Yurtdışı Turlar

Hindistan'ın Renkli Bir Tatil

Dünyanın en eski ve en renkli uygarlıklarından birini Hindistan turu seçenekleri ile keşfetme zamanı geldi.

Ülke sınırları içerisinde sayısız farklı kültüre ev sahipliği yapan, binlerce farklı tanrının, şeytanın, inancın, duanın yuvası olan Hindistan turları, yurtdışı turlarının en mistik duraklarından biri olmayı sürdürüyor.

Agra, Jaipur ve Delhi gibi ünlü şehirler, Hindistan turu fırsatları arasında en çok tercih edilen rotalar.

Eklektik Hint mimarisi, canlılıklarını ve güçlerini binlerce yıldır koruyan gelenekler ve en önemlisi, her yörede bambaşka lezzetler barındıran ve tüm dünyanın en ünlü aşçılarının sırlarını öğrenmek için peşinden koştuğu Hint mutfağı

Egzotik meyveler bulabileceğiniz çarşıları, şartlar ne olursa olsun her daim gülen yüzlü, sıcakkanlı insanları ve doğanın en yalın halini Hindistan'da bulabiirsiniz. Tüm bunların birleşimiyle Hindistan tatiliniz kesinlikle unutulmaz ve çarpıcı olacak.

Hindistan Altın Üçgeni

Tarih boyunca sayısız imparatorluğa ve uygarlığa başkentlik yapmış olan Delhi, dünya üzerindeki şehirlerin en olgun ve eskilerinden biri.

Tüm dinlerin en güzel tapınaklarından bazılarını barındıran Delhi turunda Kırmızı Kale, Zafer Kulesi, Başkanlık Sarayı, Akshardham Tapınağı, Hümayun Mezarı, Yogmaya Tapınağı, Cami Mescit, Lotus Tapınağı gibi birbirinden eşsiz yapıları Hindistan turu ile görme şansına erişebilirsiniz.

Otantik çarşılarda ve pazarlarda yaşamın çok farklı yönlerini görüp güler yüzlü Hintlilerle pazarlık yapabilirsiniz. Tüm baharatların en canlı, en yoğun formları, birbirinden değişik tropik meyveler, tadına doyamayacağınız aromaları barındıran yemekler Delhi turunuzda her anınıza eşlik edecek.

Güzelliği dillere destan Taj Mahal ile dünyaca ün kazanan Agra, Babür İmparatorluğu’nun yüz yıl boyunca başkentliğini yapmış bir şehir.

Kızıl Kale olarak da bilinen Agra Kalesi, Akbar tarafından inşa ettirilen ve yönetim merkezi olarak kullanılan Fatehpūr Sikrī, Akbar’ın mezarı, Mankameshwar Tapınağı, Khas Mahal gibi eşsiz yapıların arasında dolaşırken kendinizi bambaşka bir çağda hissedeceksiniz.

Agra turunuzda sokak aralarında kurulan yerel pazarlarda rengârenk tezgâhları dolaşabilir, birbirinden güzel hediyelik eşyalar alabilirsiniz.

Agra ve Delhi ile birlikte Uzakdoğu ve Hindistan'ın yıldızı Altın Üçgen’i oluşturan Jaipur, Racasthan eyaletinin merkezi konumunda.

Pembe Şehir olarak da bilinen Jaipur, Racasthan yöresi sanat ve estetiğinin en güzel örneklerini barındırıyor. Birbirinden güzel binaları, geleneksel yaşam ile modern hayatın uyumu sizi etkileyecek özelliklerin başında geliyor.

Şehir Sarayı Müzesi, Jal Mahal, Jantar Mantar, Hawa Mahal, Garh Ganesh Tapınağı, Govind Dev Ji tapınağı, Jaipur’daki sayısız yapının bir kısmını oluşturuyor.

Alternatif Tur Rotaları

Hindistan’ın başlıca turistik bölgeleri bunlar olsa da kendi içinde bambaşka bir dünya olan bu ülkede turizm bu bölgelerle sınırlı değil; Kalküta’dan Mumbai’a, Goa’dan Kerala’ya kadar keşfedilecek binlerce kilometre ve milyarlarca insan sizleri Hindistan turlarında bekliyor.

Hindistan seyahati gezileri için en ucuz fiyatları Gruppal sayfalarında bulabilirsiniz. 2018'in en ilginç turları arassında bulunan bu fırsatlarla ister yılbaşında ister 2018 Kurban Bayramı'nda Hindistan gezisi fırsatlarını yakalayın.

Erken rezervasyon ve uygun tatil fırsatlarıyla en iyi Hindistan tatil turlarını bulmak, belki küçük çaplı bir dünya turu planlamak için yapmanız gereken tek şey Gruppal’ın sunduğu tur seçeneklerini incelemek!

Sömestr Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

Hindistan Turları

Filtreleri Temizle

Üye Yorumları

Ferda Paksüt

Ferda Paksüt

Galiba Gruppal ile tanışmak benim hayattaki şanslarımdan biri, bu arada ben zor beğenen bir insanım. Ayrıca eşimin büyükelçi olmasından dolayı bugüne kadar birçok VIP gezisine katıldım ama inanın Gruppal onları hiç aratmadı. İlknur hanim beni gemi ile Yunan adalarına yolladı, eşimle birlikte geçen bayram Baştanbaşa İtalya turuna gittik. Gecen hafta da çok korktuğumuz Hindistan turuna yolladı, iyi ki yollamış, harikaydı, çok teşekkürler. Ramazan bayramında da Büyük İspanya turuna gideceğiz. İyi ki Gruppal hayatımıza girdi. Bu arada Hindistan’daki rehberimiz sn Mehmet Kayıcı Bey muhteşemdi. Gerek bilgisi gerek beyefendiliğiyle hepimizi büyüledi. Hepinize teşekkürler.

Rana Ecevitoğlu

Rana Ecevitoğlu

İlk kez Gruppal ile yolculuk yaptık, her şey çok güzeldi. Tur programından hiç sapmadan güzellikleri anılarımıza kattık. Öncelikle Özer Bey'e yardım ve samimiyetinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Gece gündüz telefonun başında bizi sabırla dinledi :) Sonra Rusya'daki güzel yürekli rehberimiz Mahmut Sert'e çok teşekkür ediyoruz ve Gruppal'a, çalışanlarına başarılar diliyoruz. Ben ve diğer 6 arkadaşım adına yeni geziler de buluşmak üzere diyoruz. Sevgiler...

Belkıs Büyüktoğrul

Belkıs Büyüktoğrul

Sevgili Gruppal, Tüm çalışanlarınız tarafından özümsenmiş, en küçük talebimin bile emir tela ki edildiği rüya gibi bir tatil anlayışı için sizlere teşekkür ederim. Operatör tarafında organizasyonları hazırlayan Volkan Bey ve rehberlik hizmetlerini zenginleştiren Ms. Evgeniy Zmerzliy ile özellikle minettarlığımı paylaşmanız ricasıyla. Tekrar görüşmek üzere.

Neşe Kocabaşoğlu

Neşe Kocabaşoğlu

17 Temmuz çıkışlı Jat Havayolları ile Belgrad turumuz ile 19-23 Ağustos Halkidiki turumuzun keyifle geçmesini sağlayan sayın Seçkin Bey başta olmak üzere Selin Hanım ve İlker Bey'e ve ayrıca tur rehberimiz Bayan Dragana Obreniç ve Bay Levent Çatak’a ben ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Sevgilerimizle.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
146 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube