0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 92712

Ukrayna Turları (Vizesiz)

Kiev Lviv Odessa

Vizesiz Ukrayna turu fırsatları ile Kiev, Lviv ve Odessa’da eğlence dolu bir tatil fırsatı en iyi fiyatlar ve taksit imkanı ile sizi bekliyor. Üstelik çipli kimlik ile pasaportsuz seyahat rahatlığı ile!

 • Özgürlük Meydanı Gece Manzarası - Kiev

  Özgürlük Meydanı Gece Manzarası - Kiev

 • Şehrin Kurucuları Heykeli - Kiev

  Şehrin Kurucuları Heykeli - Kiev

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • St Andrew Kilisesi ve Andreevsky Yokuşu - Kiev

  St Andrew Kilisesi ve Andreevsky Yokuşu - Kiev

 • Gece Kulüpleri - Kiev

  Gece Kulüpleri - Kiev

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Taras Shevchenko Üniversitesi - Kiev

  Taras Shevchenko Üniversitesi - Kiev

 • St. George Kilisesi - Lviv

  St. George Kilisesi - Lviv

 • Katolik Kilisesi - Lviv

  Katolik Kilisesi - Lviv

 • Krehiv Manastırı - Lviv

  Krehiv Manastırı - Lviv

 • Lviv Üniversitesi - Lviv

  Lviv Üniversitesi - Lviv

 • Olesko Şatosu - Lviv

  Olesko Şatosu - Lviv

 • Beach Club'lar - Odessa

  Beach Club'lar - Odessa

 • Gece Kulüpleri - Odessa

  Gece Kulüpleri - Odessa

 • Katedral - Odessa

  Katedral - Odessa

 • Kent Meydanı - Odessa

  Kent Meydanı - Odessa

 • Opera Binası - Odessa

  Opera Binası - Odessa

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Ukrayna Turları (Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Nalan Buberka

Nalan Buberka

Rehberimizden çok memnun kaldım herkesle tek tek sabırla ilgilendi. Anlatımları da güzeldi. Tekrar teşekkür ederim.

Cevat Ercan

Cevat Ercan

Sizden Ukrayna tatili satın aldım. Tatil gerçekten çok güzeldi ve rehber gerçekten çok iyi bir rehber. Herkese yardımcı oldu. Bizlere böyle bir tatil yaşattığınız için teşekkür ederim.

Kiev 

Kiev turları ile keşfedebileceğiniz, Ukrayna’nın tarihle yoğrulmuş başkentinin güzellikleri saymakla bitmez.

Doğu Avrupa’nın, hatta tüm Avrupa’nın en büyük ve en eski kentlerinden biri olan Kiev, 3 milyon kişiye ev sahipliği yapıyor ve Dinyeper Nehri kenarında köklü bir tarihin izlerini taşıyor. Kültür, sanat, bilim ve finans alanlarında önemli bir merkez olan Kiev, Moskova’dan önce uzun süre bölgenin en önemli yönetim kenti olarak sahip olduğu büyük önemi bugün de koruyor.

Gruppal Kiev turu ile siz de vizesiz gezmenin keyfini çıkarabilir ve Ukrayna'nın en popüler şehrinde unutulmaz bir gezintiye çıkabilirsiniz. 

Her gün bambaşka bir etkinliğin canlandırdığı sokakları, dünyaca ünlü Kiev gece hayatı, sayısız spor etkinliği seçenekleri, tarihsel ve kültürel zenginlikler Kiev turlarının masalsı havasını tamamlıyor. Bu şehirde geçirdiğiniz her dakika kendinizi daha da bağlanmış hissedeceksiniz. Uygun tur fiyatları ve vizesiz tatil imkanı ile son dönemlerde sıkça ziyaret edilen Kiev turları, hem yaz aylarında hem de yılbaşı ve sömestr tatili döneminde birbirinden farklı güzellikleri keşfetme fırsatı sunuyor.

Kiev’de Gezilecek Yerler

Kiev turu dendiğide akla gelen yerlerden ilki elbette muhteşem mimarisi, duvarlarını kaplayan mozaikleri ve dünyaca ünlü freskleri ile St. Sophia Katedrali. Bakmaya doyamayacağınız güzellikteki bu manastır yaklaşık 1000 yaşında. Kültür ve sanat alanında bulunduğu coğrafyanın en önemli merkezi olan Kiev’de sanat yapıları da ilginizi çekecek; dünyaca ünlü Kiev Kukla Tiyatrosu, Ivan Franko Tiyatrosu ve şehrin görkemli Opera Binası, hem mimarileri hem de sergilenen performanslar ile çok hoşunuza gidecek.

Mimariden hoşlanıyorsanız St. Vladimir Katedrali, ünlü Altın Kapı, St. Andrew Kilisesi gibi yapıları ziyaret etmeyi ve Tarih Müzesi, Ulusal Sanat Müzesi, Rus Sanatları Müzesi gibi yerlerde şehrin derin sanat tarihi hakkında bilgi almayı unutmayın. Kısaca Maidan diye anılan Maidan Nezalezhnosti yani Özgürlük Meydanı, Kiev’de gezilecek yerler listesinde şehrin kalbini oluşturuyor ve her gün farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Lviv 

2. Dünya Savaşı’nda çok uzun süren bir saldırıya maruz kalmayan ve bu nedenle büyük bir kültürel ve mimari birikimin bugünlere taşınmasını sağlayan Lviv, Ukrayna’nın batısında yer alan en önemli şehirlerden biri.

Doğu Avrupa tarihine büyük etkisi olan bu şehir, güzelliğini bünyesindeki sayısız binadan, kültür ve sanat yapılarından, genç ve canlı nüfusundan alıyor. Pek çok düşünce ve sanat insanına ev sahipliği yapmış olan Lviv, bünyesindeki çeşitli üniversitelerin canlı öğrenci nüfusu sayesinde eğlenceli bir gece hayatına da sahip.

Lviv’de Gezilecek Yerler

Tarihle dolu bir şehir olan Lviv, pek çok güzel binayı barındırıyor. Belediye Binası, St. Yura Katedrali, Ermeni Katedrali, Tarih Müzesi gibi yapıları Lviv turunuzda görmeden geçmeyin. Solomiya Krushelnytska Opera ve Balesi ve Drama Tiyatrosu, zengin reperturarlarıyla sanatseverleri bekliyor.

Pazar Meydanı, Svoboda Meydanı gibi yerlerden Lviv’in canlı ruhunu görebilir, günün her saati canlı olan bu merkezlerde şehrin tadını çıkarabilirsiniz. Potocki Sarayı, Kornyakt Sarayı ve Sapega Sarayı gibi Lviv’in çevresinde yer alan birbirinden güzel yapılar hem mimari hem de koleksiyon olarak Lviv'de gezilecek yerler içinde ilginizi çekecek.

Odessa 

Her gün dünyanın dört bir yanından pek çok gemiyi ağırlayan Odessa, renkli ve canlı bir liman şehri. Karadeniz’in İncisi adını taşıyan Odessa Ukrayna’nın önemli limanlarından biri olmasının yanı sıra kültür ve eğlence dolu bir şehir.

Zengin bir tarihe sahip olan şehir, özellikle mimarisi ile dikkat çekiyor. Odessa gece hayatı ile de Ukrayna’nın popüler şehirlerinden ve özellikle yazın deniz kenarında gerçekleştirilen etkinlikler, Odessa turunda güneşin tadını çıkarıp eğlenmek isteyenleri kendine çekiyor.

Odessa’da Gezilecek Yerler

Odessa’nın sayısız güzelliği içerisinde şehrin simgesi haline gelmiş iki yapı bulunuyor; bölgenin en önemli sanat yapılarından biri olan görkemli Opera ve Bale Binası ve Eisenstein’in ünlü filmi ile dünya çapında üne kavuşmuş olan Potemkin Merdivenleri.

Elbette Odessa’nın güzellikleri bunlarla sınırlı değil. Potocki Sarayı ve bünyesindeki Sanat Müzesi, Doğu ve Batı Sanatları Müzesi, Puşkin Müzesi, Arkeoloji Müzesi gibi kültür ve sanat binaları hem barındırdıkları eserlerle hem de Karadeniz kıyısında Akdeniz esintisi taşıyan mimarileri ile görmeniz gereken yerler arasında. Bunlar dışında deniz kenarına dizilmiş alışveriş ve yemek yerleri, eğlence merkezleri, barlar ve kulüpler, Odessa’nın gecelerini de gündüzleri kadar güzel kılıyor.

Üye Yorumları

Meral Altınkaya
Meral Altınkaya

Grand Ukrayna turumuz donanımlı, sabırlı ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip rehberimiz sayesinde çok güzel geçti. Programın içeriği de görülen yerler de yeterliydi. Teşekkürler!

Işıl Öz
Işıl Öz

Ukrayna gezimiz dolu dolu ve eğlenceliydi. Özellikle tur rehberimiz anlatımı, kibarlığı, bilgisi, sabrı ve enerjisiyle tur daha bir anlamlı hale geldi. Teşekkür ederiz...

Doğan Özdemir
Doğan Özdemir

11 Kasım tarihli Ukrayna turun katıldım. Özellikle tur rehberinizin bizlere unutulmaz bir tur yaşattığını söylemeliyim. Teşekkür ederim.

Hafide Eralp
Hafide Eralp

Biz Eralp ailesi olarak katıldığımız Ukrayna gezisindeki rehber beyin verdiği hizmetten mutlu olduk. Sizlere ve rehberimize teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube