% 20 İndirim
GP: 93809

Uçaklı GAP Turları

Antakya Gaziantep Şanlıurfa Adıyaman

Uçaklı GAP turları ile Güneydoğu Anadolu’nun zengin tarihini, leziz yemeklerini ve ünlü misafirperverliğini en uygun fiyatlarla keşfetme şansını kaçırmayın!

 • Hatay Mozaik Müzesi - Antakya

  Hatay Mozaik Müzesi - Antakya

 • Künefe - Antakya

  Künefe - Antakya

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Kale Manzarası - Gaziantep

  Kale Manzarası - Gaziantep

 • Ciğer Kebabı - Gaziantep

  Ciğer Kebabı - Gaziantep

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Şehir Manzarası - Gaziantep

  Şehir Manzarası - Gaziantep

 • Altı Ezmeli Kebap - Gaziantep

  Altı Ezmeli Kebap - Gaziantep

 • Baklava - Gaziantep

  Baklava - Gaziantep

 • Balıklı Göl ve Abdurrahman Camii - Şanlıurfa

  Balıklı Göl ve Abdurrahman Camii - Şanlıurfa

 • Urfa Kebabı - Şanlıurfa

  Urfa Kebabı - Şanlıurfa

 • Halilürrahman Camii - Şanlıurfa

  Halilürrahman Camii - Şanlıurfa

 • Nemrut Dağı - Adıyaman

  Nemrut Dağı - Adıyaman

 • Nemrut Dağı Heykelleri - Adıyaman

  Nemrut Dağı Heykelleri - Adıyaman

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Uçaklı GAP Turları
Süre 3 Gece 4 Gün
Ulaşım Pegasus Havayolları
Otel 3* veya 4* Oteller
Hareket Noktası Sabiha Gökçen (SAW)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Ülker Helvacı

Ülker Helvacı

Harika keyifli bir tur oldu. Organizasyon ve özellikle rehberimiz Cem beyin engin bilgisi, hoşgörüsü, organizasyonu, efendiliği ile seyahatimiz çok çok keyifli ve eğlenceli geçti. Kendisine çok çok teşekkür ederiz. Ben ve grup arkadaşlarım adına teşekkürler Gruppal.

Özge Sarıyer

Özge Sarıyer

Otobüs şoförlerinden tur rehberine ve otel çalışanlarına kadar herkes son derece ilgili, saygılı ve nazikti. Daha önce babam sizin İspanya turunuza katılmıştı. Onun memnuniyeti sonrası sizden haberdar olup sitenizi incelemiştim. Bir çok tur sitesinin aksine fiyatlarınızı uygun ve turlarınızı çeşitli bulduğumdan bu tatil için sizi tercih ederek sömestrda kardeşimle farklı bir gezi yapmış olduk. Tüm ilgililere çok teşekkürler...

Uçaklı GAP Turları

Güneydoğu'nun en güzel yerlerini göreceğiniz Antakya, Gaziantep, Şanlıurfa ve Adıyaman'da tarihi dokuların, leziz yemeklerin ve sıcakkanlı insanların şehirlerinden geçeceğiniz bir GAP turu için hazır olun. Üstelik uçaklı GAP gezisi yaparak hem yol yorgunluğu yaşamayacak hem de konfor dolu bir yurtiçi turu yapacaksınız. Hatay Arkeoloji Müzesi'ni gezerek başlayacağınız Güneydoğu Anadolu turu boyunca Samandağ, Harbiye Şelaleleri, Zeugma Müzesi, Halfeti, Birecik, Atatürk Barajı, Nemrut Dağı, Göbeklitepe, Harran göreceğiniz yerlerden birkaçı.

Uçaklı Gap turları en iyi fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle sizi bekliyor.

Antakya Hakkında 

Unesco'nun 'Barış Kenti' seçtiği Antakya, güneyin havasını tarihi zenginlikleriyle birleştiren Türkiye'nin en zengin geçmişi olan şehirlerinden biridir. Portakal ve limon ağaçlarıyla bezenmiş, Akdeniz ve Türkiye'nin en güneyinde bulunan bu şehirde çıkacağınız Antakya turları sizi Asi Nehri'nin kıyısında bir yolculuğa çıkaracak.

Antakya'nın nüfusu ülkemizdeki nüfus açısından en kalabalık şehirler listesinde üçüncü sıradadır. 2017 yılı verilerine göre 1.5 milyondan fazla insanın yaşadığı Hatay Antakya şehri, insanlığın ilk yerleşim alanlarından biridir. Hatay'da gezilecek yerler arasında Arkeoloji Müzesi, Habib-i Neccar Camii, Aziz Simeon Manastırı, St. Pierre Kilisesi, Titus Tünelleri, Beşikli Mağara, Payas Kalesi, Kapılı Değirmenli Şelale, Reyhanlı Hamamat Kaplıcaları, Hıdırbey Musa Ağacı'dır.

Gaziantep Hakkında 

Ülkemizin büyük şehirleri arasında beşinci sırada olan Gaziantep, 'Doğunun Paris'i olarak biliniyor. Konumuna göre çok gelişmiş ve güzel bir kent olan Antep, uzun yıllar önce İpek Yolu üzerindeki önemli geçiş noktalarından biriydi. Zengin bir kültürel mirasa sahip olan şehirde yapacağınız Gaziantep turları ile hem şehrin tarihine tanık olacak hem de Gaziantep mutfağını yerinde tatma imkanı bulacaksınız. Son yıllarda sadece Antep için Gaziantep Gurme Turları düzenlenmekte ve şehrin en ünlü yemekleriyle dolu bir gezi planlanmaktadır.

GAP turu ile Antep yemeklerini yiyecek ve şehri keşfetmeye doyamayacaksınız. Gaziantep'te gezilecek yerler listesine tarihi Antep evlerini gezerek başlayabilirsiniz. Hemen ardından Bakırcılar Çarşısı, Bedestenler, Zeugma Antik Kenti, Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep Kalesi, Yesemek Açıkhava Müzesi, Bayazhan Gaziantep Kent Müzesi, Oyun ve Oyuncak Müzesi'ni mutlaka gezmelisiniz.

Şanlıurfa Hakkında 

Türkiye'nin en büyük yedinci şehri olarak kabul edilen Şanlıurfa Peygamberler Şehri olarak biliniyor. Güneydoğu Anadolu turları ile gezip görebileceğiniz bu şehirde mimari, doğal güzellikler, tarihi zenginlikler, leziz yemekler sizi bekliyor. Tarihteki Nuh Tufanı'ndan sonra kurulan ilk şehirler arasında Şanlıurfa'nın da olduğu söyleniyor.

Son yıllarda Şanlıurfa turlarına yoğun ilgi gösterilmesine neden olan olaylardan biri de Göbeklitepe'dir. Dünyanın en eski tapınağı ve heykelinin bulunduğu Göbeklitepe'yi göreceğiniz Şanlıurfa turu sizi tarihin içinde bir yolculuğa çıkaracak. Şanlıurfa'da gezilecek yerler; Balıklı Göl, Fırfırlı Camii, Halfeti, Göbeklitepe, Harran, Selahaddin Eyyübi Camii, tarihi çarşılar, Tektek Dağları Milli Parkı, Ulu Camii, Urfa Kalesi'dir.

Adıyaman Hakkında 

M.Ö. 40 binli yıllara uzanan geçmişi ve bu geçmişe ait eserleriyle Neolitik ve Kalkilitik çağlara ait eserlere ev sahipliği yapan Adıyaman, Helenistik ve Roma dönemlerine ait yapıtlar da barındırmaktadır. Adıyaman turları ile dünyaca ünlü Nemrut Dağı'na tırmanabilir burada güneşin doğuşunu izleyebilirsiniz. Mezar anıtı olan Nemrut Dağı, dünyadaki en değerli kültürel varlıklar arasında gösterilmektedir. Bu nedenle bu bölge 1987 yılında Unesco Kültür Mirası listesine alınmıştır.

Özellikle bahar dönemlerinde Adıyaman gezileri çok güzel geçmekte ve sayısız insan buraya akın etmektedir. Gap turu ile siz de kültürel mirasların yoğun olduğu bu bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz. Adıyaman'da gezilecek yerler; Nemrut Dağı, Arsameia Ören Yeri, Yeni Kale, Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Haydaran Kaya Mezarları, Turuş Kaya Mezarları, Besni Ulu Camii ve Atatürk Barajı'dır.

Üye Yorumları

Salih Sekban

Salih Sekban

Özellikle rehberimiz konusuna vâkıf ve tarihi bilgileri yeterli olduğundan 3.cü gidişim olmasına rağmen doya doya zevk aldım. Teşekkürler.

Baver Eser Ilgıt Örs

Baver Eser Ilgıt Örs

Öncelikle merhabalar, firmanızda Kapadokya turunu satın aldık ve gerçekleştirdik. Bu turdan gayet memnun kaldık. Özellikle şoförümüz ve rehberimizi çok sevdik, gayet ilgili, nazik, bilgilendirici bir tur gerçekleştirdik. Günay Karakaş'a ve şoförümüze özellikle sizin nezdinizde teşekkür ederim. Bugüne kadar yurt dışı 2 yurt içi 1 tur satın aldım bu kadar profesyonel, nazik, bilgilendirici, ilgili bir rehber görmedim. İyi çalışmalar dilerim. Sevgilerimle.

Sibel Baş

Sibel Baş

Katıldığımız turda, yazılan detayların hepsine uyulduğu gibi tüm ekip çok başarılıydı…

Sümeyra Hallaç

Sümeyra Hallaç

Her şey için tüm çalışanlarınıza teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube