% 20 İndirim
GP: 95159

Endülüs Madrid Turları

Madrid Cordoba Sevilla Granada Toledo

Endülüs Madrid turları ile İspanya’nın en güzel şehirlerini gezeceksiniz. Madrid, Sevilla ve Granada’da keyifli bir tatil en uygun fiyat fırsatlarıyla sizi bekliyor. Acele edin, bu muhteşem İspanya tatilini kaçırmayın!

 • Almudena Katedrali - Madrid

  Almudena Katedrali - Madrid

 • Museo del Prado - Madrid

  Museo del Prado - Madrid

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Gran Via - Madrid

  Gran Via - Madrid

 • Cordoba Camii, Roma Köprüsü ve Guadalquivir Nehri - Cordoba

  Cordoba Camii, Roma Köprüsü ve Guadalquivir Nehri - Cordoba

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Mezquita Camii ve Katedrali - Cordoba

  Mezquita Camii ve Katedrali - Cordoba

 • Mezquita İç Görünümü - Cordoba

  Mezquita İç Görünümü - Cordoba

 • İslam Mimarisi - Sevilla

  İslam Mimarisi - Sevilla

 • Plaza de Espana (İspanya Meydanı) - Sevilla

  Plaza de Espana (İspanya Meydanı) - Sevilla

 • Flamenko Şovu - Endülüs

  Flamenko Şovu - Endülüs

 • Elhamra Sarayı V. Charles Kanadı - Granada

  Elhamra Sarayı V. Charles Kanadı - Granada

 • Castillo de La Calahorra - Granada

  Castillo de La Calahorra - Granada

 • Elhamra Saray Bahçeleri - Granada

  Elhamra Saray Bahçeleri - Granada

 • Seramik Dükkanları - Toledo

  Seramik Dükkanları - Toledo

 • Alcazar - Toledo

  Alcazar - Toledo

 • Kent Sokakları - Toledo

  Kent Sokakları - Toledo

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Endülüs Madrid Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Berrin Sadıkoğlu

Berrin Sadıkoğlu

Firmanız aracılığı ile 2013’te Adriyatik Cruise, yılbaşı Barcelona, 2014’te İskeçe Festivali, Benelüks ve en sonunda da hafta sonu Eskişehir turlarına katıldık. Gruppal’ın ekonomik tatil seçenekleri hakikaten diğer sitelere oranla fiyat avantajları çok cezbedici. Sadece tatil olanakları değil verilen diğer hizmetlerden de zaman zaman faydalanmaktayım. Sizin fiyatlarınızla sunduğunuz tatil fırsatları diğer fırsat sitelerinde göremiyorum. Açıkçası ilk katıldığımız tur olan Adriyatik Cruise turu çok memnuniyet verici ve bizim için çok lüks, mükemmel bir turdu. Sadece küçük bir grup olmamız dolayısıyla Türkçe rehber olmaması bizi endişelendirmekle beraber oradaki başka bir grubun Türk rehber ile sorularımızı giderdik. Bu turdan aldığımız keyif akabinde sitenizi daha dikkatli takip edip diğer tatil fırsatlarını yakaladık. Ve tüm çevremdeki tanıdıklarımıza da önerdik. Birçok kişinin de sizden tur aldığını biliyorum. Gerek tur programları, gerek transferler, kaldığımız oteller, zamanlama, gecikme yaşanmaması, yurt dışında uymamız gereken kuralların özellikle anlatılması ve de özellikle seçilen rehberlerden çok memnun kaldık. Benelüks turu rehberimiz özellikle muhteşem ötesiydi. Hiç bir aksama yaşamadık. Üstelik sizin vasıtanızla ilk turda 6 aylık Schengen Vizesi almamız ve taksit seçenekleriniz de bize diğer turları yapmamızda çok büyük katkı sağladı. Katıldığımız turları diğer firmalarla kıyasladığımda aynı paketi aynı şartlar ve otel standartları ile çok daha ekonomik sağladığımızı görmekteyim. Üstelikte hiçbir sıkıntı sorun yaşamadan. Yani isim yapmış popüler turizm şirketleri ile aynı kalite ve klasmanda çok ekonomik ve rantabl turlar yapmış olduk. Yıllık iznim yeterli gelmediği için yeni yurtdışı programlarınızı inceleyemiyorum.Ancak izin sıkıntımı aştığım ilk fırsatta firmanız kanalıyla hedefimizde olan turlara www.gruppal.com ile devam edeceğiz. Özellikle sizleri de her aradığımızda ulaşabilmemiz ve sorularımıza cevap vermeniz yardımcı olmanız çok değerliydi. Hizmet sektörü olarak insan kaynağını memnun etmenin çok zor olduğu bilinciyle ayrıca size de teşekkür ederim. Sadece tek eleştirebileceğim husus rehber ve otel informelerinin çok son günlerde tarafımıza bildirilmesi. Bu durum bende endişe yaratsa da taahhüt edilen otellerde kalınması ve diğer turlarda da benzer uygulamaların olması rahatlattı sorun yaşamadık. Teşekkürler Gruppal, teşekkürler Behiye Hanım. En kısa zamanda yeniden sizlerle yeni bir organizasyon yapmak umuduyla.

Fatma Sözüer

Fatma Sözüer

Fiyat düşük olduğu için beklentilerimi çok yükseltmedim ama beni yanılttınız, gerçekten çok güzeldi. Her şey beklentilerimin çok çok üzerindeydi. Tekrar görüşmek dileğiyle...

MADRID

Tüm yıl boyunca pek çok sanat ve müzik etkinliğinin olduğu Madrid, günün her saati hareketli olan bir şehirdir. Aynı zamanda İspanya'nın başkenti olan şehir, dünyaca tanınan ve herkesin ismini bildiği bir kenttir. Avrupa turları arasında en çok rağbet gören yerlerden biridir.

Onlarca sanatsal aktiviteye katılabileceğiniz Madrid gezisinde, tarihi yapıları, müze ve sanat galerilerine hayran olacağınız bir Madrid turu için hazır olun.

Madrid Gezilecek Yerler

Madrid şehir gezisine kentin en önemli müzelerinden biri olan Reina Sofia Müzesi'ni keşfederek başlayabilirsiniz. Bununla birlikte Prado Müzesi ve Thyssen Bornemisza Müzesi de Madrid'te gezilecek yerler listesindedir.

İspanya'nın en kalabalık ve hareketli şehirlerinden biri olan Madrid'in alışveriş yapabileceğiniz meydanı Plaza Mayor (Büyük Meydan), şehirdeki etkileyici yapılardan biridir. Burada 136 tane bina ve avluya geçiş yapabileceğiniz 437 tane balkon bulunuyor. Puerta del Sol, Las Ventas da Madrid turu içinde görmeniz gereken diğer yerler arasındadır.

Madrid'ten Ne Alınır?

Rengarenk süslenen yelpazelerden toro adıyla bilinen boğa minyatürlerine; şehrin sembolü haline gelmiş yapıların minyatürlerden boğa güreşiyle ilgili hediyelik eşyalara kadar birçok hediyelik alternatifini Madrid'ten alabilirsiniz. Bunlarla birlikte aynı zamanda, mücevher ve takılar, müzik cdleri ve deri ürünleri, aktardan alınabilecekler ve moda giysiler de şehirde değerlendirilebilecek alışveriş seçeneklerinden.

CORDOBA

Endülüs Portekiz turları ile de keşfedebileceğiniz Cordoba şehri, Sierras Chicas Dağları'nın yamaçlarında yer alır. Bir koloni geçmişi de bulunan şehir, Arjantin'in en büyük ikinci sanayi şehridir.

Koloni döneminden kalma tarihi binaları, şehir içindeki bilimsel enstitüleri ve çok sayıda üniversiteleri ve canlı nüfusuyla hareketli bir Cordoba turuna hazır olun.

Cordoba Gezilecek Yerler

Kültürel anlamda yoğun bilgiyle donatılacağınız Cordoba şehir gezisinde pek çok tiyatro, konser alanı ve sanat galerilerini gezebilirsiniz. Teatro del Libertador, Teatro Real, Teatro Comedia görmeniz gereken tiyatrolardan birkaçıdır.

Pek çok müzenin yer aldığı Cordoba'da koleksiyonların ve çok önemli eserlerin sergilendiği onlarca müzeyi ziyaret edebilirsiniz. Mimari yapılarına hayran olacağınız şehirde, gözlemevleri, park ve sanat galerine de uğrayabilirsiniz.

Cordoba'dan Ne Alınır?

Daha çok Cordoba Camii ve etrafında görebileceğiniz alışveriş hareketliliği, buradaki fiyatların da yüksek olmasına sebep olur. Daha uygun ürünlerden almak, ikinci el eşyaları gezmek ve antika ürünlere göz atmak isterseniz bit pazarlarını dolaşabilirsiniz.

SEVILLA

Kendinizi minik bir Endülüs turu içinde hissedeceğiniz Sevilla şehri, Avrupa'da sur içi bölgesi en büyük olan şehirlerden birisidir. Daracık kıvrımlı sokakları, muhteşem çiçek kokuları ve karnavallarıyla ünlü, boğa güreşleri ve flamenkonun anavatanını Sevilla turu ile keşfedeceksiniz.

Şehrin kafelerinde enfes tatları deneyebilir, geniş meydanlarını ve binalarını keşfe çıkabilirsiniz. Sokak lambalarının kartpostala benzeyen ışıkları ve evleri aydınlattığını görünce buradan ayrılmak istemediğinizi anlayacaksınız.

Sevilla Gezilecek Yerler

Sevilla Katedrali'ni gezerek Sevilla turuna başlayabilirsiniz. Dünyanın en büyük 4.katedrali olarak bilinen bu yerde Kristof Kolomb'un mezarı da bulunuyor. Emevi Dönemi'nden kalan Alcazar Sarayı, ihtişamlı Plaza de Espana (İspanyol Meydanı) Sevilla'da gezilecek yerler listesindedir.

Maria Luisa Parkı'nda fayton turu ya da bisiklet gezisi yapabilirsiniz. Nehir kenarlarından kalkan turlara katılabilir ve romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Şehirdeki tekne turlarına katılarak nehir kıyısındaki yapıları da görebilirsiniz.

Sevilla'dan Ne Alınır?

Şehrin ara sokaklarında çok uygun fiyatlı ürünler alabilirsiniz. Uluslararası alanda bilinen birçok İspanyol kökenli markanın ürünleri de Sevilla şehrinde oldukça uygun fiyatlara bulunur. Matador giysileri, flamenko dansına özgü elbise ve çeşit çeşit şapkalar da alabilecekleriniz arasında.

GRANADA

Emevi Dönemi'nden kalma Elhamra Sarayı ile ünlü bir şehir olan Granada, İspanya'da hem kış hem de yaz mevsimi için oldukça rağbet gören yerlerdendir. Barselona'dan sonra İspanya'nın en güzel ikinci şehri olarak kabul edilen bu kent, mimarisi ve tarihiyle ziyaretçilerini büyüler.

Şehrin dokusu, saatlerce gezmeye doyamayacağınız sokakları, hamamları, kiliseleri ve çarşılarıyla muhteşem bir mozaiği barındırır. İspanya turları içinde en çok beğeneceğiniz yerlerden biri olan Granada'yı keşfetmek için hazır olun.

Granada Gezilecek Yerler

Tarihi, Roma dönemine kadar uzanan Granada şehrinde görmeniz gereken çok önemli yapıtlar vardır. Elhamra Sarayı, Alcazaba Kalesi, Corral der Carbon, Cennet'ül Arif Bahçeleri, Oglasia de Santa Ana Kilisesi, La Madraza Sarayı ve Alceicerie Çarşısı Granada gezi rehberinde öncelikle görmeniz gereken yerlerdendir.

Arap hamamları ile de ünlü olan şehirde bisiklet turu yaparak da eşsiz bir Granada turu yapmış sayılırsınız. Kış mevsiminde ise Sierra Nevada bölgesinde kayak turu yapabilirsiniz.

Granada'dan Ne Alınır?

Arap mahallelerinde dolaşarak Granada'daki alışverişinizi en uygun fiyatlara tamamlayabilirsiniz. Antika eşyalardan Mağribi çinilerine ve tahta oymalı eşyalara kadar değişik birçok şey alabilirsiniz. Yöreye ait eşyalar da Granada alışverişinden hatıra olarak kalabilir.

TOLEDO

İspanya'nın merkezinde bulunan Toledo, pek çok kültürün bir arada yaşadığı bir kenttir. Unesco tarafından Dünya Mirası Alanı ilan edilen şehirde birbirinden ünlü birçok sanatçı yaşamıştır.

Ortaçağdan kalma görüntüsü ve demir atölyeleriyle ünlü Toledo'da hediyelik eşya satan dükkanları ve atölyeleri gezebilirsiniz.

Toledo Gezilecek Yerler

Avrupa turları arasında ilginizi çekecek şehirlerden biri olan Toledo şehrini keşfetmeye Alcantara ve San Martin köprülerini gezerek başlayabilirsiniz. Burada şehrin manzarasına karşı fotoğraf çekebilirsiniz.

Şehrin en ünlü meydanı olan Plaza de Zocodover en Toledo'yu gezebilir, burada bulunan ara ve dar sokaklardan geçerek Ortaçağ dönemine ait evleri görebilirsiniz. Toledo Katedrali, Santa Tome Kilisesi, Bisagra Kapısı ve Santa Maris la Blanca Sinagogu, görmeniz gereken diğer yerlerdir.

Toledo'dan Ne Alınır?

Buradan alışveriş yapmak isteyenler, ara sokaklarda yer alan küçük ve sevimli dükkanları tercih edebilirler. Küçük metal eşyaların yanı sıra badem ezmesi de Toledo'ya gelen pek çok turistin mutlaka aldığı ürünler arasındadır. Mağaza ve dükkan sahipleriyle sıkı bir pazarlığa girebilirsiniz.

Üye Yorumları

Gülümser Savaşer

Gülümser Savaşer

02 Nisan-05 Nisan tarihleri arasında yapmış olduğum Bilboa gezisinden çok memnun kaldım. Buradan Gruppal'a ve özellikle Seçkin Bey’e, rehberimiz Eser Hanım’a çok teşekkür ediyorum… Sadece kaldığımız otelde odalarda havalandırma ve buzdolabı yoktu. Bu da bizler için sorun oldu. Bunun dışında her şey güzeldi. İnşallah en yakın zamanda farklı bir turla yine sizlerle olabilmek dileğiyle iyi günler diliyorum. Selam ve sevgiler…

Kadriye Demirci

Kadriye Demirci

Gruppal ile birçok yurtdışı turuna katıldım. Gerek tur programları, gerekse rehberlik hizmetleri son derece güzeldi. Şubat sonu Mart başı yapmış olduğum İspanya turunda ise meğer önceki gidişimde Barcelona’yı hiç gezmemişim. Rehberleriniz son derece bilgili ve doyurucu bir program sunuyorlar. Bundan sonra yapacağım yurt dışı turlarında sizden yana olan tercihim değişmeyecek. Biraz geç olsa da her şey için teşekkürler Kasım sonu Aralık başı Endülüs, Portekiz turunuz olursa şimdiden rezervasyon yaptırabilirim

İnci Kardaş

İnci Kardaş

Gruppal ile Dubrovnik seyahati ile başlayan gezilerim Benelüks, Orta Avrupa ve İspanya turları ile devam etti, şimdilik biraz ara vermiş olmakla birlikte gezilere ileriki dönemlerde devam etmeyi düşünüyorum. İlk iki seyahatte çevremdekiler fiyatın çok uygun olmasından dolayı yazılan taahhüt edilen hizmetler ile sunulanın farklı olabileceğine dair beni endişelendirdiler biraz açıkçası ama hiç bir seyahatimizde bu anlamda bir problemle karşılaşmadığımız gibi bazen beklentilerimizin üzerinde hizmetlerle karşılaştık. Biz kalabalık bir arkadaş gurubuyuz, bir arkadaşımız sağ olsun gönüllü olarak bizim seyahatlerimiz organize ediyor, dolayısı ile ben her ne kadar firma çalışanları ile her zaman birebir görüşmesem de, bazı detayları öğrenmek için aradığımda ya da vize ile ilgili görüşmelerimizde ilgililerin son derece aydınlatıcı, kolaylaştırıcı desteklerini aldım açıkçası. Bütün güzel seyahatlerim için firma çalışanlarının hepsine çok çok teşekkürler ediyorum, herkesin işini büyük bir sorumluluk anlayışı ve hassasiyeti ile ve severek yapması, daha sizinle çok seyahatlerimiz olacağı anlamına geliyor benim için, inşallah nice seyahatlere diyorum…

Ali İhsan Ulaş

Ali İhsan Ulaş

Sayın Gruppal, aracılık ettiğiniz ve katıldığım ikinci tur oldu bu. Şuna inandım ki biraz erken olsa da sattığınız ürünün arkasındasınız. Telefonla görüştüğüm personelinizden biri ile son İspanya turunda tanışmak bu düşüncemin oluşmasına önemli katkıda bulundu.Tur ile ilgili düşüncem ise; memnununiyet turdan ne beklediğiniz ile ilgili. Yüksek beklentiler insanı mutsuz kılar. Bence turu güzel kılan gezilen yerlerin güzelliğinden çok katılımcıların aralarındaki güzel sıcak diyalog ve adını anmadan edemeyeceğim rehberimiz Bülent'in yakın, sıcak ilgisi. Önceki Benelüks-Paris turunda da benzer tablo beni çok mutlu kıldı, yoğun programın yorgunluğunu aldı götürdü. Amaç da bu değil mi? Umarım daha da güzellerini sizin aracılığınızla yaşarım.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
137 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube