0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Yurtdışı Turlar

Hindistan'ın Renkli Bir Tatil

Dünyanın en eski ve en renkli uygarlıklarından birini Hindistan turu seçenekleri ile keşfetme zamanı geldi.

Ülke sınırları içerisinde sayısız farklı kültüre ev sahipliği yapan, binlerce farklı tanrının, şeytanın, inancın, duanın yuvası olan Hindistan turları, yurtdışı turlarının en mistik duraklarından biri olmayı sürdürüyor.

Agra, Jaipur ve Delhi gibi ünlü şehirler, Hindistan turu fırsatları arasında en çok tercih edilen rotalar.

Eklektik Hint mimarisi, canlılıklarını ve güçlerini binlerce yıldır koruyan gelenekler ve en önemlisi, her yörede bambaşka lezzetler barındıran ve tüm dünyanın en ünlü aşçılarının sırlarını öğrenmek için peşinden koştuğu Hint mutfağı…

Egzotik meyveler bulabileceğiniz çarşıları, şartlar ne olursa olsun her daim gülen yüzlü, sıcakkanlı insanları ve doğanın en yalın halini Hindistan'da bulabiirsiniz. Tüm bunların birleşimiyle Hindistan tatiliniz kesinlikle unutulmaz ve çarpıcı olacak.

Hindistan Altın Üçgeni

Tarih boyunca sayısız imparatorluğa ve uygarlığa başkentlik yapmış olan Delhi, dünya üzerindeki şehirlerin en olgun ve eskilerinden biri.

Tüm dinlerin en güzel tapınaklarından bazılarını barındıran Delhi turunda Kırmızı Kale, Zafer Kulesi, Başkanlık Sarayı, Akshardham Tapınağı, Hümayun Mezarı, Yogmaya Tapınağı, Cami Mescit, Lotus Tapınağı gibi birbirinden eşsiz yapıları Hindistan turu ile görme şansına erişebilirsiniz.

Otantik çarşılarda ve pazarlarda yaşamın çok farklı yönlerini görüp güler yüzlü Hintlilerle pazarlık yapabilirsiniz. Tüm baharatların en canlı, en yoğun formları, birbirinden değişik tropik meyveler, tadına doyamayacağınız aromaları barındıran yemekler Delhi turunuzda her anınıza eşlik edecek.

Güzelliği dillere destan Taj Mahal ile dünyaca ün kazanan Agra, Babür İmparatorluğu’nun yüz yıl boyunca başkentliğini yapmış bir şehir.

Kızıl Kale olarak da bilinen Agra Kalesi, Akbar tarafından inşa ettirilen ve yönetim merkezi olarak kullanılan Fatehpūr Sikrī, Akbar’ın mezarı, Mankameshwar Tapınağı, Khas Mahal gibi eşsiz yapıların arasında dolaşırken kendinizi bambaşka bir çağda hissedeceksiniz.

Agra turunuzda sokak aralarında kurulan yerel pazarlarda rengârenk tezgâhları dolaşabilir, birbirinden güzel hediyelik eşyalar alabilirsiniz.

Agra ve Delhi ile birlikte Uzakdoğu  yıldızı Hindistan Altın Üçgen’i oluşturan Jaipur, Racasthan eyaletinin merkezi konumunda.

Pembe Şehir olarak da bilinen Jaipur, Racasthan yöresi sanat ve estetiğinin en güzel örneklerini barındırıyor. Birbirinden güzel binaları, geleneksel yaşam ile modern hayatın uyumu sizi etkileyecek özelliklerin başında geliyor.

Şehir Sarayı Müzesi, Jal Mahal, Jantar Mantar, Hawa Mahal, Garh Ganesh Tapınağı, Govind Dev Ji tapınağı, Jaipur’daki sayısız yapının bir kısmını oluşturuyor.

Alternatif Tur Rotaları

Hindistan’ın başlıca turistik bölgeleri bunlar olsa da kendi içinde bambaşka bir dünya olan bu ülkede turizm bu bölgelerle sınırlı değil; Kalküta’dan Mumbai’a, Goa’dan Kerala’ya kadar keşfedilecek binlerce kilometre ve milyarlarca insan sizleri Hindistan turlarında bekliyor.

Hindistan denince, hayatta bir kez yapılması mutlaka tavsiye edilen deneyimlerden biri olan Holi Festivali turları da Hindistan turları arasında sizi bekliyor.

Hindistan seyahati gezileri için en ucuz fiyatları Gruppal sayfalarında bulabilirsiniz. Bu yılın en ilginç turları arasında bulunan bu fırsatlarla ister yılbaşında ister Kurban Bayramı'nda Hindistan gezisi fırsatlarını yakalayın.

Erken rezervasyon ve uygun tatil fırsatlarıyla en iyi Hindistan tatil turlarını bulmak, belki küçük çaplı bir dünya turu planlamak için yapmanız gereken tek şey Gruppal’ın sunduğu tur seçeneklerini incelemek!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Belkıs Büyüktoğrul
Belkıs Büyüktoğrul

Hindistan'ın kast sistemini 3 boyutlu düzlemde 6 duyu ile algılamaya çalışırken oluşan travma, rehberimizin muhteşem rehberliği ile bol baharatlı Masala çayının süt köpüğü tadında atlatıldı. Rehberimize özel teşekkürlerim ile. Ayrıca organizasyondaki istikrarlı başarısı için Gruppal ailesine teşekkürlerimi iletirim. Başka gezilerde görüşmek üzere.

Ferda Paksüt
Ferda Paksüt

Galiba Gruppal ile tanışmak benim hayattaki şanslarımdan biri, bu arada ben zor beğenen bir insanım. Ayrıca eşimin büyükelçi olmasından dolayı bugüne kadar birçok VIP gezisine katıldım ama inanın Gruppal onları hiç aratmadı. İlknur hanim beni gemi ile Yunan adalarına yolladı, eşimle birlikte geçen bayram Baştanbaşa İtalya turuna gittik. Gecen hafta da çok korktuğumuz Hindistan turuna yolladı, iyi ki yollamış, harikaydı, çok teşekkürler. Ramazan bayramında da Büyük İspanya turuna gideceğiz. İyi ki Gruppal hayatımıza girdi. Bu arada Hindistan’daki rehberimiz sn Mehmet Kayıcı Bey muhteşemdi. Gerek bilgisi gerek beyefendiliğiyle hepimizi büyüledi. Hepinize teşekkürler.

Selim Demir
Selim Demir

16 Kasım çıkışlı Klasik İtalya turuna katıldık. Kızım ve eşimle birlikte katıldığım bu turdan çok memnun kaldık. Gruppal ile gidip gördüğümüz Roma, Floransa, Venedik, Milano, Verona şehirlerine hayran olduk. Ben tarzın, estetiğin, mimarlığın, şehir planlamanın, tarihe sahip çıkmanın, lezzetin, özetle kaliteli yaşamın kesişim noktasının, başta Roma ve İtalya olduğunu gözlemledim. Şiddetle tavsiye ederim.

Özgül Şantay
Özgül Şantay

Gruppal aracılığı ile önce İspanya (5 kişilik grup) sonra Benelüks Paris Köln (6 kişilik grup) turlarına gittik. Rehberlerimiz Örge ve Levent beylere takdir ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Otellerden, otobüslerden, şoförlerimizden inanılmaz memnun kaldık. Seçkin ve Özer son derece terbiyeli ve işlerini mükemmel yapan iki pırıl pırıl genç adam, sonuç olarak biz Gruppal’dan çok memnun kaldık. Ödemelerin TL olması, taksit olması ekstra bir kolaylık. Sizleri gönülden kutluyorum, biz turlara sizinle devam diyoruz!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube