ulusal Galerisi'dir.

Viyana Hakkında

Viyana gezisi ile Avusturya'nın en sanatsal şehriyle tanışacaksınız. Geçmişte büyük imparatorluklara ev sahipliği yapmış olan Viyana, Avrupa turları içerisinde müziğin ve sanatın en çok yakıştığı şehirlerden biridir. Müzelerden kafelere, restoranlardan saraylara kadar her yerde sanatsal bir kare yakalayacağınız Viyana turlarında sizi bambaşka bir deneyim bekliyor. Uzun yıllar boyunca aklınızdan silinmeyecek bir Viyana turu yapacağınız bu seyahatte kendinizi gördüğünüz güzelliklerin rüzgarına bırakın.

Viyana’da Gezilecek Yerler

Tarihteki büyük krallıkların merkezi olan Viyana, görkemli yapılara ve ihtişamlı binalara ev sahipliği yapar. Bu yüzden her karesinde etkileneceğiniz, hayranlık duyacağınız bir yurtdışı turu içi hazır olun. Uluslararası alanda da ünlü Schönbrunn Sarayı, Viyana'da gezilecek yerler arasında üst sıralardadır. Belvedere ve Hofburg sarayları da Viyana gezisinde görülecek yerler arasındadır. Şehir Tiyatrosu, Devlet Operası, Paterskirche, Karlskirche, St. Stephen Katedrali, Doğa Tarihi Müzesi, Sanat Tarihi Müzesi ve Müzeler Bölgesi'dir.

Salzburg Hakkında

Avusturya'nın dördüncü büyük şehri olan Salzburg, Mozart'ın doğduğu şehir olması nedeniyle çok önemli bir yere sahiptir. Avusturya'nın orta bölümünde yer alan şehir, Alp Dağı eteklerinde yer aldığı için doğal güzellikleriyle gören herkesi büyüler. Tarihin, kültürün ve sanatın merkezi olarak adlandırılan şehir, Salzburg Festivali ile her yıl milyonlarca insanı ağırlar. Ilıman bir iklim görülen şehirde her dönem Salzburg turlarına katılabilirsiniz.

Salzburg'ta Gezilecek Yerler

Kültürel etkinliklerin merkezi olan Salzburg'ta gezilecek yerler genellikle Mozart ile ilgili olan her şeydir. Mozart'ın yaşadığı evler, bestelerini yaptığı yerler ve müzik festivalinin gerçekleştirildiği alanlar Salzburg turuna konu olan önemli noktalardır. Salzburg gezisinde görmeniz gereken yerler; Old Town, Mozart'ın Evi, Salzburg Müzesi, Festung Hohensalzburg Kalesi, Salzburg Katedrali, Mirabell Sarayı, Doğa Tarihi ve Teknoloji Müzesi'dir.

Üye Yorumları

Arzu Çizmeciler

Arzu Çizmeciler

Rehberimiz bilgili bir rehberdi. Program zamanlaması ve anlatımı çok iyiydi. Ekstra tur alanlar kadar almayanlara da bir o kadar yardımcı oldu. Kendisini çok dürüst ve kaliteli bulduk. Teşekkür ederiz.

Asaf Mehmet Bilal

Asaf Mehmet Bilal

Bu turda oteller beklentimden iyi çıktı. İtalya'daki otellerin de aynı standartlarda olması ve ulaşım kolaylığı göz önünde bulundurulursa Gruppal'ı diğer turlarında da tercih ederim.. Bu turla beraber sizden aldığım 6. tur. Ekibinize iş sorumluluğunda dolayı teşekkür ederiz.

Osman Tayfun Taşkıran

Osman Tayfun Taşkıran

Güzel bir tatil yaşadık. Teşekkür ederiz.

Vildan Kadayıfçı

Vildan Kadayıfçı

Her şey çok güzeldi. Hiçbir aksilik yaşamadan turumuzu mutlu bir şekilde tamamladık. Rehberimiz Yaşar Tüfekçi çok ilgili ve başarılıydı. Başka turlarda görüşmek dileğiyle teşekkürler Gruppal...

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube