0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Resmi Tatiller

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

Baharın Tadını Yurtdışında Çıkarın

19 Mayıs yurtdışı turları ile Mayıs ayının güzelliğini yepyeni ülkelerde keşfedin. Birbirinden çekici tatil fırsatları, en uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile sayfalarımızda sizi bekliyor.

Bahar tatili gibi geçirebileceğiniz 19 Mayıs tatil fırsatları ile dünyanın dört bir yanında en güzel şehirleri keşfedin. İster uzun haftasonu olarak, isterseniz de haftalık tatil olarak en güzel 19 Mayıs turları baharında sizi bekliyor.

Sayısız yurtdışı şeçeneğinin yanı sıra 19 Mayıs Kıbrıs turları ile en güzel Kıbrıs otel paketi fırsatlarını yakalayabilir ve pasaportsuz yurtdışı keyfini yaşayabilirsiniz.

Vizesiz 19 Mayıs Turları

Balkanlar'dan Uzakdoğu'ya sayısız 19 Mayıs yurt dışı tatil seçeneği sizi bekliyor. İster Belgrad'da gece hayatının tadını çıkarmak isterseniz de Ohrid Gölü'nün ya da Mostar'ın güzelliğini keşfetmek için 19 Mayıs Balkanlar turu fırsatlarını mutlaka inceleyin.

19 Mayıs vizesiz yurtdışı turları Balkanlar'la sınırlı değil! Kuzeyin güzel ülkesi Ukrayna, eğlenceli şehirleri ile sizi beklerken Uzakdoğu'da Phuket'ten Japonya'ya pek çok ülke baharın güzelliğini keşfetmeniz için hazır.

Daha sıcak bir tatil isterseniz vizesiz tur avantajı ile 19 Mayıs Fas turları ve Beyrut turları da seçenekler arasında yer alıyor.

19 Mayıs Avrupa Turları

Avrupa'nın en güzel kentlerinin bahar güzelliğini keşfetme sırası şimdi sizde! Pek çok Avrupa gezi turu ile 19 Mayıs'ta en güzel Avrupa şehirlerini gezmeye hazır mısınız?

19 Mayıs İtalya turları ile Roma'dan Sicilya'ya tarihi şehirler arasında dolaşabilir, 19 Mayıs Yunan Adaları turlarında ise en güzel adaları ister uçakla ister gemi turları ile keşfedebilirsiniz. 

Turizmin en güzel sezonu olan Mayıs ayında Fransa'dan İspanya'ya, İskandinavya'dan Almanya'ya en güzel Avrupa kentlerini gezebilir, bütçenize uygun 19 Mayıs tur fiyatları ile unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

İzmir ve Ankara çıkışlı 19 Mayıs turları da sayfalarımızda sizi bekliyor. En güzel 19 Mayıs tatil turları ile dünyanın en güzel renklerini keşfe çıkın!

Üye Yorumları

Canan Yeter
Canan Yeter

Turdan çok memnun kaldım. Rehberimizin bölgeye hakim oluşu çok iyiydi ve anlatımı ile bizi bilgilendirdi. Tekrar gitmek isteyeceğim bir tur oldu benim için.

Fatma Muzaffer Erdoğan
Fatma Muzaffer Erdoğan

Kimse inanmadı bu fiyatlara bu yerleri gezeceğimize. Gruppal bizi en güzel şekilde gezdirdi. Bir daha yine Gruppal’dan alacağız, teşekkürler.

Ayşe Pınar
Ayşe Pınar

Turlarınıza pek çok kere katıldım. Herşey fiyatla doğru orantılı gitti. Her katıldığımızdan keyifle döndük. Tüm dostlarımıza öneriyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Berrin Sadıkoğlu
Berrin Sadıkoğlu

Firmanız aracılığı ile 2013’te Adriyatik Cruise, yılbaşı Barcelona, 2014’te İskeçe Festivali, Benelüks ve en sonunda da hafta sonu Eskişehir turlarına katıldık. Gruppal’ın ekonomik tatil seçenekleri hakikaten diğer sitelere oranla fiyat avantajları çok cezbedici. Sadece tatil olanakları değil verilen diğer hizmetlerden de zaman zaman faydalanmaktayım. Sizin fiyatlarınızla sunduğunuz tatil fırsatları diğer fırsat sitelerinde göremiyorum. Açıkçası ilk katıldığımız tur olan Adriyatik Cruise turu çok memnuniyet verici ve bizim için çok lüks, mükemmel bir turdu. Sadece küçük bir grup olmamız dolayısıyla Türkçe rehber olmaması bizi endişelendirmekle beraber oradaki başka bir grubun Türk rehber ile sorularımızı giderdik. Bu turdan aldığımız keyif akabinde sitenizi daha dikkatli takip edip diğer tatil fırsatlarını yakaladık. Ve tüm çevremdeki tanıdıklarımıza da önerdik. Birçok kişinin de sizden tur aldığını biliyorum. Gerek tur programları, gerek transferler, kaldığımız oteller, zamanlama, gecikme yaşanmaması, yurt dışında uymamız gereken kuralların özellikle anlatılması ve de özellikle seçilen rehberlerden çok memnun kaldık. Benelüks turu rehberimiz özellikle muhteşem ötesiydi. Hiç bir aksama yaşamadık. Üstelik sizin vasıtanızla ilk turda 6 aylık Schengen Vizesi almamız ve taksit seçenekleriniz de bize diğer turları yapmamızda çok büyük katkı sağladı. Katıldığımız turları diğer firmalarla kıyasladığımda aynı paketi aynı şartlar ve otel standartları ile çok daha ekonomik sağladığımızı görmekteyim. Üstelikte hiçbir sıkıntı sorun yaşamadan. Yani isim yapmış popüler turizm şirketleri ile aynı kalite ve klasmanda çok ekonomik ve rantabl turlar yapmış olduk. Yıllık iznim yeterli gelmediği için yeni yurtdışı programlarınızı inceleyemiyorum.Ancak izin sıkıntımı aştığım ilk fırsatta firmanız kanalıyla hedefimizde olan turlara www.gruppal.com ile devam edeceğiz. Özellikle sizleri de her aradığımızda ulaşabilmemiz ve sorularımıza cevap vermeniz yardımcı olmanız çok değerliydi. Hizmet sektörü olarak insan kaynağını memnun etmenin çok zor olduğu bilinciyle ayrıca size de teşekkür ederim. Sadece tek eleştirebileceğim husus rehber ve otel informelerinin çok son günlerde tarafımıza bildirilmesi. Bu durum bende endişe yaratsa da taahhüt edilen otellerde kalınması ve diğer turlarda da benzer uygulamaların olması rahatlattı sorun yaşamadık. Teşekkürler Gruppal, teşekkürler Behiye Hanım. En kısa zamanda yeniden sizlerle yeni bir organizasyon yapmak umuduyla.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube