0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 92044

Santiago de Compostela Porto Lizbon Turları

Santiago de Compostela Porto Lizbon turu fırsatları sizi Biscay Körfezi’nden Atlantik Okyanusu kıyısına, İber Yarımadası’nda unutulmaz bir tatile davet ediyor.

 • Tarihi Şehir Merkezi - Porto

  Tarihi Şehir Merkezi - Porto

 • Şarap Mahzenleri - Porto

  Şarap Mahzenleri - Porto

 • Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

  Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

 • Avenida dos Aliados - Porto

  Avenida dos Aliados - Porto

 • Belediye Binası - Porto

  Belediye Binası - Porto

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Douro Nehri ve Kayıklar - Porto

  Douro Nehri ve Kayıklar - Porto

 • Douro Nehri ve Şehir - Porto

  Douro Nehri ve Şehir - Porto

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Geleneksel Bina Süslemeleri - Porto

  Geleneksel Bina Süslemeleri - Porto

 • Nehirde Gün Batımı - Porto

  Nehirde Gün Batımı - Porto

 • Palácio da Bolsa - Porto

  Palácio da Bolsa - Porto

 • Piskoposluk Sarayı - Porto

  Piskoposluk Sarayı - Porto

 • Şehir Konseyi - Santiago de Compostela

  Şehir Konseyi - Santiago de Compostela

 • Kent Manzarası - Santiago de Compostela

  Kent Manzarası - Santiago de Compostela

 • Kent Sokakları ve Katedral - Santiago de Compostela

  Kent Sokakları ve Katedral - Santiago de Compostela

 • Puenta La Reina Köprüsü - Santiago de Compostela

  Puenta La Reina Köprüsü - Santiago de Compostela

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Santiago de Compostela Porto Lizbon Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Hatice Ezer

Hatice Ezer

Çok keyifli bir geziydi, rehber mükemmeldi. Her yeri ve her şeyi mükemmel anlattı.

Nergiz Burhan Çelik

Nergiz Burhan Çelik

Tur çok güzeldi, birlikte tura katılan arkadaşlar da düzgün insanlar, tur rehberimiz de çok iyiydi. Memnun kaldık. Teşekkürler...

Santiago de Compostela Hakkında

Portekiz turları ile gezebileceğiniz özerk bölgelerden biri olan Santiago de Compostela, Galiçya'nın başkentidir. 2000 yılında Avrupa Kültür Başkenti seçilen bu şehirde çıkacağınız Santiago de Compostela turları ile mimarinin ve sanatın en güzel örneklerini görecek ve hafızanıza bu güzellikleri kazıyacaksınız.

Sevimli ve romantizmle dolu bir şehir olan Santiago de Compostela şehri, Katolik mezhebine sahip olanlar için de önemli bir yerdir. Santiago de Compostela turları sırasında birçok hacı adayını da görebilmeniz mümkün. Santiago de Compostela Katedrali olarak göreceğiniz bu önemli yapı Santiago de Compostela'da gezilecek yerler arasında da mutlaka görmeniz gereken bir noktadır.

Santiago de Compostela hakkında bilmeniz gereken en önemli şeylerden biri Fransa sınırında bulunan Pireneler'de başlayıp 750 kilometre uzunluğunda olan ve Santiago de Compostela'ya varan bir hac yolu mevcut. Dileyenler bu yolu 40 günde birden yürüyor, isteyenler ise belirli aralıklarla tamamlayabiliyor. Santiago de Compostela gezi rehberi içinde olması gereken önemli noktalar; Bonaval Parkı, A Coruna, Rua Nova, Rua do Vilar'dır.

Porto Hakkında

Portekiz'in Lizbon'dan sonra en büyük ikinci şehri olan Porto hakkında aklınızda kalacak en temel şeylerden biri de rengarenk evleri olacak. Dünyanın en ünlü şaraplarından biri olan Porto şarabını deneyebileceğiniz Porto gezisi sırasında dünyanın ilk borsalarından biri olan Porto Borsası'nı da göreceksiniz. Dom Luis I Köprüsü ile Maria Pia Köprüsü'nü görmeden dönmemeniz gereken eğlence dolu bir Porto turu sizi bekliyor.

Roma İmparatorluğu döneminde 4.yüzyılda kurulan Porto şehri, o günlerden itibaren önemli bir ticaret limanı olarak kullanılmaya devam etmektedir. Porto turları ile göreceğiniz gibi şehir tarih, sanat ve mimari açıdan çok gelişmiştir. Porto'da gezilecek yerler; Soares Dos Reis Ulusal Müzesi, Porto Şarap Müzesi, Romantizm Müzesi, Serra Do Pilar Manastırı, Guindais Füniküleri, Bolhao Pazarı, Sao Bento Tren İstasyonu, Sao Francisco Kilisesi, Clerigos Kulesi, Palacio Da Bolsa'dır.

Üye Yorumları

Fatma Sözüer

Fatma Sözüer

Fiyat düşük olduğu için beklentilerimi çok yükseltmedim ama beni yanılttınız, gerçekten çok güzeldi. Her şey beklentilerimin çok çok üzerindeydi. Tekrar görüşmek dileğiyle...

Berrin Sadıkoğlu

Berrin Sadıkoğlu

Firmanız aracılığı ile 2013’te Adriyatik Cruise, yılbaşı Barcelona, 2014’te İskeçe Festivali, Benelüks ve en sonunda da hafta sonu Eskişehir turlarına katıldık. Gruppal’ın ekonomik tatil seçenekleri hakikaten diğer sitelere oranla fiyat avantajları çok cezbedici. Sadece tatil olanakları değil verilen diğer hizmetlerden de zaman zaman faydalanmaktayım. Sizin fiyatlarınızla sunduğunuz tatil fırsatları diğer fırsat sitelerinde göremiyorum. Açıkçası ilk katıldığımız tur olan Adriyatik Cruise turu çok memnuniyet verici ve bizim için çok lüks, mükemmel bir turdu. Sadece küçük bir grup olmamız dolayısıyla Türkçe rehber olmaması bizi endişelendirmekle beraber oradaki başka bir grubun Türk rehber ile sorularımızı giderdik. Bu turdan aldığımız keyif akabinde sitenizi daha dikkatli takip edip diğer tatil fırsatlarını yakaladık. Ve tüm çevremdeki tanıdıklarımıza da önerdik. Birçok kişinin de sizden tur aldığını biliyorum. Gerek tur programları, gerek transferler, kaldığımız oteller, zamanlama, gecikme yaşanmaması, yurt dışında uymamız gereken kuralların özellikle anlatılması ve de özellikle seçilen rehberlerden çok memnun kaldık. Benelüks turu rehberimiz özellikle muhteşem ötesiydi. Hiç bir aksama yaşamadık. Üstelik sizin vasıtanızla ilk turda 6 aylık Schengen Vizesi almamız ve taksit seçenekleriniz de bize diğer turları yapmamızda çok büyük katkı sağladı. Katıldığımız turları diğer firmalarla kıyasladığımda aynı paketi aynı şartlar ve otel standartları ile çok daha ekonomik sağladığımızı görmekteyim. Üstelikte hiçbir sıkıntı sorun yaşamadan. Yani isim yapmış popüler turizm şirketleri ile aynı kalite ve klasmanda çok ekonomik ve rantabl turlar yapmış olduk. Yıllık iznim yeterli gelmediği için yeni yurtdışı programlarınızı inceleyemiyorum.Ancak izin sıkıntımı aştığım ilk fırsatta firmanız kanalıyla hedefimizde olan turlara www.gruppal.com ile devam edeceğiz. Özellikle sizleri de her aradığımızda ulaşabilmemiz ve sorularımıza cevap vermeniz yardımcı olmanız çok değerliydi. Hizmet sektörü olarak insan kaynağını memnun etmenin çok zor olduğu bilinciyle ayrıca size de teşekkür ederim. Sadece tek eleştirebileceğim husus rehber ve otel informelerinin çok son günlerde tarafımıza bildirilmesi. Bu durum bende endişe yaratsa da taahhüt edilen otellerde kalınması ve diğer turlarda da benzer uygulamaların olması rahatlattı sorun yaşamadık. Teşekkürler Gruppal, teşekkürler Behiye Hanım. En kısa zamanda yeniden sizlerle yeni bir organizasyon yapmak umuduyla.

Gülümser Savaşer

Gülümser Savaşer

02 Nisan-05 Nisan tarihleri arasında yapmış olduğum Bilboa gezisinden çok memnun kaldım. Buradan Gruppal'a ve özellikle Seçkin Bey’e, rehberimiz Eser Hanım’a çok teşekkür ediyorum… Sadece kaldığımız otelde odalarda havalandırma ve buzdolabı yoktu. Bu da bizler için sorun oldu. Bunun dışında her şey güzeldi. İnşallah en yakın zamanda farklı bir turla yine sizlerle olabilmek dileğiyle iyi günler diliyorum. Selam ve sevgiler…

İlve Öndeş

İlve Öndeş

Katıldığım en keyifli turdu, özellikle tur rehberimizin mimarlık, kültür ve sanat alanlarında doyurucu bilgiler vermesinden çok memnun kaldık.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube