0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 99110

Vietnam Kamboçya Tayland Turu

Ho Chi Minh (Saigon) Siem Reap Phuket

Vietnam Kamboçya Tayland turları sizi Uzakdoğu’nun en güzel şehirlerine davet ediyor. Saigon (Ho Chi Minh City), Siem Reap ve Phuket’i tek bir turda keşfedin!

 • Belediye Başkanlığı - Ho Chi Minh City

  Belediye Başkanlığı - Ho Chi Minh City

 • Tao Den Park - Ho Chi Minh City

  Tao Den Park - Ho Chi Minh City

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Vinh Trang Pagoda - Ho Chi Minh City

  Vinh Trang Pagoda - Ho Chi Minh City

 • Bağımsızlık Sarayı - Ho Chi Minh City

  Bağımsızlık Sarayı - Ho Chi Minh City

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Belediye Binası - Ho Chi Minh

  Belediye Binası - Ho Chi Minh

 • Apsara Dansı Heykelleri - Siem Reap

  Apsara Dansı Heykelleri - Siem Reap

 • Angkor Wat Tapınağı - Siem Reap

  Angkor Wat Tapınağı - Siem Reap

 • Angkor Thom - Siem Reap

  Angkor Thom - Siem Reap

 • Bayon Tapınağı - Siem Reap

  Bayon Tapınağı - Siem Reap

 • Geleneksel Apsara Dansçıları - Siem Reap

  Geleneksel Apsara Dansçıları - Siem Reap

 • James Bond Adası - Phuket

  James Bond Adası - Phuket

 • Koh Phi Phi - Phuket

  Koh Phi Phi - Phuket

 • Sahil Manzaraları - Phuket

  Sahil Manzaraları - Phuket

 • Sokak Yemekleri - Phuket

  Sokak Yemekleri - Phuket

 • Wat Chalong - Phuket

  Wat Chalong - Phuket

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Vietnam Kamboçya Tayland Turu
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Levent Mısırlıoğlu

Levent Mısırlıoğlu

24 Temmuz Vietnam Kamboçya Tayland turuna katıldım. Tur beklentinin aksine şanslı olarak düşündüğümüz oldukça elverişli hava koşullarında yapılmış ve bu da aldığımız keyfi arttıran bir husus olmuştur. Sevgili rehberimiz, Kamboçya yerel rehberimiz Wen ve Vietnam yerel rehberimiz Peg güler yüzü ile bizlerden tam puan aldılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkürler. Rehberimiz gerek bilgi seviyesi ve gerek kriz / sorun yönetimi, gerekse dostane ve efendi tavırları ile tam profesyonel bir hizmet sundu, kendisine ayrıca bir kez daha teşekkür ediyorum. Ayrıca tur satın alma işlemlerini yapan Gruppal temsilcisi Büşra Hanım'a da nezaketi, sorulara cevap vermedeki ustalığı ve titizliği nedeniyle teşekkür ediyorum. Görüşlerimin genel anlamda çok olumlu olduğunu belirtiyor ve huzur dolu bir tatil ortamını sunmuş olmanızdan dolayı firmalarınıza ve tüm çalışanlarınıza tekrar teşekkür ediyorum. Sizleri dostlarımıza tavsiye edeceğim.

Cemal Arslan

Cemal Arslan

Başta rehberimize teşekkür ederim herşey çok güzel ve harikaydı tekrar gitmeyi düşünüyorum.

Vietnam

Kuzeyde Çin, güneybatıda Kamboçya, kuzeybatıda Laos ve güneydoğuda Malezya ile sınırı olan Vietnam, Uzakdoğu turları içinde çok değişik kültürler tanıyacağınız bir rota sunuyor. Sahip olduğu doğal güzellikler ile dünyanın ilk 25. sırasında olan biyoçeşitliliği sayesinde canlı türlerin %16'sına da ev sahipliği yapmaktadır.

Vietnam turları sırasında göreceğiniz gibi burada hayat koşulları belki zor ama renkli, değişik ve sıra dışıdır. Antik tapınakları, Unesco listesinde olan Hue şehri, saray kalıntıları, mezarlar, pagodalar, Yasaklı Mor Şehir ve eskiden imparatorun evi olan Citade Vietnam'da gezilecek yerler arasında en popüler olan noktalardır. Vietnam'daki Sapo bölgesinde dağ yürüyüşlerine çıkabilir ve doğada olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Özellikle son yıllarda birçok insanın keşfetmeye çıktığı Halong bölgesi Vietnam turunuzu unutulmaz kılacak bir destinasyon oluyor. Ejderhanın denize indiği yer olarak bilinen bu körfez gerçekten etkileyici bir manzaraya sahiptir. Gruppal 2024 Vietnam turları ile siz de hayatınızın turuna çıkacak ve çok değişik kültürleri yakından görme fırsatı elde edeceksiniz. 

Kamboçya

Laos, Tayland ve Vietnam ile komşu olan Kamboçya, yurtdışı turları içinde devasa tapınakları, geleneklerine bağlı halkın yaşantısını ve Asya'nın en hızlı büyüyen ekonomisine sahip ülkeyi göreceğiniz bir yerdir. Bitki ve hayvan çeşitliliğinin en güzel hallerini göreceğiniz Kamboçya turları sizi 400'den fazla tuzlu su balık çeşidi, 850'den fazla tatlı su balığı çeşidi, 240'tan fazla sürüngen çeşidi, 536'dan fazla kuş türü ve 212 memeli türü ile karşılaştıracak. Özellikle Tonle Sap Gölü ve çevresinde bu çeşitliliğe tanık olabilirsiniz.

İçerisinde Angkor Wat tapınağının olduğu Siem Reap, Kamboçya turu sırasında mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında geliyor. Ayrıca Tonle Sap, yüzen köy Chong Khneas, Koh Kong, Kakule Dağları, Phnom Penh, Ölüm Tarlaları, Tuol Sleng Soykırım Müzesi, Kraliyet Sarayı, Gümüş Pagoda Kamboçya'da gezilecek yerler arasında en popüler olan destinasyonlardandır.

Tayland

İhtişamlı Budist tapınakları, filmlere konu olan tropikal adaları ve milyonlarca turisti ile tam bir cennet olan Tayland, balayı turları, romantik tatil ve macera için vazgeçilmez bir adrestir. Tayland turları ile Bangkok, Phuket ve Pattaya'da unutulmaz bir tatil yapabilirsiniz. Tayland'ın başkenti olan Bangkok, eğlenceleri ile ünlü Pattaya ve adaları, denizi, kumsallarıyla meşhur Phuket turu sizi bekliyor.

Melekler şehri olarak bilinen Bangkok, Tayland'ın en büyük bölgesi Phuket, eğlence yaşantısıyla ünlü Pattaya, tapınakları ile ünlü Ayutthaya, eski bir yerleşim bölgesi olan Chiang Mai, antik Budist tapınaklarının olduğu Sukhothai, denizinin güzelliğiyle ünlü Krabi, turistik bir bölge olan Satun Tayland'ta gezilecek yerler listesinde olan en ünlü şehirlerdir.

Üye Yorumları

Ali Özgür Bozbey
Ali Özgür Bozbey

Her zaman olduğu gibi yine Gruppal'dan tur aldığım için hiç pişman olmadım. Her şeyiyle tam istediğim gibiydi. Bir sonraki seyahatimde yine önceliğim ve yüksek ihtimalle tercihim Gruppal olacaktır. Rehberimize ayrıca teşekkür ederim.. Rehber gibi değil sanki yanına gezmeye gitmiş eski dostları gibi davrandı. Bu tatilin iyi geçmesinde emeği çok büyüktür. Teşekkür ederim

Türkan Kaplan
Türkan Kaplan

19-26 Ocak Bangkok Pattaya turuna ben ve ailem katılmaya karar verdiğinizde oldukça endişeliydik çünkü tamamen yabancı olduğumuz bir kültürde ve ülkede ne yapacağız ne yiyeceğiz gibi kaygılarımız vardı. Ancak Hayri bey bize bir rehberden öte evinde misafirini ağırlayan ev sahibi edasıyla yaklaşıp tatilimizi mükemmel kıldı. En temel şeylerden; tarihinden, coğrafik özelliğinden, insanlarından tutun da en ufak detaylara, ne yapmamız veya yapmamamız gerektiğine kadar bize bilgi verip hiçbir şeyi riske atmadan tatilimizi keyifli geçirmemizi sağladı. Şu an İstanbul'dan Ankara'ya dönüş yolundayız ve bu güzel geziyi düzenlediğiniz için size ve birçok güzel hatıra biriktirmemize sebep olan Hayri beye teşekkür ederiz. Bir başka gezide buluşmak üzere.

Selma Uğan
Selma Uğan

8 Kasım Bangkok Pattaya turunuza katıldım. Grupalla ilk defa katıldım ve çok beğendim. Özellikle rehberimiz yedi yirmidört bizimle ilgilendi. Gerek bilgisi gerek insan ilişkileri süperdi. Çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bir dahaki gezilerde görüşmek üzere.

Nurten Durmuş
Nurten Durmuş

Herşey çok iyi gitti, özellikle rehberimize çok çok teşekkür ederim. Herşeyi detaylı ve çok keyifli anlattı. Teşekkürler Gruppal.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube