% 20 İndirim
GP: 95477

Panama Kolombiya Ekvador Peru Turu

Panama Quito Bogota Lima Cuzco

Panama Kolombiya Ekvador Peru turları ile Orta ve Güney Amerika’nın en güzel ülkelerinin yanı sıra Machu Picchu’yu da görme fırsatı yakalayacaksınız.

 • Plaza de Armas - Cusco

  Plaza de Armas - Cusco

 • Machu Picchu Manzarası - Kutsal Vadi

  Machu Picchu Manzarası - Kutsal Vadi

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Machu Picchu - Kutsal Vadi

  Machu Picchu - Kutsal Vadi

 • Casco Vieja - Panama

  Casco Vieja - Panama

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Kolonyal Evler - Lima

  Kolonyal Evler - Lima

 • Chagres Ulusal Parkı - Panama

  Chagres Ulusal Parkı - Panama

 • Yeni Şehir - Panama

  Yeni Şehir - Panama

 • Panama Kanalı - Panama

  Panama Kanalı - Panama

 • Plaza Grande - Quito

  Plaza Grande - Quito

 • El Panecilllo Heykeli - Quito

  El Panecilllo Heykeli - Quito

 • Kent Manzarası - Quito

  Kent Manzarası - Quito

 • San Francisco Bazilikası - Quito

  San Francisco Bazilikası - Quito

 • La Candelaria Mahallesi - Bogota

  La Candelaria Mahallesi - Bogota

 • Altın Müzesi'nde Tarihi Parçalar - Bogota

  Altın Müzesi'nde Tarihi Parçalar - Bogota

 • Montserrat Tepesi - Bogota

  Montserrat Tepesi - Bogota

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Panama Kolombiya Ekvador Peru Turu
Süre 11 Gece 12 Gün
Ulaşım Air France Havayolları
Otel 4* Oteller
Vize Vizesiz
Hareket Noktası İstanbul Havalimanı (IST)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Panama Hakkında

Unutulmaz bir Güney Amerika turu yapacağınız Panama, Kolombiya ve Kosta Rika'nın tam ortasında yer alıyor. Ülkenin başkenti kendisiyle aynı adı taşıyan Panama City'dir. Büyük Okyanus ile Atlas Okyanus'u birbirine bağlayan Panama Kanalı ülkeden geçer. Panama turları ile göreceğiniz bu kanalda iki liman bulunuyor. Bunlar Balboa ve Cristobal Limanı'dır. Bunlar dünyanın en büyük limanlarıdır.

Büyük küçük 500'den fazla akarsuyun olduğu Panama'da birçok ada bulunuyor. Bu adalardan en büyük olanları; Bocas del Toro Takımadaları, San Blas, İnci, Taboga Adaları ve Coiba Adası'dır. Ülkenin en önemli şehirleri ise Panama City, David ve Colon şehirleridir. Ülkede tropik iklim hakimdir. Panama mutfağı, yerel Amerikan mutfağı, İspanyol ve Afrika mutfağı karışımı yemeklerden oluşur.

Kolombiya Hakkında

Karayipler'in büyüleyen güzellikleri ve mercanlarının hakim olduğu Kolombiya, her köşesinde yepyeni şeyler keşfedeceğiniz bir yurtdışı turu sunuyor. Kolombiya turları ile tarihin en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapan bu ülkeyi yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Unesco tarafından koruma altına alınan Cartagena kenti, karla kaplı dağları, bakir ormanları, binbir çeşit canlı türü ve sayısız güzelliğiyle büyüleyici bir Kolombiya turu sizi bekliyor.

Salsanın başkenti olarak da bilinen Kolombiya, dansa ve müziğe doyacağınız bir ülke. Rio'dan sonra dünyadaki ikinci en büyük karnavalı olduğu ülke aynı zamanda dünyanın en büyük kahve üreticilerindendir. Ülkenin başkenti Bogota'dır. Turistlerin en çok ziyaret ettiği şehirleri ise; Santa Marta, Pereira, Medellin ve Barranquila'dır.

Ekvador Hakkında 

Charles Darwin'in Evrim Teorisi'ni araştırdığı ve bulduğu yer olarak bilinen Ekvador üç temel bölge ve Büyük Okyanus üzerindeki bir adadan oluşmaktadır. Bu üç bölüm; ülkenin batısındaki La Costa, ülkenin ortasındaki La Sierra ve ülkenin doğusundaki El Oriente'dir. And Dağları ve Pasifik kıyısındaki bölgeler dışında ülkede birçok orman bulunuyor.

Ekvador'un başkenti Kito'dur. Ülkenin en büyük şehriyse Quayaguil'dir. Ülkenin iklimi tropik iklim olduğundan en yağışsız dönemlerde gitmeniz önerilmektedir. Ülkenin başlıca geçim kaynağı tarımdır. Ekvador mutfağı çok lezzetli yemekleriyle ünlüdür. Et çeşitleri, patates ve pirinç yemeklerinde önemli yer kaplar.

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan

Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal

Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Elif Koca

Elif Koca

Londra turunuza katıldım, tura başlama, vizeleme, uçuş, konaklama, rehber Bülent Bey ve tüm organizasyonumuzla ilgilenen İlker Bey çok ilgili ve dikkatliydi. Herşey umduğumdan daha iyiydi. Teşekkürler.

Ayşe Sevim Özkan

Ayşe Sevim Özkan

Çok güzel, rahat, harika bir turdu. 4 gūnde bu kadar çok yer gezilebilirdi ancak. Rehberimiz de her dakika tek tek bizlerle ilgilendi. Gruppal'a çok teşekkürler.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube