0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 93809

Uçaklı GAP Turları

Gaziantep Şanlıurfa Adıyaman Mardin

Uçaklı GAP turları ile Güneydoğu Anadolu’nun zengin tarihini, leziz yemeklerini ve ünlü misafirperverliğini en uygun fiyatlarla keşfetme şansını kaçırmayın!

 • Kale Manzarası - Gaziantep

  Kale Manzarası - Gaziantep

 • Ciğer Kebabı - Gaziantep

  Ciğer Kebabı - Gaziantep

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Şehir Manzarası - Gaziantep

  Şehir Manzarası - Gaziantep

 • Altı Ezmeli Kebap - Gaziantep

  Altı Ezmeli Kebap - Gaziantep

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Baklava - Gaziantep

  Baklava - Gaziantep

 • Balıklı Göl ve Abdurrahman Camii - Şanlıurfa

  Balıklı Göl ve Abdurrahman Camii - Şanlıurfa

 • Urfa Kebabı - Şanlıurfa

  Urfa Kebabı - Şanlıurfa

 • Halilürrahman Camii - Şanlıurfa

  Halilürrahman Camii - Şanlıurfa

 • Nemrut Dağı - Adıyaman

  Nemrut Dağı - Adıyaman

 • Nemrut Dağı Heykelleri - Adıyaman

  Nemrut Dağı Heykelleri - Adıyaman

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Uçaklı GAP Turları
Süre 3 Gece 4 Gün
Ulaşım Pegasus Hava Yolları
Otel 3* & 4* Oteller
Hareket Noktası Sabiha Gökçen (SAW)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

zeynepaydemir@aydin.edu.tr

zeynepaydemir@aydin.edu.tr

Her şey düşündüğümden çok daha güzel ve eğlenceliydi. Başta tur rehberimize ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. En kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle...

Ülker Helvacı

Ülker Helvacı

Harika keyifli bir tur oldu. Organizasyon ve özellikle rehberimiz Cem beyin engin bilgisi, hoşgörüsü, organizasyonu, efendiliği ile seyahatimiz çok çok keyifli ve eğlenceli geçti. Kendisine çok çok teşekkür ederiz. Ben ve grup arkadaşlarım adına teşekkürler Gruppal.

Uçaklı GAP Turları

Güneydoğu'nun en güzel yerlerini göreceğiniz Antakya, Gaziantep, Şanlıurfa ve Adıyaman'da tarihi dokuların, leziz yemeklerin ve sıcakkanlı insanların şehirlerinden geçeceğiniz bir GAP turu için hazır olun. Üstelik uçaklı GAP gezisi yaparak hem yol yorgunluğu yaşamayacak hem de konfor dolu bir yurtiçi turu yapacaksınız. Güneydoğu Anadolu turu boyunca Zeugma Müzesi, Halfeti, Birecik, Atatürk Barajı, Nemrut Dağı, Göbeklitepe, Harran göreceğiniz yerlerden birkaçı.

Uçaklı Gap turları en iyi fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle ister otobüslü ister uçaklı 2024 Gruppal Gap turları paketlerinde sizi bekliyor.

Gaziantep 

Ülkemizin büyük şehirleri arasında beşinci sırada olan Gaziantep 'Doğunun Paris'i olarak biliniyor. Konumuna göre çok gelişmiş ve güzel bir kent olan Antep, uzun yıllar önce İpek Yolu üzerindeki önemli geçiş noktalarından biriydi.

Zengin bir kültürel mirasa sahip olan şehirde yapacağınız Gaziantep turları ile hem şehrin tarihine tanık olacak hem de Gaziantep mutfağını yerinde tatma imkanı bulacaksınız. Son yıllarda sadece Antep için Gaziantep Gurme Turları düzenlenmekte ve şehrin en ünlü yemekleriyle dolu bir gezi planlanmaktadır.

GAP turu ile Antep yemeklerini yiyecek ve şehri keşfetmeye doyamayacaksınız. Gaziantep'te gezilecek yerler listesine tarihi Antep evlerini gezerek başlayabilirsiniz. Hemen ardından Bakırcılar Çarşısı, Bedestenler, Zeugma Antik Kenti, Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep Kalesi, Yesemek Açıkhava Müzesi, Bayazhan Gaziantep Kent Müzesi, Oyun ve Oyuncak Müzesi'ni mutlaka gezmelisiniz.

Şanlıurfa 

Türkiye'nin en büyük yedinci şehri olarak kabul edilen Şanlıurfa Peygamberler Şehri olarak biliniyor. Güneydoğu Anadolu turları ile gezip görebileceğiniz bu şehirde mimari, doğal güzellikler, tarihi zenginlikler, leziz yemekler sizi bekliyor. Tarihteki Nuh Tufanı'ndan sonra kurulan ilk şehirler arasında Şanlıurfa'nın da olduğu söyleniyor.

Son yıllarda Şanlıurfa turlarına yoğun ilgi gösterilmesine neden olan olaylardan biri de Göbeklitepe'dir. Dünyanın en eski tapınağı ve heykelinin bulunduğu Göbeklitepe'yi göreceğiniz Şanlıurfa turu sizi tarihin içinde bir yolculuğa çıkaracak.

Şanlıurfa'da gezilecek yerler; Balıklı Göl, Fırfırlı Camii, Halfeti, Göbeklitepe, Harran, Selahaddin Eyyübi Camii, tarihi çarşılar, Tektek Dağları Milli Parkı, Ulu Camii, Urfa Kalesi'dir.

Adıyaman

M.Ö. 40 binli yıllara uzanan geçmişi ve bu geçmişe ait eserleriyle Neolitik ve Kalkilitik çağlara ait eserlere ev sahipliği yapan Adıyaman, Helenistik ve Roma dönemlerine ait yapıtlar da barındırmaktadır. Adıyaman turları ile dünyaca ünlü Nemrut Dağı'na tırmanabilir burada güneşin doğuşunu izleyebilirsiniz. Mezar anıtı olan Nemrut Dağı, dünyadaki en değerli kültürel varlıklar arasında gösterilmektedir. Bu nedenle bu bölge 1987 yılında Unesco Kültür Mirası listesine alınmıştır.

Özellikle bahar dönemlerinde Adıyaman gezileri çok güzel geçmekte ve sayısız insan buraya akın etmektedir. Gap turu ile siz de kültürel mirasların yoğun olduğu bu bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz.

Adıyaman'da gezilecek yerler; Nemrut Dağı, Arsameia Ören Yeri, Yeni Kale, Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Haydaran Kaya Mezarları, Turuş Kaya Mezarları, Besni Ulu Camii ve Atatürk Barajı'dır.

Üye Yorumları

Tülün Dalğa
Tülün Dalğa

Gruppal turuna tavsiye üzerine katıldım. Çok memnun kaldım, başka planladığım gezilere mutlaka sizi tercih edeceğim. Rehberinize özellik teşekkür ederiz. Verdiği tarihi bilgiler çok aydınlatıcıydı, samimiyeti ve sabrı için ayrıca teşekkür ederiz.

Murat Hanef
Murat Hanef

Çok memnun kaldık, özellikle rehberimiz ve şoförümüz, çok iyiydi.

Savaş Akdağ
Savaş Akdağ

Rehberimizin anlatımı çok iyi. Genelde organizasyon çok iyi. Gap turu sayesinde görmem hayal olan yerleri gördüm ve bilgilendim. Okuyan biriyim ama gezerek ve profesyonel bir anlatıcıdan dinlemek çok keyifli. Teşekkür ederim.

Vesile Koç
Vesile Koç

Başlığında yazdığı gibi 'rüya gibi bir gap turu'ydu. 8 günde 8 şehir gezmek, doğunun mistik havasını solumak, kebaplarını denemek, sıra gecesi, müzeleri, karda Nemrut'a tırmanma deneyimi çok güzeldi. Rehberimiz, yardımcısı ve şoförümüz çok profesyoneldi. Her şey için teşekkür ederiz

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube