0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 90624

Uzun Balkanlar Turu

Makedonya Arnavutluk Karadağ Bosna Hersek Sırbistan Bulgaristan

Uzun Balkanlar turu fırsatları ile Sofya’dan Belgrad’a, Budva’dan Ohrid’e Balkanlar’ın dört bir yanını görebileceğiniz unutulmaz bir tur çok uygun fiyatlarla!

 • Halk Kaplıcası ve Hamamı - Sofya

  Halk Kaplıcası ve Hamamı - Sofya

 • Akşam Işıklarıyla Alexander Nevsky Katedrali - Sofya

  Akşam Işıklarıyla Alexander Nevsky Katedrali - Sofya

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Tuna Nehri'nden Şehir Manzarası - Belgrad

  Tuna Nehri'nden Şehir Manzarası - Belgrad

 • St. Sava Katedrali - Belgrad

  St. Sava Katedrali - Belgrad

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Miljacka Nehri Kıyıları - Saraybosna

  Miljacka Nehri Kıyıları - Saraybosna

 • Başçarşı - Saraybosna

  Başçarşı - Saraybosna

 • Tarihi Merkez - Mostar

  Tarihi Merkez - Mostar

 • Eski Köprü - Mostar

  Eski Köprü - Mostar

 • Gece Kulüpleri - Budva

  Gece Kulüpleri - Budva

 • Sveti Stefan - Budva

  Sveti Stefan - Budva

 • Ethem Bey Camii ve Saat Kulesi - Tiran

  Ethem Bey Camii ve Saat Kulesi - Tiran

 • Skanderberg Meydanı - Tiran

  Skanderberg Meydanı - Tiran

 • Şehir Manzarası - Ohrid

  Şehir Manzarası - Ohrid

 • Göl Kıyıları - Ohrid

  Göl Kıyıları - Ohrid

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Uzun Balkanlar Turu
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Ahmet Necati Macaroğlu

Ahmet Necati Macaroğlu

Rehberimiz grubu çok iyi bilgilendirdi ve yönetti. Bölgenin insanı olması münasebetiyle detaylı olarak bizleri aydınlatabildi. Öğle yemekleri için verilen molalarda aldığımız tüm yemekler hem ucuz hem kaliteli hem de sağlıklı idi...Memnun kaldık.

Sibel Baş

Sibel Baş

Turdan çok memnun kaldım.

Uzun Balkanlar Turu 

Sofya'dan Saraybosna'ya, Belgrad'tan Budva ve Mostar'a kadar uzanacağınız Uzun Balkanlar Turu ile Tiran, Ohrid ve Selanik şehirlerini de göreceğiniz bir yurtdışı turu deneyimi sizi bekliyor. Sofya gezisi ile keyifli bir Bulgaristan turu yaparak başlayacağınız bu yolculukta birbirinden güzel başkentler, köprüler, Osmanlı eserleri ve önemli yapılar en beğendiğiniz yerler olacak.

2024 Balkan turları ile gezmenin en güzel yanlarını göreceğiniz Uzun Balkan gezisi sizi bekliyor. Balkanlar'da eğlence, yemek ve daha birçok kültürümüze çok yakın eğlence dolu bir deneyim sizi bekliyor.

Doğu Avrupa'daki önemli şehirler arasında olan Sofya'da gezilecek yerler: Ulusal Sanat Galerisi ve Tarih Müzesi, Ivan Vazov Ulusal Tiyatrosu, Aziz Cyril ve Methodius Ulusal Kütüphanesi, Sofya Üniversitesi, Ulusal Kültür Sarayı, Bulgar Bilim Akademisi, Bulgaristan Parlamentosu, Sveti Sedmochislenitsi Kilisesi, Kara Camii, Banya (Banyo) Başı Camii, Aya Sofya Kilisesi, Boyana Kilisesi, Alexander Nevsky Katedrali'dir.

Balkan turları arasında eğlenceli gece hayatı, etkinlikleri ve ekonomik yaşantısıyla ünlü Belgrad'ta gezilecek yerler: Ulusal Tiyatro, Tito’nun Mozolesi, Prenses Ljubica Konağı, Belgrad Müzesi, Freskler Galerisi, Sırbistan Tarih Müzesi, Nikola Tesla Müzesi, Ulusal Müze, Sırbistan Ulusal Meclisi, Eski Saray ve Yeni Saray, St. Michael Katedrali, St. Sava Katedrali, Skadarska Caddesi, Knez Mihailova Caddesi, Kalemegdan Parkı ve Belgrad Kalesi'dir.

Saraybosna turları ile vizesiz turlar arasında olan bu bölgeyi gezme fırsatı yakalayacaksınız. Görmeden dönmemeniz gereken Saraybosna'da gezilecek yerler: Güzel Sanatlar Akademisi, Ulusal Tiyatro, Latin Köprüsü, Sebilj Çeşmesi, Saat Kulesi, Gazi Hüsrev Bey Camii, Başçarşı ve Yeni Saraybosna'dır.

Köprüsüyle ünlü ve Unesco'nun koruma altına aldığı Mostar'da gezilecek yerler: Mostar Köprüsü, Hersek Tarih Müzesi ve Katolik Katedrali, Eğri Köprü, Bakırcılar Çarşısı, Partizan Abidesi, Saat Kulesi, Tara Kulesi, Eski Köprü Müzesi, Biscevica Evi, Müslüm Bey Konağı, Karagöz Bey Camii ve Koski Mehmet Paşa Camii'dir.

Son yılların en popüler tatil bölgelerinden biri ve Karadağ'ın en sevimli yerlerinden olan Budva'da gezilecek yerler: Tara Köprüsü, Tara Kanyonu, Sveti Stefan, Arkeoloji Müzesi, Kutsal Teslis Kilisesi, St. John Kilisesi, Budva Kalesi, Eski Şehir (Stari Grad) ve TQ Plaza'dır.

Arnavutluk'un güzel başkenti ve en büyük şehri olan Tiran'da gezilecek yerler: Myslym Shyri Caddesi, Petrela Kalesi, Ulusal Tarih Müzesi, Parku i Madh, Enver Hoxha Müzesi, İskender Bey Heykeli, Ethem Bey Camii, Opera Binası, Saat Kulesi, Hükümet Binası, İşkodra, Kruja Antik Kenti, Doğa ile iç içe bir tatil yapacağınız, gölü ve tarihi yapılarıyla ünlü Ohrid'te gezilecek yerler: Ohrid Gölü, Keşanlı İmareti, Emin Mahmut ve Kuloğlu Camileri, St. Jovan Kaneo Kilisesi, Sveti Naum Manastırı, St. Sophia kiliseleri, St. Panteleimon ve Struga gezilecek yerlerdir.

Üye Yorumları

Nusret İlbay
Nusret İlbay

Sorunsuz bir turdu, teşekkürler Gruppal..

Tijen Kesim
Tijen Kesim

17 Haziran tarihinde 5 kişi olarak Varna turuna katıldık. Her şey çok mükemmeldi. Rehberimiz Osman Bey bize çok güzel bilgiler verdi. Kaldığımız otel muhteşemdi.Teşekkürler Gruppal.

Ziya Kemal Gazioğlu
Ziya Kemal Gazioğlu

15 kişi Bansko Kempinski otelde 4 gün tatil yaptık herşey çok güzeldi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

İlhan Sülün
İlhan Sülün

21 - 25 ocak tarihlerinde iki Aile olarak 4ncü defa katıldığımız Bansko Kayak turundan yine çok memnun kaldık. Rehberimiz çok iyi ve yetkin, yardımsever, sonuç odaklı. Hem çok iyi fiyatlar hem de çok kaliteli hizmetle Gruppal'ın yapmış olduğu bu organizasyonları çok seviyoruz. Özellikle son katıldığımız turda kaldığımız otel, yemekleri, havuz, spa, Casino ve tüm personelinin güleryüzlü hizmetleri ile 5* alkışı hak ediyor ve hakkını da veriyor. Başta Gruppal Ailesi olmak üzere, iş ortaklarına, Araç Kaptan ve yardımcı ekibine, A'dan Z'ye hangi birini yazayım ki, hepsine teşekkürlerimizi sunuyoruz....

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube