% 20 İndirim
GP: 96626

Gümülcine İskeçe Kavala Turu

Gümülcine İskeçe Kavala turları ile Türkiye’ye komşu bu Yunan şehirlerini keşfedecek, Batı Trakya’da keyifli bir gezi yapacaksınız.

 • Pantanassa Kilisesi - İskeçe

  Pantanassa Kilisesi - İskeçe

 • Folklor Müzesi - İskeçe

  Folklor Müzesi - İskeçe

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Kafeler - İskeçe

  Kafeler - İskeçe

 • Kent Manzarası - İskeçe

  Kent Manzarası - İskeçe

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Kent Sokakları - İskeçe

  Kent Sokakları - İskeçe

 • Kavalalı Mehmet Ali Paşa Heykeli - Kavala

  Kavalalı Mehmet Ali Paşa Heykeli - Kavala

 • Kıyı Evleri - Kavala

  Kıyı Evleri - Kavala

 • Belediye Binası - Kavala

  Belediye Binası - Kavala

 • Gece Manzarası - Kavala

  Gece Manzarası - Kavala

 • Kale ve İmaret - Kavala

  Kale ve İmaret - Kavala

 • Paralia Plajı - Kavala

  Paralia Plajı - Kavala

 • Şehir Merkezi - Kavala

  Şehir Merkezi - Kavala

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Gümülcine İskeçe Kavala Turu
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Sedat Bıçakçı

Sedat Bıçakçı

Turumuz misafirleriyle, Kaptanlarımızla ve Rehberimizle süperdi.

Burcu Sav

Burcu Sav

Rehberlikten oldukça memnun kaldım. Mümkün mertebe herkesi memnun edecek şekilde yardımcı olmaya çalıştı. Diğer ekip de ulaşım ve servis açısından oldukça kolaylık sağladılar. Bu açıdan hepsine teşekkürlerimi buradan da tekrar iletiyorum.

Gümülcine İskeçe Kavala Turu

Gruppal günübirlik turlar ile Yunanistan'da eğlence dolu bir hafta sonu tatili yapmak için hemen rezervasyonunuzu yaptırın. Günlük geziler, tüm haftanın stresini atmanızı ve yeni gelen haftaya enerjik başlamanızı sağlar. Bu nedenle ister sevdiklerinizle ister tek başınıza katılacağınız Gümülcine İskeçe Kavala turları ile kısa ve dolu dolu bir yurtdışı turu sizi bekliyor.

Gümülcine

Çoğunluğu Türkler'den oluşan nüfusuyla Gümülcine turu, kendinizi Türkiye'de dolaşıyor gibi hissedeceğiniz ender yurtdışı turları arasında yer alacak. Yunanistan'ın Trakya bölgesi tarafında bulunan şehir, İstanbul'a da çok yakındır.

Gümülcine turlarında yürüyerek şehrin neredeyse tamamını gezebilirsiniz. Şehirde yaklaşık 20 cami bulunuyor. Bunlardan üçü şehir merkezinde ve diğerlerine göre daha büyük yapılmış. Gümülcine'de gezilecek yerler arasında Eski Cami bulunuyor. Gazi Evrenos Bey İmareti, Yeni Cami, Saat Kulesi, Bizans Kalesi de görmeniz gereken önemli noktalardır.

İskeçe

Yunanca adı Xanthi olan İskeçe de yine Türk vatandaşlarının yoğun olduğu bir bölgedir. Son yıllarda karnavallarıyla adını duyuran İskeçe, popülerliğini gün geçtikçe artırmaya devam ediyor. Fiyatların ekonomik ve kalitenin yüksek olması da İskeçe turlarını bir diğer cazip kılan nedenler arasında. Marmara Bölgesi'ndeki tüm şehirlere yakınlığı ve kalabalık olmayan nüfusu ile kendini sevdiren İskeçe'de yapabileceğiniz birçok aktivite bulunuyor.

İskeçe'de gezilecek yerler; Osmanlı'dan kalma eserleri görebileceğiniz Ahiriyan Mahallesi, şehir pazarları, şehrin tepe bölgesi, İskeçe Nehri çevresidir. İskeçe turları ile eğlence dolu bir Yunanistan gezisi yapacağınıza eminiz. 

Kavala

Kurabiyesi, Ali Paşa'sı ve Osmanlı'dan kalma eserleriyle son yılların Türkler tarafından en çok ziyaret edilen ve en sevilen Yunan şehirlerinden biri de Kavala'dır. Yunanistan'ın Doğu Trakya bölgesinde bulunuyor. Denize kıyısı olması ve antik kalelerden kulelere gezilecek birçok seçenek sunması Kavala turlarını eğlenceli hale getiriyor. Uzun yıllar Osmanlı hakimiyetinde kalan şehirde birçok Osmanlı yapıtını Kavala turları ile görmek de mümkün.

Bizans Kalesi, Filippi Antik Kenti, İmaret, Kavala Arkeoloji Müzesi, Kavalalı Mehmet Ali Paşa'nın Evi, Tütün Müzesi, Kıbrıs Caddesi Kavala'da gezilecek yerler arasında en popüler olanlarıdır.

Üye Yorumları

Hacer Özbakır

Hacer Özbakır

Gruppal aracılığı ile gittiğim bu seyahatten çok memnun kaldım. Rehberimiz Ülker Hanım, şoförlerimiz ve de yolcular çok özel insanlardı. Turla seyahat etmeyen bir insan olarak; çok çok memnun kaldım ve kendimi çok özgür hissettim.

Hayrünnisa Kayat

Hayrünnisa Kayat

Gruppal ile birkaç kere tatile gittim ve memnun kaldım. Selanik turumuz da çok iyi geçti.

Cenk Doğan

Cenk Doğan

Gruppal ile ilk kez seyahat ettim. Her şey istediğim gibiydi. Günübirlik bir tur için inanılmaz keyifliydi. Gruppal'ı yakınlarıma tavsiye edeceğim.

Deniz Çetez

Deniz Çetez

Firmanızdan aldığım ikinci tur, özellikle bu turdan çok memnun kaldım. Tur rehberine ve kaptanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu tur ekspres Balkan beklentilerimize çok olumlu cevap verdi, bundan sonraki seyahatlerimde yine sizi tercih edeceğim. Sevgiyle.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube