0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Resmi Tatiller

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

Baharın Tadını Yurtdışında Çıkarın

19 Mayıs yurtdışı turları ile Mayıs ayının güzelliğini yepyeni ülkelerde keşfedin. Birbirinden çekici tatil fırsatları, en uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile sayfalarımızda sizi bekliyor.

Bahar tatili gibi geçirebileceğiniz 19 Mayıs tatil fırsatları ile dünyanın dört bir yanında en güzel şehirleri keşfedin. İster uzun haftasonu olarak, isterseniz de haftalık tatil olarak en güzel 19 Mayıs turları baharında sizi bekliyor.

Sayısız yurtdışı şeçeneğinin yanı sıra 19 Mayıs Kıbrıs turları ile en güzel Kıbrıs otel paketi fırsatlarını yakalayabilir ve pasaportsuz yurtdışı keyfini yaşayabilirsiniz.

Vizesiz 19 Mayıs Turları

Balkanlar'dan Uzakdoğu'ya sayısız 19 Mayıs yurt dışı tatil seçeneği sizi bekliyor. İster Belgrad'da gece hayatının tadını çıkarmak isterseniz de Ohrid Gölü'nün ya da Mostar'ın güzelliğini keşfetmek için 19 Mayıs Balkanlar turu fırsatlarını mutlaka inceleyin.

19 Mayıs vizesiz yurtdışı turları Balkanlar'la sınırlı değil! Kuzeyin güzel ülkesi Ukrayna, eğlenceli şehirleri ile sizi beklerken Uzakdoğu'da Phuket'ten Japonya'ya pek çok ülke baharın güzelliğini keşfetmeniz için hazır.

Daha sıcak bir tatil isterseniz vizesiz tur avantajı ile 19 Mayıs Fas turları ve Beyrut turları da seçenekler arasında yer alıyor.

19 Mayıs Avrupa Turları

Avrupa'nın en güzel kentlerinin bahar güzelliğini keşfetme sırası şimdi sizde! Pek çok Avrupa gezi turu ile 19 Mayıs'ta en güzel Avrupa şehirlerini gezmeye hazır mısınız?

19 Mayıs İtalya turları ile Roma'dan Sicilya'ya tarihi şehirler arasında dolaşabilir, 19 Mayıs Yunan Adaları turlarında ise en güzel adaları ister uçakla ister gemi turları ile keşfedebilirsiniz. 

Turizmin en güzel sezonu olan Mayıs ayında Fransa'dan İspanya'ya, İskandinavya'dan Almanya'ya en güzel Avrupa kentlerini gezebilir, bütçenize uygun 19 Mayıs tur fiyatları ile unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

İzmir ve Ankara çıkışlı 19 Mayıs turları da sayfalarımızda sizi bekliyor. En güzel 19 Mayıs tatil turları ile dünyanın en güzel renklerini keşfe çıkın!

Üye Yorumları

Ayşe Pınar
Ayşe Pınar

Turlarınıza pek çok kere katıldım. Herşey fiyatla doğru orantılı gitti. Her katıldığımızdan keyifle döndük. Tüm dostlarımıza öneriyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Atilla Öylü
Atilla Öylü

Katıldığımız turdan çok memnun kaldım. Diğer katılımcılar da çok uyumluydu rehberimiz çok tecrübeli bilgili ve neşeli bir insandı. Ayrıca şoförlerimize, muavinimize ve organizasyonda emeği geçen tüm Gruppal çalışanlarına teşekkür ederim.

Sibel Baş
Sibel Baş

Turdan çok memnun kaldım.

Ayşegül Öge
Ayşegül Öge

Web sitesindeki yorumlar gercek. Sahte olmadığını kendim deneyimledim. Çok memnun kaldım. Beklediğimin çok üstünde idi. Ofis çalışanları da son derece profesyonel ve ilgili. Gruppal ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube