Resmi Tatiller

29 Ekim'de Anadolu'yu Keşfedin!

Yazın son günleri ile birlikte muhteşem yurt içi turları için 29 Ekim tatili ideal zamanlama!

Karadeniz'den GAP turlarına, Ege kıyılarından Kapadokya ve İç Anadolu'nun güzelliklerine kadar pek çok seçenek sizi bekliyor.

29 Ekim yurtiçi tur fırsatlarını hemen inceleyin, keyfinize ve bütçenize uygun sayısız paket içinden dilediğinizi seçin.

GAP ve Doğu Anadolu Fırsatları

Yaz aylarının yakıcı güneşinin azaldığı ancak kış serinliğinin gelmediği 29 Ekim dönemi, özellikle GAP ve Doğu Anadolu turları için ideal zamanı yaratıyor. 

29 Ekim GAP turları ile Adana'dan Mardin'e, Gaziantep'ten Adıyaman'a uzanan, binlerce yıllık tarihi ve unutulmaz lezzetleri kapsayan muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.

Hatay ve Gaziantep gurme turları da yine bu dönemde en popüler olan seçeneklerden bir tanesi. Hem tarih hem de mutfak zenginliklerinin bir araya geldiği bu tur seçeneğini mutlaka inceleyin.

Son yılların en popüler seçeneklerinden olan Mardin turları ile Mardin ve Midyat'ın masalsı sokaklarında dolaşabilir, çoğu programda yer alan Hasankeyf'in akıllara kazınan manzarasını keşfedebilirsiniz.

29 Ekim yurtiçi turları sayfasından seçenekleri inceleyin, ekonomik tur fırsatları ile sonbaharın bu güzel günlerini değerlendirin.

Erken Rezervasyon Kategori Worldcard Kategori Vize Alım Kategori

Üye Yorumları

Muhsine Özkan

Muhsine Özkan

Çıktığım en güzel gezilerden biriydi. Rehberimiz bilgili, görgülü ve yardımcı bir hanımdı. Ayrıca tura katılan kişiler son derece birbirine saygı gösteren güler yüzlü insanlardı. Her şey çok huzurlu ve güzeldi. Rehberimize ve turda beraber olduğumuz dostlara çok teşekkürler.

Behire Sibel Ergül

Behire Sibel Ergül

Herşey güzeldi... Rehberimiz çok samimi, bilgili ve istekliydi.

Sema Silistre

Sema Silistre

Rehberimiz tur programından bile fazla yerler götürerek bize güzel sürprizler yaptı. Çok memnun kaldım bir sonraki seyahatimi de Gruppal'den satın almayı düşünüyorum ve arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

Emine Şanlı

Emine Şanlı

Güney Doğu Anadolu turu son derece keyifliydi. Tur rehberimize ayrıca çok teşekkür ediyorum kendisinin bilgi ve donanımına hayran kaldık.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube