% 20 İndirim
GP: 90930

Kısa Baltık Turları

Tallinn Riga Helsinki

Kısa Baltık turları ile Kuzey’in güzel ülkelerini rahat ve ekonomik bir şekilde keşfetme fırsatı en iyi fiyatlarla!

 • Alexander Nevsky Katedrali - Tallinn

  Alexander Nevsky Katedrali - Tallinn

 • Toompea Kalesi - Tallinn

  Toompea Kalesi - Tallinn

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Belediye Binası Meydanı - Tallinn

  Belediye Binası Meydanı - Tallinn

 • Kadriorg Parkı ve Sarayı - Tallinn

  Kadriorg Parkı ve Sarayı - Tallinn

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Raekoja Plats - Tallinn

  Raekoja Plats - Tallinn

 • Tarihi Merkez - Tallinn

  Tarihi Merkez - Tallinn

 • Tarihi Katedral - Riga

  Tarihi Katedral - Riga

 • Karakafalar Binası ve St. Peter Kilisesi - Riga

  Karakafalar Binası ve St. Peter Kilisesi - Riga

 • Kent Merkezi - Riga

  Kent Merkezi - Riga

 • Gece Kulüpleri - Riga

  Gece Kulüpleri - Riga

 • Kent Panoraması - Riga

  Kent Panoraması - Riga

 • Riga Şatosu ve Daugava Nehri - Riga

  Riga Şatosu ve Daugava Nehri - Riga

 • Şehir Manzarası - Riga

  Şehir Manzarası - Riga

 • Uspenski Katedrali - Helsinki

  Uspenski Katedrali - Helsinki

 • Şehir Panoraması - Helsinki

  Şehir Panoraması - Helsinki

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Kısa Baltık Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Cengiz Alabaz

Cengiz Alabaz

Harika bir seyahatti. Rehber Serkan Bey donanımlı, entelektüel ve sosyal bir fenomen, kendisini kutluyorum. Yine görüşeceğiz.

Sevim Renda Topaloğlu

Sevim Renda Topaloğlu

Yaptığınız Helsinki, Estonya, Litvanya, Letonya, Polonya turunda bize rehberlik eden bilgi dolu Derya beye Trabzon grubu adına çoook teşekkür ediyorum. Sayesinde çok keyifli bir gezi geçirdik. Selam ve sevgilerimizle....

TALLİNN

Ortaçağ'dan kalma görüntüsünü günümüze kadar taşıyan Tallinn, Baltık ülkeleri arasında Estonya'nın başkentidir. Şehrin tarihi merkezi o kadar iyi korunmuş durumdadır ki, Tallinn turları ile gezerken kendinizi uzun yıllar öncesine ait bir karede hissedebilirsiniz. Eğlenceli günlük yaşantısı ve günün her saati değişik etkinlikleri ile Tallinn turu sizi eskilerde yaşanan bir zaman dilimine götürmeye hazırlanıyor. Gruppal Baltık turları ile Tallinn'in güzelliklerini en iyi fiyatlarla keşfedin. 

Tallinn’de Gezilecek Yerler

Şehrin tarihi kısmında gezmek bile size hayranlık uyandırıcı bir Doğu Avrupa turu yaşatacak ve Tallinn'de gezilecek yerler arasında tarihi mimarinin güzelliklerini keşfedeceksiniz. Tallinn gezisi sırasında şehrin surları dışında mutlaka görmeniz gereken yerler; İşgal Müzesi, Belediye Binası Raekoda, Tallinn Şehir Müzesi, St. Mary Katedrali, Alexander Nevsky Katedrali, All-Linn alışveriş bölgesi ve Raekoja Plats Meydanı'dır.

RİGA

Baltık turları ile görebileceğiniz en güzel yerlerden biri de Riga'dır. Masallardan fırlamış gibi duran mimarileri, kırmızı kiremitli binaları, tarihi şehir merkezi ve daha birçok şey Riga turları ile görebileceğiniz güzellikler arasında yer alıyor. Renkli ve eğlenceli Letonya yaşamına tanıklık edeceğiniz Riga turu, sizi Daugava Nehri kıyılarında rüya gibi bir şehre götürüyor.

Riga gece hayatı da oldukça ünlüdür. Eğlenmek isteyenler Riga'nın eğlence merkezlerini de gezebilirler.

Riga’da Gezilecek Yerler

Şehrin popüler ve turistik noktaları daha çok Old Town denilen eski kasaba bölgesinde yer alıyor. Riga'da gezilecek yerler; Özgürlük Anıtı, Riga Tarihi Müzesi, Letonya Parlamentosu, tarihi Katedral, Yabancı Sanatlar Müzesi, Ulusal Tarih Müzesi, Riga Kalesi, Roland heykeli, St. John Kilisesi, ilginç Güneş Müzesi, St. Peter Kilisesi, Letonya İşgali Müzesi, Belediye Binası ve Karakafalar’ın Binası'dır.

HELSİNKİ

Finlandiya'nın başkenti olan Helsinki, küçük ve gelişmiş bir yerdir. Avrupa'nın tasarım başkentleri arasında ilk sıralarda yer alan Helsinki, kuzey bölgesinin en eğlenceli ve en renkli kentlerinden biridir. Her gün bambaşka güzellikte etkinliklerin olduğu meydanları, festivalleri, kültürel ve sanatsal organizasyonlarıyla Helsinki turlarında sanatın her haline doyacaksınız. Yılın her döneminde ayrı bir güzellik bulacağınız Helsinki turu sizi bekliyor.

Helsinki’de Gezilecek Yerler

Şehir hayatının doğal güzelliklerle iç içe olduğu Helsinki'de gezilecek yerleri gördükçe modern hayat ile klasik yaşamın uyumuna hayran olabilirsiniz. Her sokağında ayrı bir zenginlik keşfedeceğiniz Helsinki gezisi sırasında mutlaka görmeniz gereken noktalar; Ateneum Sanat Müzesi, Tasarım Müzesi, Finlandiya Ulusal Müzesi, Uspenski Katedrali, Pazar Meydanı, Temppeliaukion Kilisesi, Finlandia Hall, Suomenlinna, Sibelius Anıtı, Lutheran Katedrali, Parlamento Binası'dır.

Üye Yorumları

Neşe Baş

Neşe Baş

Baltık turunuzdan yeni döndük. Rehber Derya beyden çok memnun kaldık. Özellikle tarih bilgisi bizi hayran bıraktı. Çok teşekkür ederiz.

Bahriye Turan

Bahriye Turan

Yeni döndüğümüz Baltıklar Polonya turu için teşekkür ediyorum. Fayda fiyat orantısı yüksek olan bir tur oldu. Rehberimiz 8 gün boyunca bölgeler hakkında tecrübesinin vermiş olduğu olgunlukla bilgilerini bıkıp usanmadan bizlerle paylaştı.

Emine Önder

Emine Önder

Merhaba, 16-23 Ağustos tarihinde gittiğimiz St. Petersburg ve Baltık İncileri turundan çok memnun kaldık. Her zaman olduğu gibi özellikle rehberimiz Ufuk Bey inanılmaz sabırlı ve mesleğine aşık bir şekilde bizimle beraber oldu. Son derece donanımlı ve bilgili. Gruppal’la ikinci seyahatim ve tek tercihim olacak. İlk iki gün St. Petersburg’da biraz sıkıntı yaşadık (Diğer rehber hanımdan dolayı. Çok yorgun ve enerjisizdi) Ama Ufuk bey bize her şeyi unutturdu... Başka destinasyonlarda gene Gruppal’la buluşmak üzere :)

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube