0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Resmi Tatiller

Sonbaharı 29 Ekim'le Karşılayın!

Yaz dönemi sona ererken 29 Ekim tatilinizi değerlendirebileceğiniz en güzel yurtdışı turlar bu sayfada sizi bekliyor!

Uygun fiyatlı 29 Ekim yurtdışı gezileri arasından dilediğinizi seçin, uygun ödeme koşulları ile unutulmaz bir tatil geçirin. Avrupa'dan Uzakdoğu'ya en güzel seçenekler birkaç tık ötenizde.

Dilerseniz ailenizle Paris ya da ABD'de Disneyland keyfi yapabilir, dilerseniz Afrika'da safari ya da Dubai'de çöl turları gerçekleştirebilirsiniz.

29 Ekim'de Nereyi Gezmeli?

Sonbahar günlerinin serinliğini de beraberinde getiren 29 Ekim bayramı, yine de birbirinden farklı seyahat opsiyonları sunuyor. 

Akdeniz'in ortasındaki konumuyla güneşli günlerin keyfini yaşayacağınız Malta turları bu tarih için en iyi deniz tatili seçeneklerinden biri. Yine güneyde yer alan Kıbrıs turları da deniz sevenlerin ideal seçimlerinden bir tanesi.

Aşırı sıcağın kendini güzel bir güneşe bıraktığı Dubai, her zaman olduğu gibi 29 Ekim yurt dışı tatil seçeneklerinin önde gelenlerinden bir tanesi olurken, Beyrut turları da gün geçtikçe daha popüler bir seyahat destinasyonu haline geliyor.

Dünyanın dört bir yanına farklı seyahat fikirleri, en iyi fiyatlarla sayfalarımızda sizi bekliyor. Asya ve Uzakdoğu turlarından 29 Ekim Amerika turlarına kadar pek çok seçeneği mutlaka inceleyin.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatil seçenekleri bunlarla sınırlı değil! Dünyanın dört bir yanını keşfedebileceğiniz, unutulmaz anılar biriktireceğiniz onlarca seyahat ve tur alternatifi bu sayfada. Acele edin, yerinizi hemen ayırtın!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Kadriye Berrin Sedef

Kadriye Berrin Sedef

Katıldığımız turdan çok memnun kaldık. Rehberimize çok teşekkür ederiz.

Nalan Yılmaz

Nalan Yılmaz

Gruppal'la gittiğimiz üçüncü yurt dışı turu. Güzel bir turdu.Özellikle rehberimize gerek bilgisi, gerek nezaketinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Eser Gökçen

Eser Gökçen

Güzel bir turdu, rehberimize teşekkür ederim.

Vesile Koç

Vesile Koç

Gruppal ile yaptığım 5. seyahat ve yine çok güzel geçti. Lviv’in ortaçağ havası ve rehberimizin koordinasyon yeteneği ile eşsiz bir tatil yaptık. Tabuları yıkın ve Ukrayna’yı da ailecek gidilecek yerler listenize alın.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube