Resmi Tatiller

Yılbaşında Yurtdışı Fırsatları

Yeni yıla yepyeni bir ülkede girmek isteyenlerdenseniz sayfalarımızdaki yılbaşı turu fırsatları tam size göre!

Dünyanın dört bir yanınde keyifli yılbaşı kutlamaları ile yeni yılı ister karlar altında, isterseniz de deniz keyfiyle karşılayabilir, ucuz yılbaşı turları ile unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Birbirinden farklı yılbaşı tatil paketleri arasından dilediğinizi seçin, sevdiklerinizle beraber 2020'yi unutulmaz şekilde karşılama fırsatını yakalayın!

Ankara ve İzmir çıkışlı yılbaşı turları ile artık uzaklar çok daha yakın.

Vizesiz Yılbaşı Turları

Yeni yıla girerken vize koşuşturmasıyla uğraşmak istemiyorsanız en güzel vizesiz yılbaşı turları sizi vekliyor.

Balkanlarda tanıdık bir coğrafyada  neşeli bir kutlama için yılbaşı Belgrad turu, Makedonya ve Saraybosna turu fırsatları sizi bekliyor.

Vizesiz yılbaşı yurtdışı turları bununla sınırlı değil; Uzakdoğu'nun en güzel ülkelerinde tropik bir yılbaşına ne dersiniz? Phuket kumsallarından Seul sokaklarına kadar vizesiz Uzakdoğu turları yılbaşında da en uygun fiyatlarla!

Daha farklı yılbaşı deneyimleri içinse vizesiz Güney Afrika ve Güney Amerika turları da çeşitli taksit seçenekleri ile sayfalarımızda yer alıyor.

Yılbaşında vizesiz, hatta pasaportsuz tatil keyfi içise birbirinden lüks otellerde konaklayabileceğiniz yılbaşı Kıbrıs paketleri seçeneklerine göz atmayı unutmayın!

Elbette yeşil pasaportu olanlara yeşil pasaporta vizesiz onlarca tur fırsatı da birkaç tık ötenizde. Vizeli bir yılbaşı turu içinse vize danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yılbaşı Avrupa Turları

Avrupa'nın romantik ortamında yeni yılı karşılamak isteyenler çok şanslı, çünkü en güzel Avrupa yılbaşı turu seçenekleri Gruppal'da! Yılbaşı için tatil önerileri arasında öne çıkan tüm şehirler sizi bekliyor.

2020 yılını Viyana sokaklarında vals yaparak ya da Roma meydanlarında kutlamak için hala geç değil. 2020 yılbaşı tur fırsatları ve indirimli fiyatlar devam ediyor.

Yılbaşı Orta Avrupa turları ile Viyana, Prag ve Budapeşte'nin yılbaşında ışıl ışıl halini görebilir, İtalya yılbaşı turları ile Roma'dan Floransa ve Venedik'e uzanan unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Yeni yıla limandan limana dolaşarak girmek isterseniz yılbaşı gemi turlarında göz atabilir, hem engin sularda cruise turu seçeneklerini görebilir, hem de romantik yılbaşı nehir turlarını inceleyebilirsiniz.

Seçiminiz ne olursa olsun, en iyi fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile hayalinizdeki tatilin doğru adresindesiniz.

Sömestr Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

Üye Yorumları

Zeliha Aytak

Zeliha Aytak

Gruppal'dan 25 Kasımda katılmış olduğumuz Elengant Avrupa turu harika ve çok keyifli geçti. organizasyon ve rehberimize engin bilgisi hoşgörü ve sabırlı saygılı davranışı için teşekkürler. Turun organizesi harika idi. Teşekkürler Gruppal.

Emine Aykut

Emine Aykut

Turunuz için, sorunsuz bir seyahat yaşattığınız için çok çok teşekkürler. Mükemmel rehberimize ayrıca teşekkür ederiz.Kendisi harika bir rehber.Turumuzun bu kadar güzel geçmesinin en büyük nedeni. Herşey için teşekkürler

Özlem Akyürek

Özlem Akyürek

Teşekkürler, hem Gruppal hizmetlerinden hem de rehberimizden memnun kaldım. 4. kez Gruppal ile seyahat ettim yine beni yanıltmadınız, memnun kaldım herşeyden.

Hatice Eraslan

Hatice Eraslan

17-24 Nisan tarihli elegant avrupa turuna katıldık. Tur programı inanılmaz, çok fazla yorulmadan çoook fazla şehir gördük. Gönül isterdi ki her gittiğimiz yerde günlerce kalalım. Çok güzel bir hafta geçirdik. Gruppal'a teşekkürler ve tabii ki rehberimize de. Tecrübesi, bilgisi ve olgun davranışları ile gezimizin bu şekilde tamamlanmasına çok büyük katkısı oldu. Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube