0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Resmi Tatiller

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

29 Ekim'de Anadolu'yu Keşfedin!

Yazın son günleri ile birlikte muhteşem yurt içi turları için 29 Ekim tatili ideal zamanlama!

Karadeniz'den GAP turlarına, Ege kıyılarından Kapadokya ve İç Anadolu'nun güzelliklerine kadar pek çok seçenek sizi bekliyor.

29 Ekim yurtiçi tur fırsatlarını hemen inceleyin, keyfinize ve bütçenize uygun sayısız paket içinden dilediğinizi seçin.

GAP ve Doğu Anadolu Fırsatları

Yaz aylarının yakıcı güneşinin azaldığı ancak kış serinliğinin gelmediği 29 Ekim dönemi, özellikle GAP ve Doğu Anadolu turları için ideal zamanı yaratıyor. 

29 Ekim GAP turları ile Adana'dan Mardin'e, Gaziantep'ten Adıyaman'a uzanan, binlerce yıllık tarihi ve unutulmaz lezzetleri kapsayan muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.

Hatay ve Gaziantep gurme turları da yine bu dönemde en popüler olan seçeneklerden bir tanesi. Hem tarih hem de mutfak zenginliklerinin bir araya geldiği bu tur seçeneğini mutlaka inceleyin.

Son yılların en popüler seçeneklerinden olan Mardin turları ile Mardin ve Midyat'ın masalsı sokaklarında dolaşabilir, çoğu programda yer alan Hasankeyf'in akıllara kazınan manzarasını keşfedebilirsiniz.

29 Ekim yurtiçi turları sayfasından seçenekleri inceleyin, ekonomik tur fırsatları ile sonbaharın bu güzel günlerini değerlendirin.

Üye Yorumları

Najda Doyuran

Najda Doyuran

Gruppal internet sitesinden tur satın alarak bir kaç ülke gezdim. Hepsinden çok memnun ayrıldım. Hem fiyatları çok uygun hem de standartları yüksek turların. Bu yüzden hem ekonomik hem de konforlu gezileri beraberce tamamladık. Bu vesile ile her şey için tüm ekibe teşekkürleri borç biliriz.

Cihan Demir

Cihan Demir

Ailecek aldığımız İtalya turundan çok memnun kaldık. Kasım ayında gitmemize rağmen hem hava hem de Gruppal tur organizasyonu süperdi. Rehberimiz Serkan Bey’den çok memnun kaldık. Herkese Gruppal ile seyahat etmeyi öneriyorum. Hem çok uygun fiyatlar hem de fiyata göre çok kaliteli hizmet!

Neşe Kocabaşoğlu

Neşe Kocabaşoğlu

17 Temmuz çıkışlı Jat Havayolları ile Belgrad turumuz ile 19-23 Ağustos Halkidiki turumuzun keyifle geçmesini sağlayan sayın Seçkin Bey başta olmak üzere Selin Hanım ve İlker Bey'e ve ayrıca tur rehberimiz Bayan Dragana Obreniç ve Bay Levent Çatak’a ben ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Sevgilerimizle.

İbrahim Samet Alıcı

İbrahim Samet Alıcı

Çok memnun kaldım.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube