% 20 İndirim
GP: 96359

Papua Turları

Endonezya - Papua Yeni Gine

Papua turları ile bu cennet adayı doğusundan batısına keşfedecek, Endonezya ve Papua Yeni Gine topraklarının yerlileri ile tanışma şansını yakalayacaksınız.

 • Doğa Manzarası - Batı Papua

  Doğa Manzarası - Batı Papua

 • Başkanlık Sarayı - Bogor

  Başkanlık Sarayı - Bogor

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Sentani Gölü - Jayapura

  Sentani Gölü - Jayapura

 • Sentani Gölü Manzarası - Jayapura

  Sentani Gölü Manzarası - Jayapura

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Sentani Gölü'nde Kano Dansı - Jayapura

  Sentani Gölü'nde Kano Dansı - Jayapura

 • Vadi Manzarası - Baliem Vadisi

  Vadi Manzarası - Baliem Vadisi

 • Dani'ler - Baliem Vadisi

  Dani'ler - Baliem Vadisi

 • Yerlilerin Evleri - Baliem Vadisi

  Yerlilerin Evleri - Baliem Vadisi

 • Yerliler - Wamena

  Yerliler - Wamena

 • Tarihi Tapınaklar - Borubudur

  Tarihi Tapınaklar - Borubudur

 • Gün Doğumu - Borubudur

  Gün Doğumu - Borubudur

 • Prambanan Tapınağı - Yogyakarta

  Prambanan Tapınağı - Yogyakarta

 • Deniz Tapınağı - Bali

  Deniz Tapınağı - Bali

 • Sanur Plajı - Bali

  Sanur Plajı - Bali

 • Tanah Lot Tapınağı - Bali

  Tanah Lot Tapınağı - Bali

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Papua Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Mustafa & Didem Yaman

Mustafa & Didem Yaman

Biz Mustafa & Didem Yaman, sizin aracılığınızla Uzakdoğu turuna katıldık. Şimdi Phuket adasındayız. Her şey çok güzel, şirketinize ve özellikle de bizimle ilgilenen Taha Bey'e teşekkür ederiz.

Ufuk Bozkurt

Ufuk Bozkurt

21.03.2018 / 08.04.2018 tarihleri arasında Singapur Bangkok Pattaya turuna katıldık. Turu internet ortamında aldığımız için önceleri tedirgin olmuştum. Ama tedirginliğim tur başlamadan bitti. Rehberimiz Özgür Yılmaz, bizle İstanbul’da havalimanında iken iletişime geçerek endişemizi bitirdi. Tüm gezimiz süresince sorunlarımız ile ilgilendi. Gezimizin en üst seviyede verimli geçmesi için çalıştı. Hiç endişe duymadan, sıkıntı yaşamadan, sayesinde çok güzel bir gezi yaptık. Kendimizi çok şanslı hissettik. Çok teşekkürler.

Papua Turları

Maceralarla dolu Uzakdoğu turu için hazırlanın. Endonezya ve Papua Yeni Gine'nin birbirinden güzel doğal yerlerini, tarihi bölgelerini, yemeklerini, kültürlerini, festivallerini ve sıcakkanlı insanlarını görebileceğiniz Papua turları ile sıra dışı bir geziye çıkacaksınız. Kolay ödeme seçenekleri ve indirimli tur fiyatları ile hemen yerinizi ayırtın. Gruppal Uzakdoğu turları ile yepyeni kültürler keşfetmenin tadını çıkarın. 

Endonezya

Dünyanın nüfus yoğunluğu açısından en kalabalık yerlerinden biri olan Endonezya'da 7 binden fazla ada bulunuyor. En büyük takımada devleti olarak bilinen Endonezya, ayrıca yine en sıcak ve en nemli ülkelerden de biridir. Türkiye'den 4 saat ileride olan Endonezya'nın en önemli şehirleri Bali, Jakarta, Batam, Medan, Lombok, Surabaya, Bandung, Yogjakarta, Sumatra ve Sulawesi'dir. Cakarta şehri, Endonezya'nın başkentidir.

Endonezya'da Gezilecek Yerler

Papua Yeni Gine ile kara sınırı komşusu olan Endonezya, Ekvator çizgisi üzerinde bulunuyor. Birçok farklı dilde insanın bir arada yaşadığı ülkede yapacağınız Endonezya turları ile pek çok etnik grubu da yakından görme ve tanıma şansına sahip olacaksınız. Dünyadaki en kalabalık Müslüman ülke olan bu yerde Endonezya turu yaparken birbirinden güzel dini mimarileri de inceleme fırsatı bulacaksınız.

Endonezya'da gezilecek yerler; Bali, Bandung, Gili Adaları, Makassar, Yogyakarta, Java, Sumatra, Cakarta, Lombok ve Surabaya'dır.

Papua Yeni Gine

Endonezya'nın doğusunda bulunan Papua Yeni Gine, Ekvator'un altında yer alıyor. Yıl içinde birçok festivalin düzenlendiği ülkede yapacağınız Papua Yeni Gine turları sırasında ülkedeki hemen herkes İngilizce bildiği için asla sorun yaşamazsınız. Çok geniş bir yemek çeşitliliği olan Papua Yeni Gine turunda ağzınıza uygun bir menü mutlaka bulabilirsiniz.

Papua Yeni Gine'de Gezilecek Yerler

Port Moresby, Goroka, Kerema, Lea, Madang, Wewak, Munth Hagen ve Samarai şehirlerini görebileceğiniz Papua Yeni Gine'de gezilecek yerler arasında doğal güzellikleriyle ünlü sayısız nokta bulunuyor. Sepik Nehri, Wilhelm Dağı, Tavurvur Yanardağı, Giluwe, Lae Botanik Bahçesi, Kutubu Gölü, Habitat Yağmur Ormanları, Ulusal Park ve plajar bulunuyor.

Üye Yorumları

Türkan Kaplan

Türkan Kaplan

19-26 Ocak Bangkok Pattaya turuna ben ve ailem katılmaya karar verdiğinizde oldukça endişeliydik çünkü tamamen yabancı olduğumuz bir kültürde ve ülkede ne yapacağız ne yiyeceğiz gibi kaygılarımız vardı. Ancak Hayri bey bize bir rehberden öte evinde misafirini ağırlayan ev sahibi edasıyla yaklaşıp tatilimizi mükemmel kıldı. En temel şeylerden; tarihinden, coğrafik özelliğinden, insanlarından tutun da en ufak detaylara, ne yapmamız veya yapmamamız gerektiğine kadar bize bilgi verip hiçbir şeyi riske atmadan tatilimizi keyifli geçirmemizi sağladı. Şu an İstanbul'dan Ankara'ya dönüş yolundayız ve bu güzel geziyi düzenlediğiniz için size ve birçok güzel hatıra biriktirmemize sebep olan Hayri beye teşekkür ederiz. Bir başka gezide buluşmak üzere.

Selma Uğan

Selma Uğan

8 Kasım Bangkok Pattaya turunuza katıldım. Grupalla ilk defa katıldım ve çok beğendim. Özellikle rehberimiz yedi yirmidört bizimle ilgilendi. Gerek bilgisi gerek insan ilişkileri süperdi. Çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bir dahaki gezilerde görüşmek üzere.

Nurten Durmuş

Nurten Durmuş

Herşey çok iyi gitti, özellikle rehberimize çok çok teşekkür ederim. Herşeyi detaylı ve çok keyifli anlattı. Teşekkürler Gruppal.

Güldane Demirci

Güldane Demirci

Turdaki her bireyin tatilinin iyi geçmesi adına çabalayan rehberimize sonsuz sabrı ve tüm yardımları için teşekkür ediyoruz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube