% 20 İndirim
GP: 93968

Baltıklar Turları

Minsk Vilnius Riga Tallinn Helsinki

Baltıklar turları ile Riga, Tallinn, Helsinki, Vilnius ve Minsk’i kapsayan unutulmaz bir tatil fırsatı sizi bekliyor. En güzel Baltık şehirlerini keşfedeceğiniz bu yolculuk uygun fiyat avantajı ile!

 • Tarihi Merkez - Vilnius

  Tarihi Merkez - Vilnius

 • Trakai - Vilnius

  Trakai - Vilnius

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Gediminas Kulesi - Vilnius

  Gediminas Kulesi - Vilnius

 • Kutsal Ruh Katedrali - Minsk

  Kutsal Ruh Katedrali - Minsk

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları - Minsk

  Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları - Minsk

 • Kızıl Kilise - Minsk

  Kızıl Kilise - Minsk

 • Karakafalar Binası ve St. Peter Kilisesi - Riga

  Karakafalar Binası ve St. Peter Kilisesi - Riga

 • Kent Merkezi - Riga

  Kent Merkezi - Riga

 • Riga Şatosu ve Daugava Nehri - Riga

  Riga Şatosu ve Daugava Nehri - Riga

 • Kadriorg Parkı ve Sarayı - Tallinn

  Kadriorg Parkı ve Sarayı - Tallinn

 • Raekoja Plats - Tallinn

  Raekoja Plats - Tallinn

 • Tarihi Merkez - Tallinn

  Tarihi Merkez - Tallinn

 • Şehir Panoraması - Helsinki

  Şehir Panoraması - Helsinki

 • Uspenski Katedrali - Helsinki

  Uspenski Katedrali - Helsinki

 • Kıyılar - Helsinki

  Kıyılar - Helsinki

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Baltıklar Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Sevim Renda Topaloğlu

Sevim Renda Topaloğlu

Yaptığınız Helsinki, Estonya, Litvanya, Letonya, Polonya turunda bize rehberlik eden bilgi dolu Derya beye Trabzon grubu adına çoook teşekkür ediyorum. Sayesinde çok keyifli bir gezi geçirdik. Selam ve sevgilerimizle....

Cengiz Alabaz

Cengiz Alabaz

Harika bir seyahatti. Rehber Serkan Bey donanımlı, entelektüel ve sosyal bir fenomen, kendisini kutluyorum. Yine görüşeceğiz.

BALTIKLAR 

Baltık ülkeleri, dünyada en çok turist çeken seyahat rotalarının başında geliyor. Baltık turları, Avrupa'da farklı bir tatil deneyimi yaşamak isteyenlerin son yıllarda yoğun ilgisini çekiyor. Destinasyon açısından son derece zengin olan Baltıklar turuna katılan gezginler unutulmaz bir tatil deneyimi yaşıyor. Baltık turları kapsamında son yıllarda yoğun ilgi gören Helsinki, Riga ve Tallinn Avrupa’nın en iyi korunmuş şehirleri olarak yer yıl binlerce tatilciyi ağırlıyor.

Baltık turları, klasik Avrupa turlarından sıkılanlar için muhteşem bir alternatif. Baltık ülkelerinde UNESCO tarafından dünya miras listesinde yer alan birçok tarihi ve kültürel mekân bulunmaktadır.  Gece hayatı konusunda da son derece zengin seçenekler sunan Baltık ülkeleri doğayı, kültürel yapıları, eğlenceyi bir arada ziyaretçilerine sunuyor.
Farklı ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak için Baltık turları kapsamında Helsinki, Riga ve Tallinn şehirlerini ziyaret edebilirsiniz.

RİGA

Letonya'nın başkenti olan Riga, finansal, kültürel ve ticaret merkezi olarak ülkenin kalbi konumunda yer alıyor. Son derece zengin bir tarihe sahip olan bu şehirde Letonya nüfusunun üçte biri yaşıyor. Riga, yeşil  parkları, Orta Çağ döneminin havasını yansıtan evleri ve hareketli gece hayatı ile ziyaretçilerini büyülüyor. UNESCO Dünya Miras Listesi'nde de yer alan bu şehir unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak isteyenlerin uğrak noktalarından biri haline geldi.

Riga’da Gezilecek Yerler

Gezilecek, görülecek yer bakımından zengin bir seçenek sunan Riga'da Black Heads House (Siyah Kafalıların Evi) ve Özgürlük Anıtı şehrin sembolü olarak kabul ediliyor.
Bu yapıların dışında, Üç Kardeşler Binaları, Aziz Peter Kilisesi, Riga Kalesi, Alberta Caddesi, Elizabetes Caddesi, Rastnams Meydanı, The Cat House, Dannestern Malikanesi, Letonya İşgal Müzesi, Letonya Doğa Müzesi, Riga Tarihi Ve Denizcilik Müzesi, Laima Saati, Etnografya Açık Hava Müzesi, Gauja Ulusal Parkı, Rundale Sarayı, Turaida Kalesi, Eski Şehir Surları, İsveç Kapısı, Central Tirgus, Riga Dome Katedrali, Bremen Mızıkacıları Heykeli, tarihi şehir merkezi ve Powder Kulesi Riga’nın en gözde turizm merkezlerindendir.

TALLİNN

Estonya' nın başkenti ve en büyük şehri olan Tallinn, tarihi yapısını iyi korumuş bir şehir olarak öne çıkıyor.  Tallinn Eski Şehir Meydanı Arnavut kaldırımlı sokakları, bakımı binaları ile Ortaçağ'dan kalma havası ile ziyaretçilerinin dikkatini çekiyor. 1991 yılında diğer Baltık ülkeleri gibi Rusya'dan ayrılarak bağımsızlığını ilan eden Estonya için Tallinn önemli bir turizm potansiyeline sahip. Şehir merkezi Tompee Tepesi ve şehir meydanı olarak ikiye ayrılan Tallinn'de gezilecek yerlerin büyük çoğunluğu tarihi şehir içinde yer alıyor. Şehrin ileri gelenleri, soylular ve yöneticiler yıllarca kale duvarları ile korunan eski şehir merkezinde, halk ve tüccarlar ise şehir meydanında yaşamış. Tallinn 1997'den beri UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alıyor.

Tallinn’de Gezilecek Yerler

Tompea Tepesi, Alexander Nevsky Katedrali, Parlamento Binası, St Mary Katedrali, eski şehir meydanı, Eski Eczane, Katerina Geçidi, Aziz Olaf Kilisesi, Fat Margaret Kulesi, Prita Tee, Domberg Kalesi, Marzipan Müzesi ve Opera Sarayı gibi birçok turistik mekanı gezerek tarihe doyabilirsiniz.

Üye Yorumları

Emine Önder

Emine Önder

Merhaba, 16-23 Ağustos tarihinde gittiğimiz St. Petersburg ve Baltık İncileri turundan çok memnun kaldık. Her zaman olduğu gibi özellikle rehberimiz Ufuk Bey inanılmaz sabırlı ve mesleğine aşık bir şekilde bizimle beraber oldu. Son derece donanımlı ve bilgili. Gruppal’la ikinci seyahatim ve tek tercihim olacak. İlk iki gün St. Petersburg’da biraz sıkıntı yaşadık (Diğer rehber hanımdan dolayı. Çok yorgun ve enerjisizdi) Ama Ufuk bey bize her şeyi unutturdu... Başka destinasyonlarda gene Gruppal’la buluşmak üzere :)

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Cengiz Seyhan

Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube