0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Resmi Tatiller

29 Ekim'de Anadolu'yu Keşfedin!

Yazın son günleri ile birlikte muhteşem yurt içi turları için 29 Ekim tatili ideal zamanlama!

Karadeniz'den GAP turlarına, Ege kıyılarından Kapadokya ve İç Anadolu'nun güzelliklerine kadar pek çok seçenek sizi bekliyor.

29 Ekim yurtiçi tur fırsatlarını hemen inceleyin, keyfinize ve bütçenize uygun sayısız paket içinden dilediğinizi seçin.

GAP ve Doğu Anadolu Fırsatları

Yaz aylarının yakıcı güneşinin azaldığı ancak kış serinliğinin gelmediği 29 Ekim dönemi, özellikle GAP ve Doğu Anadolu turları için ideal zamanı yaratıyor. 

29 Ekim GAP turları ile Adana'dan Mardin'e, Gaziantep'ten Adıyaman'a uzanan, binlerce yıllık tarihi ve unutulmaz lezzetleri kapsayan muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.

Hatay ve Gaziantep gurme turları da yine bu dönemde en popüler olan seçeneklerden bir tanesi. Hem tarih hem de mutfak zenginliklerinin bir araya geldiği bu tur seçeneğini mutlaka inceleyin.

Son yılların en popüler seçeneklerinden olan Mardin turları ile Mardin ve Midyat'ın masalsı sokaklarında dolaşabilir, çoğu programda yer alan Hasankeyf'in akıllara kazınan manzarasını keşfedebilirsiniz.

Yazın Son Günlerini Değerlendirin

29 Ekim tatili, özellikle Akdeniz'in yakıcı güneşinin azalmasıyla yılın son deniz tatili olma şansı da taşıyor. 29 Ekim Akdeniz Ege turlarıyla Fethiye ve Marmaris'in tadını sonbaharda çıkarabilirsiniz.

Kıbrıs da 29 Ekim turları arasında en ideal seçeneklerden bir tanesi. Kendinizi şımartıp Kıbrıs'ın güzelliklerini keşfetmek için 29 Ekim Kıbrıs paketlerini mutlaka inceleyin!

29 Ekim yurtiçi turları sayfasından seçenekleri inceleyin, ekonomik tur fırsatları ile sonbaharın bu güzel günlerini değerlendirin.

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Atilla Özdeş
Atilla Özdeş

Tur rehberi Cemil Bey'den çok memnun kaldık, tur boyunca sürekli bir şeyler anlattı. Efes'e daha önce gitmiştim ama daha önce taş gördüklerim anlatımlarla canlandı çok memnunum.

Savaş Akdağ
Savaş Akdağ

Rehberimizin anlatımı çok iyi. Genelde organizasyon çok iyi. Gap turu sayesinde görmem hayal olan yerleri gördüm ve bilgilendim. Okuyan biriyim ama gezerek ve profesyonel bir anlatıcıdan dinlemek çok keyifli. Teşekkür ederim.

Vesile Koç
Vesile Koç

Başlığında yazdığı gibi 'rüya gibi bir gap turu'ydu. 8 günde 8 şehir gezmek, doğunun mistik havasını solumak, kebaplarını denemek, sıra gecesi, müzeleri, karda Nemrut'a tırmanma deneyimi çok güzeldi. Rehberimiz, yardımcısı ve şoförümüz çok profesyoneldi. Her şey için teşekkür ederiz

Vesile Koç
Vesile Koç

23 mart çıkışlı GAP turuna katıldım. GAP uzmanı olduğunu söyleyen rehberimize teşekkürlerimi iletmek amacıyla bu maili gönderiyorum. Hayatımın en güzel ve bilgili tatiliydi. Şoförümüze, rehberimize ve yardımcısına sonsuz teşekkürler. Yalovadan sevgiler.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube