Gruppal M.I.C.E Hizmetleri

Tüm M.I.C.E organizasyon ihtiyaçlarınız için Gruppal'ın uzman kadrosu sizi bekliyor! En iyi fiyatlar, farklı destinasyon ve organizasyon seçenekleri ile değişik ihtiyaçlara yönelik en uygun çözümler için altta bulunan form üzerinden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Açılımı Meetings, Incentives, Congress & Events olan M.I.C.E organizasyonlarında güvenilir partneriniz olan Gruppal, yurtiçi ve yurtdışı deneyimi ile her türlü tur ve organizasyonunuzda size destek veriyor.

Gruppal MICE Hizmetleri

Meetings - Toplantı Turları

Eğitim toplantılarından lansmanlara, dönemsel şirket buluşmalarından kutlama etkinliklerine kadar grubunuz veya firmanız için en uygun opsiyonlar ve turları Gruppal ile planlayın, dört dörtlük bir deneyimi uygun paket fiyatları ile yaşama ayrıcalığına erişin. 

Dilerseniz Gruplara Özel Turlar sayfamızı da inceleyerek grubunuz için en doğru seçimi yapabilir, başvuru formu ile müşteri danışmanlarımızın en kısa sürede sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Incentives - Motivasyon Gezileri & Teşvik Turları

Motivasyon gezileriniz için de en uygun fiyatla en iyi hizmet Gruppal'da sizi bekliyor. Bayi teşvik turları için en güzel destinasyonlarda keyifli bir program için aşağıdan bizimle iletişime geçebilir ya da Bayi Turları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Bayi toplantılarınız ve turlarınız için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.

Congress - Kongre Organizasyonları

Yurt içinde ya da yurt dışında gerçekleşecek her türlü kongre ve sempozyum için çeşitli konaklama, transfer ve gezi opsiyonları da Gruppal MICE deneyimi içerisinde sizi bekliyor. Ulusal ya da uluslararassı sempozyumlar için her türlü desteği sunan ekibimiz ile etkinlikleriniz keyifli geçecek.

Events - Etkinlikler ve Organizasyonlar

Yurt dışında bir sergi düzenlemek ya da uluslararası katılımlı bir açılış hazırlamak mı istiyorsunuz? Siz aklınızdakileri bizimle paylaşın, ekibimiz sizin için en uygun çözümleri yaratsın. 

Eğer etkinliklere öğrencileriniz ile katılmak istiyorsanız Okul Gezileri sayfamızı inceleyebilir, telefon ya da başvuru formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Gruppal Telefon