0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 93683

Belgrad Sofya Turları

Belgrad Sofya turlarıyla Sırbistan ve Bulgaristan’ın görkemli başkentlerinde unutulmaz bir Balkan tatili sizi bekliyor. Yerinizi hemen ayırtın!

 • Sava Nehri'nden Görünüm - Belgrad

  Sava Nehri'nden Görünüm - Belgrad

 • Karageorge Anıtı ve Katedral - Belgrad

  Karageorge Anıtı ve Katedral - Belgrad

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Knez Mihailova Caddesi - Belgrad

  Knez Mihailova Caddesi - Belgrad

 • Skadarlija Mahallesi - Belgrad

  Skadarlija Mahallesi - Belgrad

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • St. Sava Katedrali - Belgrad

  St. Sava Katedrali - Belgrad

 • Taşmeydan Parkı - Belgrad

  Taşmeydan Parkı - Belgrad

 • Tekne Restoran ve Barlar - Belgrad

  Tekne Restoran ve Barlar - Belgrad

 • Tuna Nehri'nden Şehir Manzarası - Belgrad

  Tuna Nehri'nden Şehir Manzarası - Belgrad

 • Akşam Işıklarıyla Alexander Nevsky Katedrali - Sofya

  Akşam Işıklarıyla Alexander Nevsky Katedrali - Sofya

 • Vitosha Bulvarı - Sofya

  Vitosha Bulvarı - Sofya

 • Banya Başı Camii - Sofya

  Banya Başı Camii - Sofya

 • Bulgaristan Parlamentosu - Sofya

  Bulgaristan Parlamentosu - Sofya

 • Halk Kaplıcası ve Hamamı - Sofya

  Halk Kaplıcası ve Hamamı - Sofya

 • Ivan Vazov Tiyatrosu - Sofya

  Ivan Vazov Tiyatrosu - Sofya

 • Ulusal Sanat Müzesi - Sofya

  Ulusal Sanat Müzesi - Sofya

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Belgrad Sofya Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Senem Sarıkaya

Senem Sarıkaya

Güzel bir gezi oldu memnun kaldık. Rehberimiz çok iyi rehberlik hizmeti sundu.Tekrar bir gezi planladığımda Gruppal ilk sırada olacak. Teşekkür ederiz

Tolga Karadeniz

Tolga Karadeniz

Gruppal ile İlk deneyimim oldu ve gerçekten çok keyif aldım. Her şey için çok teşekkürler yakın zamanda annem ile tekrar gezmeyi istiyorum.

Belgrad 

Düşük bütçeli Paris olarak adlandırılan Belgrad, Sırbistan'ın başkenti ve en kalabalık şehridir. Günün her saati yaşayan ve bir ruhu olduğunu hissedeceğiniz bu yerde çıkacağınız Belgrad turları ile İstanbul ve Atina'dan sonra Avrupa'nın en eski yerleşim bölgelerinden birini de görmüş olacaksınız.

Geçmişte birçok devlet ve imparatorluğun almak için savaştığı Belgrad, sayısız savaşa sebep olmuş ve birçok kez yıkılıp yeniden yapılmıştır. En son Sırbistan ve Karadağ'ın ayrılmasından sonra Sırbistan'ın kültürel, eğitim, bilimsel ve ekonomi alanında merkezi olan Belgrad'ın bugün Türkler tarafından da vizesiz geziliyor oluşu büyük bir avantaj haline geliyor.

Sırpça'da 'Beyaz Şehir' anlamına gelen Belgrad'ın kelime anlamında olduğu gibi şehrin beyaz ve güzel tarihi binaları var, güleryüzlü insanları, parkları, meydanları, kafeleri ve eğlenceli gece yaşantısıyla size unutulmaz bir yurtdışı turu yaşatacak. Balkan turlarının da popüler destinasyonlarından olan Belgrad turu, büyüleneceğiniz bir gezi yapmanızı sağlayacak.

Belgrad'ta Gezilecek Yerler

Farklı yüzyıllara ait birçok eserin olduğu Belgrad'ta gezilecek yerler; Kalemegdan Kalesi ve Parkı, Aziz Sava Katedrali, Nikola Tesla Müzesi, Sırbistan Ulusal Müzesi, Taş Meydan, St. Mark's Kilisesi, restoranların, kafelerin, sanat galerilerinin, müzelerin ve alışveriş merkezlerinin olduğu Skadarlija Caddesi'dir.

Cumhuriyet Meydanı, Taş Meydan ve şehirdeki birçok park da Belgrad gezisinde görmeniz gereken yerler arasında.

Belgrad Sofya Turları

Gruppal Balkan turları ile Bulgaristan'ın başkenti ve en önemli şehri Sofya'da gezecek, Sırbistan'ın eğlenceleri, kafeleri, restoranları, galerileri ve müzeleriyle ünlü şehri Belgrad'ta unutulmaz bir tur yapacaksınız. Erken rezervasyon indirimlerinden yararlanmak ve ekonomik bir tatil yapmak isterseniz otobüslü Gruppal Belgrad Sofya turlarında yeriniz hazır! Belgrad Sofya turları ile Gruppal'ın indirimli tur fiyatlarından yararlanarak unutulmaz bir kültür ve tarihi tura çıkabilirsiniz. 

Sofya

Tarihte Rumlar, Romalılar, Bizanslılar, Slavlar ve Bulgarlar'a ev sahipliği yapan Bulgaristan'ın güzel başkenti Sofya, pek çok kültürün bir arada olduğu kenttir. Eski bir tarihe sahip olan şehirde çıkacağınız Sofya turları ile Bulgaristan'ın en büyük şehrini gezeceksiniz. Ekonomi ve turizm açısından son yıllarda gittikçe gelişen Sofya'da bulunan kalıntılar şehrin en az 7 bin yıllık geçmişe sahip olduğunu da göstermiştir.

Sofya turu ile şehirde birçok bölgede kaplıca olduğunu da göreceksiniz. Bu açıdan Sofya'da kaplıca turizmi de çok yaygındır. Şehirde binlerce yıllık kamu binaları, kaleler ve tarihi yerler bulunuyor. Roma dönemindeki adı Serdica olan şehrin ismi Bizanslılar'da Triaditsa, Birinci Bulgar Krallığı döneminde Slav ve 15. yüzyılda Sofya Kilisesi'nden ötürü Sofya adı verilmiştir.

Sofya'da Gezilecek Yerler

Bulgaristan'ın simgesi haline gelen Aleksander Nevski Katedrali ve Sofya Arkeoloji Müzesi Sofya'da gezilecek yerler listesinde en üst sırada bulunuyor. Ayrıca, Sofya Tarih Müzesi, Boyana Kilisesi, Taş Nehir olarak adlandırılan Zlatnite Mostove, Rotonda Sveti Georgi Kilisesi, Sofya Sinagogu, Sofya Arkeoloji Kompleksi de görülecek önemli noktalardandır.

Sofya gezisinde görmeniz gereken birçok yer bulunuyor. Eski caddeler, manastırlar ve sayısız tarihi eser sizi bekliyor.

Üye Yorumları

Eyüp Zafer Mercan
Eyüp Zafer Mercan

Daha evvel de sizinle yurtiçi turu yapmıştım, ilk defa firmanızla yurtdışı turu yapıyorum. Organizasyonunuza ve diğer turlarda görmediğim çalışma sisteminize hayran kaldım. Uygun fiyatla harika hizmet veriyorsunuz tebrik ederim.

Ayşe Pınar
Ayşe Pınar

Turlarınıza pek çok kere katıldım. Herşey fiyatla doğru orantılı gitti. Her katıldığımızdan keyifle döndük. Tüm dostlarımıza öneriyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Neşe Kocabaşoğlu
Neşe Kocabaşoğlu

17 Temmuz çıkışlı Jat Havayolları ile Belgrad turumuz ile 19-23 Ağustos Halkidiki turumuzun keyifle geçmesini sağlayan sayın Seçkin Bey başta olmak üzere Selin Hanım ve İlker Bey'e ve ayrıca tur rehberimiz Bayan Dragana Obreniç ve Bay Levent Çatak’a ben ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Sevgilerimizle.

Sibel Baş
Sibel Baş

Turdan çok memnun kaldım.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube