0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 93968

Baltıklar Turları

Minsk Vilnius Riga Tallinn Helsinki

Baltıklar turları ile Riga, Tallinn, Helsinki, Vilnius ve Minsk’i kapsayan unutulmaz bir tatil fırsatı sizi bekliyor. En güzel Baltık şehirlerini keşfedeceğiniz bu yolculuk uygun fiyat avantajı ile!

 • Tarihi Merkez - Vilnius

  Tarihi Merkez - Vilnius

 • Trakai - Vilnius

  Trakai - Vilnius

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Gediminas Kulesi - Vilnius

  Gediminas Kulesi - Vilnius

 • Kutsal Ruh Katedrali - Minsk

  Kutsal Ruh Katedrali - Minsk

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları - Minsk

  Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları - Minsk

 • Kızıl Kilise - Minsk

  Kızıl Kilise - Minsk

 • Karakafalar Binası ve St. Peter Kilisesi - Riga

  Karakafalar Binası ve St. Peter Kilisesi - Riga

 • Kent Merkezi - Riga

  Kent Merkezi - Riga

 • Riga Şatosu ve Daugava Nehri - Riga

  Riga Şatosu ve Daugava Nehri - Riga

 • Kadriorg Parkı ve Sarayı - Tallinn

  Kadriorg Parkı ve Sarayı - Tallinn

 • Raekoja Plats - Tallinn

  Raekoja Plats - Tallinn

 • Tarihi Merkez - Tallinn

  Tarihi Merkez - Tallinn

 • Şehir Panoraması - Helsinki

  Şehir Panoraması - Helsinki

 • Uspenski Katedrali - Helsinki

  Uspenski Katedrali - Helsinki

 • Kıyılar - Helsinki

  Kıyılar - Helsinki

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Baltıklar Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Buket Başak Böke

Buket Başak Böke

Genel olarak memnun kaldım. İyi bir tur, iyi organizasyon. Seçkin misafirler... Teşekkürler

Mine Öztürk

Mine Öztürk

26 nisan Baltık başkentleri turumuz çok güzel geçti, harika şehirler gördük, rehberimiz bilgili ve donanımlıydı. Her şey için teşekkürler Gruppal!

Baltıklar 

Baltık ülkeleri, dünyada en çok turist çeken seyahat rotalarının başında geliyor. Baltık turları, Avrupa'da farklı bir tatil deneyimi yaşamak isteyenlerin son yıllarda yoğun ilgisini çekiyor. Destinasyon açısından son derece zengin olan Baltıklar turuna katılan gezginler unutulmaz bir tatil deneyimi yaşıyor. Baltık turları kapsamında son yıllarda yoğun ilgi gören Helsinki, Riga ve Tallinn Avrupa’nın en iyi korunmuş şehirleri olarak yer yıl binlerce tatilciyi ağırlıyor.

Baltık turları, klasik Avrupa turlarından sıkılanlar için muhteşem bir alternatif. Baltık ülkelerinde UNESCO tarafından dünya miras listesinde yer alan birçok tarihi ve kültürel mekân bulunmaktadır.  Gece hayatı konusunda da son derece zengin seçenekler sunan Baltık ülkeleri doğayı, kültürel yapıları, eğlenceyi bir arada ziyaretçilerine sunuyor.
Farklı ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak için Baltık turları kapsamında Helsinki, Riga ve Tallinn şehirlerini ziyaret edebilirsiniz.

Riga

Letonya'nın başkenti olan Riga, finansal, kültürel ve ticaret merkezi olarak ülkenin kalbi konumunda yer alıyor. Son derece zengin bir tarihe sahip olan bu şehirde Letonya nüfusunun üçte biri yaşıyor. Riga, yeşil  parkları, Orta Çağ döneminin havasını yansıtan evleri ve hareketli gece hayatı ile ziyaretçilerini büyülüyor. UNESCO Dünya Miras Listesi'nde de yer alan bu şehir unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak isteyenlerin uğrak noktalarından biri haline geldi.

Riga’da Gezilecek Yerler

Gezilecek, görülecek yer bakımından zengin bir seçenek sunan Riga'da Black Heads House (Siyah Kafalıların Evi) ve Özgürlük Anıtı şehrin sembolü olarak kabul ediliyor.

Riga'da gezilecek yerler listesi içinde popüler olan bu destinasyonlar dışında ayrıca Üç Kardeşler Binaları, Aziz Peter Kilisesi, Riga Kalesi, Alberta Caddesi, Elizabetes Caddesi, Rastnams Meydanı, The Cat House, Dannestern Malikanesi, Letonya İşgal Müzesi, Letonya Doğa Müzesi, Riga Tarihi Ve Denizcilik Müzesi, Laima Saati, Etnografya Açık Hava Müzesi, Gauja Ulusal Parkı, Rundale Sarayı, Turaida Kalesi, Eski Şehir Surları, İsveç Kapısı, Central Tirgus, Riga Dome Katedrali, Bremen Mızıkacıları Heykeli, tarihi şehir merkezi ve Powder Kulesi Riga’nın en gözde turizm merkezlerindendir.

Tallinn

Estonya'nın başkenti ve en büyük şehri olan Tallinn, tarihi yapısını iyi korumuş bir şehir olarak öne çıkıyor.  Tallinn Eski Şehir Meydanı Arnavut kaldırımlı sokakları, bakımı binaları ile Ortaçağ'dan kalma havası ile ziyaretçilerinin dikkatini çekiyor.

1991 yılında diğer Baltık ülkeleri gibi Rusya'dan ayrılarak bağımsızlığını ilan eden Estonya için Tallinn önemli bir turizm potansiyeline sahip. Şehir merkezi Tompee Tepesi ve şehir meydanı olarak ikiye ayrılan Tallinn'de gezilecek yerlerin büyük çoğunluğu tarihi şehir içinde yer alıyor. Şehrin ileri gelenleri, soylular ve yöneticiler yıllarca kale duvarları ile korunan eski şehir merkezinde, halk ve tüccarlar ise şehir meydanında yaşamış. Tallinn 1997'den beri UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alıyor.

Tallinn’de Gezilecek Yerler

Tompea Tepesi, Alexander Nevsky Katedrali, Parlamento Binası, St Mary Katedrali, eski şehir meydanı, Eski Eczane, Katerina Geçidi, Aziz Olaf Kilisesi, Fat Margaret Kulesi, Prita Tee, Domberg Kalesi, Marzipan Müzesi ve Opera Sarayı gibi birçok turistik mekanı gezerek tarihe doyabilirsiniz.

Üye Yorumları

Cengiz Alabaz
Cengiz Alabaz

Harika bir seyahatti. Rehber Serkan Bey donanımlı, entelektüel ve sosyal bir fenomen, kendisini kutluyorum. Yine görüşeceğiz.

Fatma Berivan Baran
Fatma Berivan Baran

Her şeyden evvel belirtmek isterim ki; bilgi birikimi, deneyimi, anlatımı ve problem çözme noktasındaki becerisi ile rehberimizle nereye olsa gözü kapalı gidilir. İşini seven ve ciddiye alan nadir insanlardan biri ve sayesinde çok keyif aldık. Oteller fiyat / fayda ekseninde adil değerlendirildiğinde gayet iyiydi. Lokasyonlar doğru seçilmiş, odalar temiz ve kahvaltılar lezzetliydi.

Neşe Baş
Neşe Baş

Baltık turunuzdan yeni döndük. Rehber Derya beyden çok memnun kaldık. Özellikle tarih bilgisi bizi hayran bıraktı. Çok teşekkür ederiz.

Bahriye Turan
Bahriye Turan

Yeni döndüğümüz Baltıklar Polonya turu için teşekkür ediyorum. Fayda fiyat orantısı yüksek olan bir tur oldu. Rehberimiz 8 gün boyunca bölgeler hakkında tecrübesinin vermiş olduğu olgunlukla bilgilerini bıkıp usanmadan bizlerle paylaştı.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube