0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 91127

Güney Kore Turları

Seul Busan

Güney Kore turlarında Uzakdoğu’nun en büyük kentlerinden Seul ve Güney Kore’nin incisi Busan sizi bekliyor! Acele edin, bu vizesiz turda yerinizi hemen ayırtın.

 • Bulguksa Tapınağı - Busan

  Bulguksa Tapınağı - Busan

 • Anapji Gölü Kıyıları - Busan

  Anapji Gölü Kıyıları - Busan

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Haedong Yonggungsa Tapınağı - Busan

  Haedong Yonggungsa Tapınağı - Busan

 • Haeundae Plajı - Busan

  Haeundae Plajı - Busan

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Taejongdae Bölgesi - Busan

  Taejongdae Bölgesi - Busan

 • Anapji Gölü - Busan

  Anapji Gölü - Busan

 • Kore Yemekleri - Seul

  Kore Yemekleri - Seul

 • Alışveriş Sokakları - Seul

  Alışveriş Sokakları - Seul

 • Budist Tapınağı - Seul

  Budist Tapınağı - Seul

 • Geleneksel Kıyafetleri ile Koreliler - Seul

  Geleneksel Kıyafetleri ile Koreliler - Seul

 • Gyeongbokgung Sarayı'nda Nöbet Değişimi - Seul

  Gyeongbokgung Sarayı'nda Nöbet Değişimi - Seul

 • Gyeongbokgung Sarayı'nda Sonbahar - Seul

  Gyeongbokgung Sarayı'nda Sonbahar - Seul

 • Hyangwonjong Mabedi - Seul

  Hyangwonjong Mabedi - Seul

 • Jogyesa Tapınağı'nda Renkli Fenerler - Seul

  Jogyesa Tapınağı'nda Renkli Fenerler - Seul

 • Sonbahar Manzarası - Seul

  Sonbahar Manzarası - Seul

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Güney Kore Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Sema Baykara

Sema Baykara

Rehberimize ilgisi ve profesyonel yaklaşımı için özellikle teşekkür ederim.

Cemal Arslan

Cemal Arslan

Başta rehberimize teşekkür ederim herşey çok güzel ve harikaydı tekrar gitmeyi düşünüyorum.

Seul

Güney Kore'nin başkenti olan Seul, ülkenin en büyük şehridir. Kore Savaşı'nda yerle bir olan şehir, kısa bir sürede yeniden inşa edilmiş ve her geçen gün gelişip güzelleşmeye devam etmektedir. Sosyal ve kültürel yönden de kendini hızla geliştiren bu şehirde yapacağınız Seul turları ile Unesco tarafından korunma altına alınan harika yerler göreceksiniz.

Hangang Nehri'nin ikiye böldüğü şehirde birçok güzellik iç içedir. Kore ve Japonya turu yapmak isteyenler için Seul turu idealdir ve turistik birçok noktaya sahiptir. Sarayları, tapınakları ve bahçeleri ile Seul gezisi unutulmaz bir yurtdışı turu deneyimi yaşatacak ve beklentilerinizin çok üzerinde bir tatil yapmanızı sağlayacak.

Seul'de Gezilecek Yerler

Modern yaşam ile tarihi binaların iç içe olduğu Seul'de gezilecek yerler; şehirdeki en eski saray olan Gyeongbokgung Sarayı, Seul Kulesi'nin içinde olduğu Namsan Park, geleneksel Kore evlerinin olduğu Bukchon Hanok Köyü, Kore Savaş Anıtı Müzesi, Insadong, Toksu Palace ve Seul Grand Park'tır. Çevrede birçok tapınak da göreceksiniz. Bu tapınakları da gezebilirsiniz.

Busan

Güney Kore'deki ikinci büyük şehir olan Busan, deniz kenarında yer alan ülke için önemli bir liman kentidir. Busan turları ile bu şehri çok seveceğinize eminiz. Son yıllarda güzellik ve sağlık turizmi açısından ön plana çıkan Busan, kaplıcaları, kumsalları, deniz ürünleri, eğlencelerle dolu gece hayatıyla da tercih ediliyor.

Busan'da Gezilecek Yerler

Güney Kore'deki en uzun plajları bulabileceğiniz Busan'da gezilecek yerler içinde görkemli tapınaklar, alabildiğine geniş ve uzun plajlar, parklar ve kaplıcalar önemli yer kaplıyor.

Nampo-dong, Gamcheon kültür kasabası, Haeundae Beach, Beomeosa Tapınağı, BM Anıt Mezarlığı, Taejongdae Recreation Area, Haedong Yonggungsa Tapınağı, Gukje Market ve Jagalchi Market, Sea Life Busan Akvaryumu, Yongdusan Parkı, Taejongdae Parkı, Chungyeolsa Tapınağı ve Jagalchi Balık Pazarı Busan gezisinde görmeniz gereken önemli turistik noktalardır.

Üye Yorumları

Ali Özgür Bozbey

Ali Özgür Bozbey

Her zaman olduğu gibi yine Gruppal'dan tur aldığım için hiç pişman olmadım. Her şeyiyle tam istediğim gibiydi. Bir sonraki seyahatimde yine önceliğim ve yüksek ihtimalle tercihim Gruppal olacaktır. Rehberimize ayrıca teşekkür ederim.. Rehber gibi değil sanki yanına gezmeye gitmiş eski dostları gibi davrandı. Bu tatilin iyi geçmesinde emeği çok büyüktür. Teşekkür ederim

Türkan Kaplan

Türkan Kaplan

19-26 Ocak Bangkok Pattaya turuna ben ve ailem katılmaya karar verdiğinizde oldukça endişeliydik çünkü tamamen yabancı olduğumuz bir kültürde ve ülkede ne yapacağız ne yiyeceğiz gibi kaygılarımız vardı. Ancak Hayri bey bize bir rehberden öte evinde misafirini ağırlayan ev sahibi edasıyla yaklaşıp tatilimizi mükemmel kıldı. En temel şeylerden; tarihinden, coğrafik özelliğinden, insanlarından tutun da en ufak detaylara, ne yapmamız veya yapmamamız gerektiğine kadar bize bilgi verip hiçbir şeyi riske atmadan tatilimizi keyifli geçirmemizi sağladı. Şu an İstanbul'dan Ankara'ya dönüş yolundayız ve bu güzel geziyi düzenlediğiniz için size ve birçok güzel hatıra biriktirmemize sebep olan Hayri beye teşekkür ederiz. Bir başka gezide buluşmak üzere.

Selma Uğan

Selma Uğan

8 Kasım Bangkok Pattaya turunuza katıldım. Grupalla ilk defa katıldım ve çok beğendim. Özellikle rehberimiz yedi yirmidört bizimle ilgilendi. Gerek bilgisi gerek insan ilişkileri süperdi. Çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bir dahaki gezilerde görüşmek üzere.

Nurten Durmuş

Nurten Durmuş

Herşey çok iyi gitti, özellikle rehberimize çok çok teşekkür ederim. Herşeyi detaylı ve çok keyifli anlattı. Teşekkürler Gruppal.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube