0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Otel

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

Batı Karadeniz Otelleri  1. Anasayfa
  2. Otel
  3. Batı Karadeniz Otelleri

Doğayla İç İçe Oteller

Karadeniz’in batı kıyılarında birbirinden güzel kentler arasında unutulmaz bir tatil geçirmek için en güzel Batı Karadeniz otelleri sizleri bekliyor.

Çeşm-i cihan olarak nitelenen Amasra otelleri, tarihi güzelliği özenle korunan Safranbolu otelleri, Anadolu’nun en eski şehirlerinden biri olan Kastamonu otelleri, Şile ve Ağva otelleri, yemyeşil doğasıyla Bartın otelleri, göl kenarında muhteşem manzaralarıyla Abant otelleri Gruppal’ın birbirinden özel otel fırsatlarıyla şimdi bir tık ötenizde!

Batı Karadeniz'in Güzellikleri

Batı Karadeniz, hem müthiş doğal güzellikleri, hem güzel korunmuş tarihi güzellikleri hem de İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlere yakın olması, bu bölgenin gözde bir turizm bölgesi olmasını sağlıyor.

Bolu bölgesinin ünlü termal otelleri ise Batı Karadeniz’in turizmine büyük katkı sağlıyor. Şile ve Ağva, Akçakoca, Adapazarı, Kefken, Kerpe gibi deniz kıyısında yer alan yazlık merkezler ise uzun kumsalları ve mavi denizi ile yakın yerlerde güzel bir plaj tatili yapmak isteyenleri birbirinden güzel tatil otelleri ile karşılıyor.

Amasra, Devrek, Bartın, Sapanca, İznik, Kartepe, Safranbolu, Kastamonu gibi bölgelerde ise bu şehirlerin tarihi merkezlerinde güzel gezintiler sizleri bekliyor.

Birbirinden zarif el sanatlarını, zanaatkârların atölyelerini, kaybolmaya yüz tutmuş gelenekleri bu güzel sokaklarda keşfedebilir, evinizi birbirinden güzel hatıralarla süsleyebilirsiniz.

Amasra otelleri ve Safranbolu otelleri bu sebeplerle sıkça tercih ediliyor. Safranbolu otel bakımından zengin olmasının yanı sıra gezilecek yerleri ile de önde gelen seçeneklerden biri.

Birbirinden Farklı Konseptler

Küçük pansiyonlardan butik otellere kadar değişen seçenekler elinizin altında. Zaman içinde turizmin bölgelere ne kadar faydalı olduğunun yerli halk tarafından da anlaşılmasıyla birbirinden güzel ve rahat oteller Batı Karadeniz’in dört bir yanında rahatça bulunabiliyor.

Küçük ve sevimli şehir merkezi olan Bartın da bu güzelliklerden kendi payını alıyor. Korunmuş evlerinin mimarisi ve şehrin içinden geçen Bartın Çayı ile kayda değer bir güzellik sergileyen Bartın, otelleri ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı başarıyor.

Antik Yunan’dan Roma’ya, Bizans’tan Cenevizlilere ve son olarak da Osmanlılara kadar uzun bir tarihini izi Batı Karadeniz’de yatıyor.

Tarihi yol anıtlarından eski kiliselere, antik limanlardan korunmuş yapılara kadar her şey, bu güzel şehirlerde geçmişle buluşmanızı sağlıyor. Kültür turları arasında da en çok tercih edilenlerden olan Batı Karadeniz, birbirinden güzel otellerde keyfini çıkaracağınız bir süreç vaat ediyor.  

Batı Karadeniz’de birbirinden güzel erken rezervasyon otelleri, tatil fırsatları, uygun konaklama seçenekleri Gruppal fırsatları ile sizleri bekliyor. Doğu Karadeniz otelleri de yine Gruppal fırsatlarıyla sizi bekliyor. 

İster termal otel, ister güzel bir konak içindeki butik otel, ister pansiyon isterseniz de şehir oteli, tercihiniz ne olursa olsun Batı Karadeniz otelleri en uygun fiyatları ile isteklerinizi karşılamaya hazır. 

Üye Yorumları

Muazzez Tulunay

Muazzez Tulunay

Ben ve arkadaşlarım sürekli Gruppal'dan aldığımız turlar ile bütün Avrupa'yı dolaştık. Seçkin Bey ve ekibi o kadar ilgili ki, gerçekten çok yardımcı oluyorlar. Aile kadar yakınlar. Turların yanı sıra vize konusunda da çok iyi hizmet veriyorlar. Vize işlerinde de İlker Bey'e, Elif Hanım'a çok teşekkür ederiz. Ben her seferinde, turlara daha çok arkadaşım ile katılmaya başladım. Zira hem ekonomik, hem de çok iyi hizmet alıyoruz. Romantik Avrupa turunda sadece ben ve arkadaşlarım 15 kişi olduk. Nerdeyse bütün turu kapatacaktık ama çalıştığımız için hep birlikte izin yapamıyoruz. Gruppal çalışacağı acenteleri da özenle seçtiği için tekrar çok teşekkürler. Rehberimiz Serdar Çelik bey de çok ilgili ve bilgiliydi. Ona da çok teşekkür ederiz. Bu arada bu turu geçen yıl, rehber İlhan Öztürk ile yapmıştık. O kadar memnun kaldık ki, bu yıl tekrar gittik. Yani müşteri kazanımında rehber çok önemli. Gruppal müşterilerde sanırım bağımlılık yapıyor. Turlarda, diğer turlardan tanıştığımız kişilerle seyahat etmeye başladık. Yani millet bizim gibi abone olmuş. Ve güzel ve yeni dostlar edinmeye başladık. Teşekkürler.

Gülden Turan

Gülden Turan

Aralık’ta böylesine güzel havada yaptığımız gezimizde bu kadar az günde, bu kadar detayı görmek belki de herkese ve her tura nasip olmaz, tercihimizin doğru olduğunu görmüş olduk, teşekkürler.

Akif Basaran

Akif Basaran

Muhteşem bir tur programı, profesyonel titiz ve donanımlı rehberimizle beraber harika zaman geçirdim. Gruppal’ı tebrik ediyorum kesinlikle favori tur şirketim oldu.

Sema Çegil

Sema Çegil

Turdan çok memnun kaldım, keşke tekrar böyle bir fırsat olsa…

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube