% 20 İndirim
GP: 93066

Trans Sibirya Moğolistan Çin Turu

Moskova Kazan Ekaterinburg Novosibirsk Krasnoyarsk Irkutsk Ulan Bator Pekin

Trans Sibirya Ekspresi ile hayatınızın yolculuğuna hazır mısınız? Rus steplerinden Moğolistan düzlüklerine uzanan bu muhteşem tren yolculuğu size yepyeni bir dünyanın kapılarını açma fırsatını sunuyor.

 • Trans-Sibirya Ekspresi

  Trans-Sibirya Ekspresi

 • Trans Sibirya Ekspresi Rotası

  Trans Sibirya Ekspresi Rotası

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Göl Kıyısında Yolculuk

  Göl Kıyısında Yolculuk

 • Moskova Nehri ve Şehir Manzarası - Moskova

  Moskova Nehri ve Şehir Manzarası - Moskova

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Kremlin ve St. Basil Katedrali - Moskova

  Kremlin ve St. Basil Katedrali - Moskova

 • Süyümbike Kulesi - Kazan

  Süyümbike Kulesi - Kazan

 • Tüm Dinlerin Tapınağı - Kazan

  Tüm Dinlerin Tapınağı - Kazan

 • Rastorguev-Haritanov Sarayı - Ekaterinburg

  Rastorguev-Haritanov Sarayı - Ekaterinburg

 • Alexander Nevski Katedrali - Novosibirsk

  Alexander Nevski Katedrali - Novosibirsk

 • Eğik Kule ve Kilise - Nevyansk

  Eğik Kule ve Kilise - Nevyansk

 • Vasily Surikov Anıtı - Krasnoyarsk

  Vasily Surikov Anıtı - Krasnoyarsk

 • Prens Vladimir Manastırı - Irkutsk

  Prens Vladimir Manastırı - Irkutsk

 • Baykal Gölü - Irkutsk

  Baykal Gölü - Irkutsk

 • Kışlık Saray'ın Kapısı - Ulan Bator

  Kışlık Saray'ın Kapısı - Ulan Bator

 • Sukhbaatar Meydanı - Ulan Bator

  Sukhbaatar Meydanı - Ulan Bator

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Trans Sibirya Moğolistan Çin Turu
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Nigar Şapçı

Nigar Şapçı

Hiç aksaksız güzel bir Moskova gezisi yaşadık. Gruppal’a ve tur firmasına teşekkürler. Böyle güzel fırsatların tekrarını diliyorum.

Nurhayat Kul

Nurhayat Kul

Rusya turunda özellikle rehberimizden çok memnun kaldık.10 yıldır turlara katılırım, kendisi gibi yaklaşımı olan bir rehberlerle karşılaşmadım.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Trans Sibirya Moğolistan Turu 

Destansı bir tren yolculuğuna hazır mısınız? Uçsuz bucaksız Orta Asya bozkırlarından Baykal sularına, Ural Dağları'na, Moğolistan'ın en güzel yerlerine ve yüzlerce önemli şehri, şehirdeki yapıları, doğal güzellikleri görmek için bavullarınızı hazırlayın. Dünyanın hiç bilinmeyen ve çok az görülen muhteşem noktalarına unutulmayacak bir tren yolculuğuyla gideceksiniz. Trans Sibirya treni ile yolculuk etmek hayatınızın en güzel anılarını biriktireceğiniz günler olacak.

Dünyanın üçte birini gezebileceğiniz Trans Sibirya Moğolistan turu ile UNESCO Dünya Mirasları Listesi'nde yer alan birçok bölgeyi ve yapıyı yakından görme fırsatı elde edeceksiniz. İstanbul'dan uçakla, trene bineceğiniz gara gelecek ve gardan başlayan Trans Sibirya Moğolistan turu yolculuğunuz sırasında sadece trenle değil, bazı günlerde en güzel yerlerde durarak şehir gezileri de yapacaksınız.

Daha önce hiç yaşamadığınız kadar keyifli bir yurtdışı turu deneyimi yaşamış olacak, uçsuz bucaksız Orta Asya bozkırlarının, Sibirya taygalarının, Habarovsk'un vahşi ortamının ve Moğolistan'ın en güzel yerleriyle Baykal Gölü'nün eşsiz doğasının yıllar boyunca aklınızdan çıkmayacağı bir yolculuk yapacaksınız. Trans Sibirya Moğolistan turu ile hayatınızın gezisi sizi bekliyor.

Sibirya

Rusya Federasyonu'nun yarısından fazlasını kaplayan Sibirya, Asya'nın kuzeyinde kalıyor. Ural Dağları'ndan Büyük Okyanus'a kadar uzanan ülkenin kuzeyinde Kuzey Buz Denizi, güneyinde ise Moğolistan, Kazakistan ve Çin Halk Cumhuriyeti bulunuyor. Devasa ırmakları, gür ormanları, buzlarla kaplanan ovalarıyla ünlü olan Sibirya, dünyanın en soğuk yerleri arasındadır.

Buzdan kentler göreceğiniz Sibirya turunda, insanlığın keşfetmediği birçok yer olduğuna da şahit olacaksınız. Yüz binlerce gölün olduğu Sibirya'da elli binden fazla da nehir bulunuyor. Sibirya turlarında birbirinden güzel nehir evlerini, farklı kültür ve inanışları görecek, doyumsuz bir seyahat yapacaksınız.

Moğolistan

Doğu Asya ile Orta Asya arasında yer alan Moğolistan'ın kuzeyinde Rusya güneyinde ise Çin vardır. Dağları, nehir vadileri, gölleri ve ırmaklarıyla Moğolistan turu, her türlü bitki ve hayvan türünü görebileceğiniz ender gezilerden biri olabilir. Yüzölçümü bakımından en büyük 9.ülke olan Moğolistan aynı zamanda en seyrek nüfusa sahip ülkeler arasında yer alır.

Ülke halkının yarıya yakınının göçebe olarak yaşadığı Moğolistan'da erişte yemekleri ve etli yemekler oldukça popüler. Ülkede sıklıkla görebileceğiniz şey ise, uçsuz bucaksız bozkırlar, koyun, keçiler ve atlar olacak. Aynı zamanda Gobi Çölü'de görmeniz gereken yerlerden. Denize kıyısı olmayan Moğolistan'da, birçok müzeyi gezebilirsiniz. Özellikle Bogd Khaan Winter Palace Müzesi, Moğolistan Milli Tarih Müzesi, Doğa Tarihi Müzesi, Zanabazar Güzel Sanatlar Müzesi en popüler olanları.

Moğolistan turunda görmeniz gereken diğer yerler ise; Cengiz Han heykelini görebileceğiniz Parlamento Binası, Sukhbaatar Meydanı, Kültür Sarayı, Ulusal Opera ve Zaisan Tepesi'dir. Bu tepeden Ulan Batur'un panoramik manzarasını fotoğraflayabilirsiniz.

Üye Yorumları

Dilek Öden

Dilek Öden

13 Haziran - 19 Haziran arası Rusya turundan 6 bayan arkadaş olarak yeni döndük. Rehberimiz Mustafa Öztürk beyefendi bilgisi, kültürü, efendi kişiliği ile görebileceğimiz en iyi rehberdir. Kendisine hayran kaldığımızı belirtmek isterim. Türk turizmi için büyük bir kazançtır. Kıymetini bilmenizi naçizane tavsiye ederim. Gruppal'a ve Mustafa Bey'e şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim. Teşekkürler Gruppal. Darısı yeni seyahatlere...

Rana Ecevitoğlu

Rana Ecevitoğlu

İlk kez Gruppal ile yolculuk yaptık, her şey çok güzeldi. Tur programından hiç sapmadan güzellikleri anılarımıza kattık. Öncelikle Özer Bey'e yardım ve samimiyetinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Gece gündüz telefonun başında bizi sabırla dinledi :) Sonra Rusya'daki güzel yürekli rehberimiz Mahmut Sert'e çok teşekkür ediyoruz ve Gruppal'a, çalışanlarına başarılar diliyoruz. Ben ve diğer 6 arkadaşım adına yeni geziler de buluşmak üzere diyoruz. Sevgiler...

Belkıs Büyüktoğrul

Belkıs Büyüktoğrul

Sevgili Gruppal, Tüm çalışanlarınız tarafından özümsenmiş, en küçük talebimin bile emir tela ki edildiği rüya gibi bir tatil anlayışı için sizlere teşekkür ederim. Operatör tarafında organizasyonları hazırlayan Volkan Bey ve rehberlik hizmetlerini zenginleştiren Ms. Evgeniy Zmerzliy ile özellikle minettarlığımı paylaşmanız ricasıyla. Tekrar görüşmek üzere.

Emine Önder

Emine Önder

Merhaba, 16-23 Ağustos tarihinde gittiğimiz St. Petersburg ve Baltık İncileri turundan çok memnun kaldık. Her zaman olduğu gibi özellikle rehberimiz Ufuk Bey inanılmaz sabırlı ve mesleğine aşık bir şekilde bizimle beraber oldu. Son derece donanımlı ve bilgili. Gruppal’la ikinci seyahatim ve tek tercihim olacak. İlk iki gün St. Petersburg’da biraz sıkıntı yaşadık (Diğer rehber hanımdan dolayı. Çok yorgun ve enerjisizdi) Ama Ufuk bey bize her şeyi unutturdu... Başka destinasyonlarda gene Gruppal’la buluşmak üzere :)

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube