% 20 İndirim
GP: 92672

Kuzey Balkanlar ve Orta Avrupa Turu

Budapeşte Belgrad Sofya Sinaia Sibiu Timişoara

Kuzey Balkanlar ve Orta Avrupa turları ile Romanya, Bulgaristan, Sırbistan ve Macaristan’ı kapsayan unutulmaz bir tatil en uygun fiyatlar ve taksit avantajları ile burada!

 • Gece Manzarası - Budapeşte

  Gece Manzarası - Budapeşte

 • Macaristan Parlamentosu - Budapeşte

  Macaristan Parlamentosu - Budapeşte

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • St. Mathias Katedrali - Budapeşte

  St. Mathias Katedrali - Budapeşte

 • Knez Milailova Caddesi - Belgrad

  Knez Milailova Caddesi - Belgrad

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Skadarlija Mahallesi - Belgrad

  Skadarlija Mahallesi - Belgrad

 • St. Sava Katedrali - Belgrad

  St. Sava Katedrali - Belgrad

 • Vitosha Bulvarı - Sofya

  Vitosha Bulvarı - Sofya

 • Akşam Işıklarıyla Alexander Nevsky Katedrali - Sofya

  Akşam Işıklarıyla Alexander Nevsky Katedrali - Sofya

 • Halk Kaplıcası ve Hamamı - Sofya

  Halk Kaplıcası ve Hamamı - Sofya

 • Tarihi Manastır - Sinaia

  Tarihi Manastır - Sinaia

 • Peles Şatosu - Sinaia

  Peles Şatosu - Sinaia

 • Brukenthal Sarayı - Sibiu

  Brukenthal Sarayı - Sibiu

 • Tarihi Bölge - Sibiu

  Tarihi Bölge - Sibiu

 • Kafeler - Timişoara

  Kafeler - Timişoara

 • Tarihi Merkez - Timişoara

  Tarihi Merkez - Timişoara

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Kuzey Balkanlar ve Orta Avrupa Turu
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Metin Ay

Metin Ay

Planlama ve icraat olarak, kendim ve eşim adına memnun kaldım. Rehber Osman bey ve araç şoförleri sanırım bu konuda hiç bir şikayete mehal vermeyecek insanlar, zira işlerini; bana göre eksiksiz yapmaya çalıştılar. Rehberimiz Osman bey, sadece coğrafi değil aynı zamanda tarih bilgisiyle de tüm misafirlere yeterince doyurucu olmuştur. Otel, şehir merkezinde olması ve zangin kahvaltısıyla, odalarının temizliği ile memnuniyet verici bir durumdaydı. Tüm bunlara rağmen otelin teknik hizmetlerinde aksaklıklar olmuştur. Sonuçta geziden memnun kaldım ve ülke olarak paramızın değeri, insanımızın itibarı arttıkça, kendi ekenomik durumuma bağlı olarak, çok değişik gezilere katılabilmeyi düşünüyorum...

Nurdan Öztürk

Nurdan Öztürk

Herşey çok güzeldi beklentimin üzerindeydi. Rehberimiz çok ilgiliydi, her ihtiyacımız olduğunda yardımcı oldu. Herşey için teşekkürler. En kısa zamanda yeni seyahat yapabilme dileğiyle...

BUDAPEŞTE

Orta Avrupa turları ile gezilen üç şehirden biri olan Budapeşte, Macaristan'ın başkenti ve ticari, sanatsal, tarihi bakımdan da en önemli kentidir. Geçmişten günümüze gelen mimarileri, doğal güzellikleri ve bugün milyonlarca turistin ziyaret ettiği yer olması dolayısıyla Budapeşte turları yılın neredeyse her dönemi popüler olan rotalardır. Buda ve Peşte şehirlerinin birleşiminden oluşan Budapeşte'de gezilecek yerler arasında Parlamento Binası, Buda Kalesi, Kahramanlar Meydanı, sayısız bazilika, Osmanlı'dan kalma hamamlar ve kiliseler bulunuyor. Gruppal Budapeşte tur fırsatları ile bu tarihi şehri gezme zamanı geldi.

BELGRAD

Sırbistan'ın başkenti olan Belgrad, Balkan turları ile gezilen en ucuz şehirlerden biridir aynı zamanda. Düşük bütçeli Paris olarak da adlandırılan Belgrad, günün her anı yaşayan bir yerdir. Belgrad turları ile keşfedebileceğiniz bu yer en eski Avrupa yerleşimidir. Kalemegdan Kalesi, Aziz Sava Katedrali, Nikola Tesla Müzesi, Sırbistan Ulusal Müzesi, Taş Meydan, Cumhuriyet Meydanı ve Kalemegdan Parkı Belgrad'ta gezilecek yerler listesinin en popüler olan duraklarıdır.

SOFYA

Bulgaristan'ın en büyük kenti ve başkenti olan Sofya, aynı zamanda ülkenin en eski yerleşim alanlarından biridir. Bu nedenle Sofya turları ile gezerken bol bol tarihi mimariler, tarihi eserler görebilirsiniz. Keyifli bir Bulgaristan turu yapacağınız Sofya gezisinde görmeniz gereken harika yerler bulunuyor. Borisova Gradina Parkı, Kardeşlik Tepesi, Borisova Gradina TV Kulesi, Alexsander Nevsky Katedrali, Ulusal Sanat Galerisi, Ulusal Doğal Tarih Müzesi, Kral Sarayı, Sofya Hayvanat Bahçesi, Ulusal Kültür Sarayı, Kodi Seyfullah Efendi Camii, Boyana Kilisesi ve Rilski Manastırı Sofya'da gezilecek yerler arasındadır.

SİNAİA

Karpat Dağları'nın kıyısında, şatolar arasında kurulu Sinaia kenti size unutulmaz bir Romanya turu yaşatacak. Modern şehir merkezi, ihtişamlı kaleleri ve binaları ile Sinaia turları özellikle kış tatili için çok ideal seçenekler sunuyor. Peles Şatosu ile ünlü Sinaia'da gezilecek yerler arasında da en ünlüsü bu şato oluyor. Sonrasında Pelisor Şatosu, Sinaia Katedrali, Dimitrie Ghica Parkı da Sinaia turu ile görebileceğiniz yerlerdir.

SİBİU

Eski Roma köyleri arasında Cibinium adında bir yer vardı ve sonradan bu köyün yerine Sibiu kuruldu. Devasa büyüklükteki duvarlar, kulelerle korunan Sibiu şehri ticari açıdan önemli bir yermiş. Romanya'daki ilk hastanenin buraya kurulduğunu da hatırlatmakta fayda var. Sibiu turları ile görülecek yerler; Piata Mare, bir dönem birçok farklı amaç için kurulan Konsey Kulesi, Demir Köprü, Merdivenli Sokakları, kafeleri ve tarihi mimarileridir.

TİMİŞOARA

Batı Romanya'nın merkezi sayılan Timişoara şehri, ülkedeki en önemli kenttir. Temeşvar olarak hatırlayacağınız bu yerde yapacağınız Timişoara turları ile Avrupa'nın küçük Viyanası'nı görme fırsatı elde edeceksiniz. Aynı zamanda Romanya'nın en büyük üçüncü kenti olan Timişoara, Orta Avrupa'ya da çok yakındır. Timişoara'da gezilecek yerler; Roses Parkı, Zafer ve Opera Meydanları, Lulius Mall, Bega Nehri çevresi, şarap barlarıdır.

Üye Yorumları

Metin Dursun

Metin Dursun

Her şey için çok teşekkür ediyorum, benim için çok iyi bir seyahat oldu.

Seniha Başak Enginsoy

Seniha Başak Enginsoy

Ödediğimiz fiyata göre oldukça güzel yerler gezdik. Gerçekleştirdiğimiz tur beklentimin üzerindeydi. Bize yardımcı olan kaptanlarımıza ve rehberimize teşekkür ederim.

Serkan Karaman

Serkan Karaman

Turun kalitesinden memnunum. Otobüste herhangi bir sıkıntımız olmadı şoförler ve rehber gayet ılımlı. Otel seçiminiz gerçekten çok süper ve kaliteli. Bir daha yurtdışına çıkacak olsam yine turunuzu tercih etmede tereddüt etmem.

Erhan İzgi

Erhan İzgi

12-16 Ekim tarihleri arasındaki Bükreş-Varna gezisinden çok memnun kaldım. Dolu dolu bir geziydi. Rehber ve otobüs kaptanları gerçekten anlayışlı ve olgun insanlardı. Yolcuların tüm gereksinmelerini karşılamaya çalışıyorlardı. En güzeli otobüste yapılan ikramlar yolcular tarafından çok beğenildi. Rehber Bulgaristan ve Romanya konusunda yeterli bilgiye sahipti. Umduğumdan çok şey kazanarak döndüm bu geziden. Gruppal'a teşekkürler...

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube