% 20 İndirim
GP: 93809

Uçaklı GAP Turları

Gaziantep Şanlıurfa Adıyaman Mardin

Uçaklı GAP turları ile Güneydoğu Anadolu’nun zengin tarihini, leziz yemeklerini ve ünlü misafirperverliğini en uygun fiyatlarla keşfetme şansını kaçırmayın!

 • Kale Manzarası - Gaziantep

  Kale Manzarası - Gaziantep

 • Ciğer Kebabı - Gaziantep

  Ciğer Kebabı - Gaziantep

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Şehir Manzarası - Gaziantep

  Şehir Manzarası - Gaziantep

 • Altı Ezmeli Kebap - Gaziantep

  Altı Ezmeli Kebap - Gaziantep

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Baklava - Gaziantep

  Baklava - Gaziantep

 • Balıklı Göl ve Abdurrahman Camii - Şanlıurfa

  Balıklı Göl ve Abdurrahman Camii - Şanlıurfa

 • Urfa Kebabı - Şanlıurfa

  Urfa Kebabı - Şanlıurfa

 • Halilürrahman Camii - Şanlıurfa

  Halilürrahman Camii - Şanlıurfa

 • Nemrut Dağı - Adıyaman

  Nemrut Dağı - Adıyaman

 • Nemrut Dağı Heykelleri - Adıyaman

  Nemrut Dağı Heykelleri - Adıyaman

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Uçaklı GAP Turları
Ulaşım Pegasus Havayolları
Otel 3* veya 4* Oteller
Hareket Noktası Sabiha Gökçen (SAW)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Ülker Helvacı

Ülker Helvacı

Harika keyifli bir tur oldu. Organizasyon ve özellikle rehberimiz Cem beyin engin bilgisi, hoşgörüsü, organizasyonu, efendiliği ile seyahatimiz çok çok keyifli ve eğlenceli geçti. Kendisine çok çok teşekkür ederiz. Ben ve grup arkadaşlarım adına teşekkürler Gruppal.

Vesile Koç

Vesile Koç

Başlığında yazdığı gibi 'rüya gibi bir gap turu'ydu. 8 günde 8 şehir gezmek, doğunun mistik havasını solumak, kebaplarını denemek, sıra gecesi, müzeleri, karda Nemrut'a tırmanma deneyimi çok güzeldi. Rehberimiz, yardımcısı ve şoförümüz çok profesyoneldi. Her şey için teşekkür ederiz

Uçaklı GAP Turları

Güneydoğu'nun en güzel yerlerini göreceğiniz Antakya, Gaziantep, Şanlıurfa ve Adıyaman'da tarihi dokuların, leziz yemeklerin ve sıcakkanlı insanların şehirlerinden geçeceğiniz bir GAP turu için hazır olun. Üstelik uçaklı GAP gezisi yaparak hem yol yorgunluğu yaşamayacak hem de konfor dolu bir yurtiçi turu yapacaksınız. Güneydoğu Anadolu turu boyunca Zeugma Müzesi, Halfeti, Birecik, Atatürk Barajı, Nemrut Dağı, Göbeklitepe, Harran göreceğiniz yerlerden birkaçı.

Uçaklı Gap turları en iyi fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle sizi bekliyor.

Gaziantep Hakkında 

Ülkemizin büyük şehirleri arasında beşinci sırada olan Gaziantep, 'Doğunun Paris'i olarak biliniyor. Konumuna göre çok gelişmiş ve güzel bir kent olan Antep, uzun yıllar önce İpek Yolu üzerindeki önemli geçiş noktalarından biriydi. Zengin bir kültürel mirasa sahip olan şehirde yapacağınız Gaziantep turları ile hem şehrin tarihine tanık olacak hem de Gaziantep mutfağını yerinde tatma imkanı bulacaksınız. Son yıllarda sadece Antep için Gaziantep Gurme Turları düzenlenmekte ve şehrin en ünlü yemekleriyle dolu bir gezi planlanmaktadır.

GAP turu ile Antep yemeklerini yiyecek ve şehri keşfetmeye doyamayacaksınız. Gaziantep'te gezilecek yerler listesine tarihi Antep evlerini gezerek başlayabilirsiniz. Hemen ardından Bakırcılar Çarşısı, Bedestenler, Zeugma Antik Kenti, Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep Kalesi, Yesemek Açıkhava Müzesi, Bayazhan Gaziantep Kent Müzesi, Oyun ve Oyuncak Müzesi'ni mutlaka gezmelisiniz.

Şanlıurfa Hakkında 

Türkiye'nin en büyük yedinci şehri olarak kabul edilen Şanlıurfa Peygamberler Şehri olarak biliniyor. Güneydoğu Anadolu turları ile gezip görebileceğiniz bu şehirde mimari, doğal güzellikler, tarihi zenginlikler, leziz yemekler sizi bekliyor. Tarihteki Nuh Tufanı'ndan sonra kurulan ilk şehirler arasında Şanlıurfa'nın da olduğu söyleniyor.

Son yıllarda Şanlıurfa turlarına yoğun ilgi gösterilmesine neden olan olaylardan biri de Göbeklitepe'dir. Dünyanın en eski tapınağı ve heykelinin bulunduğu Göbeklitepe'yi göreceğiniz Şanlıurfa turu sizi tarihin içinde bir yolculuğa çıkaracak. Şanlıurfa'da gezilecek yerler; Balıklı Göl, Fırfırlı Camii, Halfeti, Göbeklitepe, Harran, Selahaddin Eyyübi Camii, tarihi çarşılar, Tektek Dağları Milli Parkı, Ulu Camii, Urfa Kalesi'dir.

Adıyaman Hakkında 

M.Ö. 40 binli yıllara uzanan geçmişi ve bu geçmişe ait eserleriyle Neolitik ve Kalkilitik çağlara ait eserlere ev sahipliği yapan Adıyaman, Helenistik ve Roma dönemlerine ait yapıtlar da barındırmaktadır. Adıyaman turları ile dünyaca ünlü Nemrut Dağı'na tırmanabilir burada güneşin doğuşunu izleyebilirsiniz. Mezar anıtı olan Nemrut Dağı, dünyadaki en değerli kültürel varlıklar arasında gösterilmektedir. Bu nedenle bu bölge 1987 yılında Unesco Kültür Mirası listesine alınmıştır.

Özellikle bahar dönemlerinde Adıyaman gezileri çok güzel geçmekte ve sayısız insan buraya akın etmektedir. Gap turu ile siz de kültürel mirasların yoğun olduğu bu bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz. Adıyaman'da gezilecek yerler; Nemrut Dağı, Arsameia Ören Yeri, Yeni Kale, Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Haydaran Kaya Mezarları, Turuş Kaya Mezarları, Besni Ulu Camii ve Atatürk Barajı'dır.

Üye Yorumları

Vesile Koç

Vesile Koç

23 mart çıkışlı GAP turuna katıldım. GAP uzmanı olduğunu söyleyen rehberimize teşekkürlerimi iletmek amacıyla bu maili gönderiyorum. Hayatımın en güzel ve bilgili tatiliydi. Şoförümüze, rehberimize ve yardımcısına sonsuz teşekkürler. Yalovadan sevgiler.

Filiz Aydın

Filiz Aydın

Gruppal ile ilk turumdu ve bundan sonra da tercih edeceğimi biliyorum. Böyle düşünmemde tur programına bire bir uyulması ve özellikle rehberimizin deneyimi, bilgisi ve sempatisi etken oldu.

Cengiz Baran

Cengiz Baran

Konusuna ve bölgeye hakim bir rehber eşliğinde gezmek ve öğrenmek olağanüstü bir kazanım. Bu tura bu rehberle dostlarimizla bir kez daha katılmak isteriz. Teşekkurler Gruppal.

Nergis Bozkuş

Nergis Bozkuş

Harika bir turdu, rehberimize çok teşekkür ederiz her şey muazzamdı fazlasıyla. Herkese bu turu tavsiye ederim tekrardan her şey için teşekkür ederim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube