Resmi Tatiller

29 Ekim'de Anadolu'yu Keşfedin!

Yazın son günleri ile birlikte muhteşem yurt içi turları için 29 Ekim tatili ideal zamanlama!

Karadeniz'den GAP turlarına, Ege kıyılarından Kapadokya ve İç Anadolu'nun güzelliklerine kadar pek çok seçenek sizi bekliyor.

29 Ekim yurtiçi tur fırsatlarını hemen inceleyin, keyfinize ve bütçenize uygun sayısız paket içinden dilediğinizi seçin.

GAP ve Doğu Anadolu Fırsatları

Yaz aylarının yakıcı güneşinin azaldığı ancak kış serinliğinin gelmediği 29 Ekim dönemi, özellikle GAP ve Doğu Anadolu turları için ideal zamanı yaratıyor. 

29 Ekim GAP turları ile Adana'dan Mardin'e, Gaziantep'ten Adıyaman'a uzanan, binlerce yıllık tarihi ve unutulmaz lezzetleri kapsayan muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.

Hatay ve Gaziantep gurme turları da yine bu dönemde en popüler olan seçeneklerden bir tanesi. Hem tarih hem de mutfak zenginliklerinin bir araya geldiği bu tur seçeneğini mutlaka inceleyin.

Son yılların en popüler seçeneklerinden olan Mardin turları ile Mardin ve Midyat'ın masalsı sokaklarında dolaşabilir, çoğu programda yer alan Hasankeyf'in akıllara kazınan manzarasını keşfedebilirsiniz.

29 Ekim yurtiçi turları sayfasından seçenekleri inceleyin, ekonomik tur fırsatları ile sonbaharın bu güzel günlerini değerlendirin.

Erken Rezervasyon Kategori Worldcard Kategori Vize Alım Kategori

Üye Yorumları

Vesile Koç

Vesile Koç

Başlığında yazdığı gibi 'rüya gibi bir gap turu'ydu. 8 günde 8 şehir gezmek, doğunun mistik havasını solumak, kebaplarını denemek, sıra gecesi, müzeleri, karda Nemrut'a tırmanma deneyimi çok güzeldi. Rehberimiz, yardımcısı ve şoförümüz çok profesyoneldi. Her şey için teşekkür ederiz

Vesile Koç

Vesile Koç

23 mart çıkışlı GAP turuna katıldım. GAP uzmanı olduğunu söyleyen rehberimize teşekkürlerimi iletmek amacıyla bu maili gönderiyorum. Hayatımın en güzel ve bilgili tatiliydi. Şoförümüze, rehberimize ve yardımcısına sonsuz teşekkürler. Yalovadan sevgiler.

Filiz Aydın

Filiz Aydın

Gruppal ile ilk turumdu ve bundan sonra da tercih edeceğimi biliyorum. Böyle düşünmemde tur programına bire bir uyulması ve özellikle rehberimizin deneyimi, bilgisi ve sempatisi etken oldu.

Cengiz Baran

Cengiz Baran

Konusuna ve bölgeye hakim bir rehber eşliğinde gezmek ve öğrenmek olağanüstü bir kazanım. Bu tura bu rehberle dostlarimizla bir kez daha katılmak isteriz. Teşekkurler Gruppal.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube