% 20 İndirim
GP: 92712

Ukrayna Turları (Vizesiz)

Kiev Lviv Odessa

Vizesiz Ukrayna turu fırsatları ile Kiev, Lviv ve Odessa’da eğlence dolu bir tatil fırsatı en iyi fiyatlar ve 9 taksit imkanı ile sizi bekliyor. Üstelik çipli kimlik ile pasaportsuz seyahat rahatlığı ile!

 • Gece Kulüpleri - Kiev

  Gece Kulüpleri - Kiev

 • Özgürlük Meydanı Gece Manzarası - Kiev

  Özgürlük Meydanı Gece Manzarası - Kiev

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Şehrin Kurucuları Heykeli - Kiev

  Şehrin Kurucuları Heykeli - Kiev

 • St Andrew Kilisesi ve Andreevsky Yokuşu - Kiev

  St Andrew Kilisesi ve Andreevsky Yokuşu - Kiev

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Taras Shevchenko Üniversitesi - Kiev

  Taras Shevchenko Üniversitesi - Kiev

 • St. George Kilisesi - Lviv

  St. George Kilisesi - Lviv

 • Katolik Kilisesi - Lviv

  Katolik Kilisesi - Lviv

 • Krehiv Manastırı - Lviv

  Krehiv Manastırı - Lviv

 • Lviv Üniversitesi - Lviv

  Lviv Üniversitesi - Lviv

 • Olesko Şatosu - Lviv

  Olesko Şatosu - Lviv

 • Beach Club'lar - Odessa

  Beach Club'lar - Odessa

 • Gece Kulüpleri - Odessa

  Gece Kulüpleri - Odessa

 • Katedral - Odessa

  Katedral - Odessa

 • Kent Meydanı - Odessa

  Kent Meydanı - Odessa

 • Opera Binası - Odessa

  Opera Binası - Odessa

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Bu turda yerler hızlı doluyor!

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları
Ekstra Turlar Dahil

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single farkı ve çocuk seçenekleri satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Ukrayna Turları (Vizesiz)
Vize Vizesiz
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Burhan Ateş

Burhan Ateş

Ukrayna tatili için emeği geçen herkese, başta rehberimiz sayın İbrahim Özcan'a sonsuz teşekkür ederim.

Volkan Öztürk

Volkan Öztürk

Tur planlaması ve rehber Bülent Övent'in konuya hakimiyeti ve bizlere gösterdiği sabır için siz tur firması yöneticilerine ve çalışan ekibine teşekkür ederiz. Ukrayna ile ilgili hem güncel sosyal durumu hem de tarihi ile ilgili yeteri kadar bilgi edindik. Bir sonraki tur planlamamızda ilk Gruppal'a bakacağız.

KİEV

Kiev turları ile keşfedebileceğiniz, Ukrayna’nın tarihle yoğrulmuş başkentinin güzellikleri saymakla bitmiyor. Doğu Avrupa’nın, hatta tüm Avrupa’nın en büyük ve en eski kentlerinden biri olan Kiev, 3 milyon kişiyi barındırıyor ve Dinyeper Nehri kenarında uzun bir tarihin izlerini taşıyor. Kültür, sanat, bilim ve finans alanlarında önemli bir merkez olan Kiev, Moskova’dan önce uzun süre bölgenin en önemli yönetim kenti olarak sahip olduğu büyük önemi bugün de koruyor.

Her gün bambaşka bir etkinliğin canlandırdığı sokakları, dünyaca ünlü Kiev gece hayatı, sayısız spor etkinliği seçenekleri, tarihsel ve kültürel zenginlikler Kiev turlarının masalsı havasını tamamlıyor. Bu şehirde geçirdiğiniz her dakika kendinizi daha da bağlanmış hissedeceksiniz. Uygun tur fiyatları ve vizesiz tatil imkanı ile son dönemlerde sıkça ziyaret edilen Kiev turları, hem yaz aylarında hem de yılbaşı ve sömestr tatili döneminde birbirinden farklı güzellikleri keşfetme fırsatı sunuyor.

Kiev’de Gezilecek Yerler

Kiev turu dendiğide akla gelen yerlerden ilki elbette muhteşem mimarisi, duvarlarını kaplayan mozaikleri ve dünyaca ünlü freskleri ile St. Sophia Katedrali. Bakmaya doyamayacağınız güzellikteki bu manastır yaklaşık 1000 yaşında. Kültür ve sanat alanında bulunduğu coğrafyanın en önemli merkezi olan Kiev’de sanat yapıları da ilginizi çekecek; dünyaca ünlü Kiev Kukla Tiyatrosu, Ivan Franko Tiyatrosu ve şehrin görkemli Opera Binası, hem mimarileri hem de sergilenen performanslar ile çok hoşunuza gidecek.

Mimariden hoşlanıyorsanız St. Vladimir Katedrali, ünlü Altın Kapı, St. Andrew Kilisesi gibi yapıları ziyaret etmeyi ve Tarih Müzesi, Ulusal Sanat Müzesi, Rus Sanatları Müzesi gibi yerlerde şehrin derin sanat tarihi hakkında bilgi almayı unutmayın. Kısaca Maidan diye anılan Maidan Nezalezhnosti yani Özgürlük Meydanı, Kiev’in kalbini oluşturuyor ve her gün farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

LVİV

2. Dünya Savaşı’nda kısa süreli bombalanması sayesinde büyük bir kültürel ve mimari birikimin bugünlere taşınmasını sağlayan Lviv, Ukrayna’nın batısında yer alan en önemli şehirlerden biri. Doğu Avrupa tarihinde büyük etkisi olan bu şehir, güzelliğini bünyesindeki sayısız binadan, kültür ve sanat yapılarından, genç ve canlı nüfusundan alıyor. Pek çok düşünce ve sanat insanına ev sahipliği yapmış olan Lviv, bünyesindeki çeşitli üniversitelerin canlı öğrenci nüfusu sayesinde eğlenceli bir gece hayatına da sahip.

Lviv’de Gezilecek Yerler

Tarihle dolu bir şehir olan Lviv, pek çok güzel binayı barındırıyor. Belediye Binası, St. Yura Katedrali, Ermeni Katedrali, Tarih Müzesi gibi yapıları Lviv turunuzda görmeden geçmeyin. Solomiya Krushelnytska Opera ve Balesi ve Drama Tiyatrosu, zengin reperturarlarıyla sanatseverleri bekliyor.

Pazar Meydanı, Svoboda Meydanı gibi yerlerden Lviv’in canlı ruhunu görebilir, günün her saati canlı olan bu merkezlerde şehrin tadını çıkarabilirsiniz. Potocki Sarayı, Kornyakt Sarayı ve Sapega Sarayı gibi Lviv’in çevresinde yer alan birbirinden güzel yapılar hem mimari hem de koleksiyon olarak Lviv turları içinde ilginizi çekecek.

ODESSA

Her gün dünyanın dört bir yanından pek çok gemiyi ağırlayan Odessa, renkli ve canlı bir liman şehri. Karadeniz’in İncisi adını taşıyan Odessa, Ukrayna’nın önemli limanlarından olmasının yanı sıra kültür ve eğlence dolu bir şehir. Zengin bir tarihe sahip olan şehir, özellikle mimarisi ile dikkat çekiyor. Odessa gece hayatı ile de Ukrayna’nın popüler şehirlerinden ve özellikle yazın deniz kenarında gerçekleştirilen etkinlikler, Odessa turunda güneşin tadını çıkarıp eğlenmek isteyenleri kendine çekiyor.

Odessa’da Gezilecek Yerler

Odessa’nın sayısız güzelliği içerisinde şehrin simgesi haline gelmiş iki yapı bulunuyor; bölgenin en önemli sanat yapılarından biri olan görkemli Opera ve Bale Binası ve Eisenstein’in ünlü filmi ile dünya çapında üne kavuşmuş olan Potemkin Merdivenleri.

Elbette Odessa’nın güzellikleri bunlarla sınırlı değil. Potocki Sarayı ve bünyesindeki Sanat Müzesi, Doğu ve Batı Sanatları Müzesi, Puşkin Müzesi, Arkeoloji Müzesi gibi kültür ve sanat binaları hem barındırdıkları eserlerle hem de Karadeniz kıyısında Akdeniz esintisi taşıyan mimarileri ile görmeniz gereken yerler arasında. Bunlar dışında deniz kenarına dizilmiş alışveriş ve yemek yerleri, eğlence merkezleri, barlar ve kulüpler, Odessa’nın gecelerini de gündüzleri kadar güzel hale getiriyor. 

Üye Yorumları

Remziye Yılmaztürk

Remziye Yılmaztürk

Tur ekibimiz son derece uyumlu ve keyifliydi. Rehberimiz İbrahim Özcan son derece sabırlı, güler yüzlü ve harika bir rehber. Çok şanslıydık, güzel anılarla yurda döndük. Gruppal'a, rehberimiz İbrahim Özcan'a ve şoförlerimize binlerce teşekkür...

Handan Yayla

Handan Yayla

9 Eylül tarihli Büyük Ukrayna turunda bizlere rehberlik eden Taylan Bey'e buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Turda gösterdiği candan, saygılı ve son derece sabırlı davranışlarıyla hepimizin gönlünü fethetti. Gruppal'a teşekkürler...

Sinem Hür

Sinem Hür

Biz eşimle bu yaz Ukrayna turu yaptık Gruppal desteği ile. Turdan çok memnun kaldık. Programlanan etkinlikler olduğu gibi gerçekleşti. 7 günlük turumuza çok şey sığdırdık. Oteller güzel, rehber bilgilendirmeleri çok iyi, ellerinden geldiği kadar çok yer gezdirdiler bize, özellikle rehberlerin İbrahim Bey ve Metin Bey’in ilgi ve nezaketlerine hayran kaldık. Kendilerini asla unutmayacağız ve teşekkürlerimizi bir kez daha iletiyoruz buradan. Yeni yurtdışı turlarında sizinle devam edeceğiz. Sevgiler.

Mustafa Bülent Özcan

Mustafa Bülent Özcan

Tüm destekleriniz ve özellikle en içten ve samimi yardımları için Taylan Rehberimize sonsuz teşekkürler...

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
137 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube