0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 96626

Gümülcine İskeçe Kavala Turu

Noel Baba Köyü

Gümülcine İskeçe Kavala turları ile Türkiye’ye komşu bu Yunan şehirlerini keşfedecek, Batı Trakya’da keyifli bir gezi yapacaksınız.

 • Pantanassa Kilisesi - İskeçe

  Pantanassa Kilisesi - İskeçe

 • Folklor Müzesi - İskeçe

  Folklor Müzesi - İskeçe

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Kafeler - İskeçe

  Kafeler - İskeçe

 • Kent Manzarası - İskeçe

  Kent Manzarası - İskeçe

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Kent Sokakları - İskeçe

  Kent Sokakları - İskeçe

 • Kavalalı Mehmet Ali Paşa Heykeli - Kavala

  Kavalalı Mehmet Ali Paşa Heykeli - Kavala

 • Kıyı Evleri - Kavala

  Kıyı Evleri - Kavala

 • Belediye Binası - Kavala

  Belediye Binası - Kavala

 • Gece Manzarası - Kavala

  Gece Manzarası - Kavala

 • Kale ve İmaret - Kavala

  Kale ve İmaret - Kavala

 • Paralia Plajı - Kavala

  Paralia Plajı - Kavala

 • Şehir Merkezi - Kavala

  Şehir Merkezi - Kavala

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Gümülcine İskeçe Kavala Turu
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Muzaffer Kütük

Muzaffer Kütük

Turdan çok memnun kaldık özellikle rehber çok bilgili ve yardımsever bir kişiydi. Kendisine bu güzel geziden dolayı teşekkür ediyoruz.

Tuba Funda Yener

Tuba Funda Yener

Tur rehberimizden çok ama çok memnun kaldım.

Gümülcine İskeçe Kavala Turu

Gruppal günübirlik turlar ile Yunanistan'da eğlence dolu bir hafta sonu tatili yapmak için hemen rezervasyonunuzu yaptırın. Günlük geziler, tüm haftanın stresini atmanızı ve yeni gelen haftaya enerjik başlamanızı sağlar. Bu nedenle ister sevdiklerinizle ister tek başınıza katılacağınız Gümülcine İskeçe Kavala turları ile kısa ve dolu dolu bir yurtdışı turu sizi bekliyor. Günübirlik Yunanistan gezisi ile keyifli bir seyahat deneyimi sizi bekliyor. 

Gümülcine

Çoğunluğu Türkler'den oluşan nüfusuyla Gümülcine turu, kendinizi Türkiye'de dolaşıyor gibi hissedeceğiniz ender yurtdışı turları arasında yer alacak. Yunanistan'ın Trakya bölgesi tarafında bulunan şehir, İstanbul'a da çok yakındır.

Gümülcine turlarında yürüyerek şehrin neredeyse tamamını gezebilirsiniz. Şehirde yaklaşık 20 cami bulunuyor. Bunlardan üçü şehir merkezinde ve diğerlerine göre daha büyük yapılmış. Gümülcine'de gezilecek yerler arasında Eski Cami bulunuyor. Gazi Evrenos Bey İmareti, Yeni Cami, Saat Kulesi, Bizans Kalesi de görmeniz gereken önemli noktalardır.

İskeçe

Yunanca adı Xanthi olan İskeçe de yine Türk vatandaşlarının yoğun olduğu bir bölgedir. Son yıllarda karnavallarıyla adını duyuran İskeçe, popülerliğini gün geçtikçe artırmaya devam ediyor. Fiyatların ekonomik ve kalitenin yüksek olması da İskeçe turlarını bir diğer cazip kılan nedenler arasında. Marmara Bölgesi'ndeki tüm şehirlere yakınlığı ve kalabalık olmayan nüfusu ile kendini sevdiren İskeçe'de yapabileceğiniz birçok aktivite bulunuyor.

İskeçe'de gezilecek yerler; Osmanlı'dan kalma eserleri görebileceğiniz Ahiriyan Mahallesi, şehir pazarları, şehrin tepe bölgesi, İskeçe Nehri çevresidir. 2023 İskeçe turları ile eğlence dolu bir Yunanistan gezisi yapacağınıza eminiz. 

Kavala

Kurabiyesi, Ali Paşa'sı ve Osmanlı'dan kalma eserleriyle son yılların Türkler tarafından en çok ziyaret edilen ve en sevilen Yunan şehirlerinden biri de Kavala'dır. Yunanistan'ın Doğu Trakya bölgesinde bulunuyor. Denize kıyısı olması ve antik kalelerden kulelere gezilecek birçok seçenek sunması Kavala turlarını eğlenceli hale getiriyor. Uzun yıllar Osmanlı hakimiyetinde kalan şehirde birçok Osmanlı yapıtını Kavala turu ile görmek de mümkün.

Bizans Kalesi, Filippi Antik Kenti, İmaret, Kavala Arkeoloji Müzesi, Kavalalı Mehmet Ali Paşa'nın Evi, Tütün Müzesi, Kıbrıs Caddesi Kavala'da gezilecek yerler arasında en popüler olanlarıdır.

Üye Yorumları

Mevlit Mustafa Yeşil
Mevlit Mustafa Yeşil

Rehberimizin bilgisi ve ilgisi çok iyiydi. Gruppal ile turdan çok memnun kaldık. Teşekkürler.

Atilla Öylü
Atilla Öylü

Katıldığımız turdan çok memnun kaldım. Diğer katılımcılar da çok uyumluydu rehberimiz çok tecrübeli bilgili ve neşeli bir insandı. Ayrıca şoförlerimize, muavinimize ve organizasyonda emeği geçen tüm Gruppal çalışanlarına teşekkür ederim.

Sedat Bıçakçı
Sedat Bıçakçı

Turumuz misafirleriyle, Kaptanlarımızla ve Rehberimizle süperdi.

Burcu Sav
Burcu Sav

Rehberlikten oldukça memnun kaldım. Mümkün mertebe herkesi memnun edecek şekilde yardımcı olmaya çalıştı. Diğer ekip de ulaşım ve servis açısından oldukça kolaylık sağladılar. Bu açıdan hepsine teşekkürlerimi buradan da tekrar iletiyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube