0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 94823

İskeçe Karnavalı Turları

İskeçe Karnavalı turları ile Yunanistan’ın en eğlenceli festivali inanılmaz fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizi bekliyor. 50 yıllık bu geleneksel festivalde binlerce kişi ile eğlenme keyfini yaşayın!

 • Pazar Geçidi - İskeçe Karnavalı

  Pazar Geçidi - İskeçe Karnavalı

 • Gruppal ile Tatil Keyfi - İskeçe Karnavalı

  Gruppal ile Tatil Keyfi - İskeçe Karnavalı

 • Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

  Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

 • Arılar - İskeçe Festivali

  Arılar - İskeçe Festivali

 • Festival Eğlencesi - İskeçe Festivali

  Festival Eğlencesi - İskeçe Festivali

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Geçit Arabaları - İskeçe Karnavalı

  Geçit Arabaları - İskeçe Karnavalı

 • Geçit Törenleri - İskeçe Festivali

  Geçit Törenleri - İskeçe Festivali

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Grup Fotoğrafı - İskeçe Festivali

  Grup Fotoğrafı - İskeçe Festivali

 • Halkı Selamlama - İskeçe Karnavalı

  Halkı Selamlama - İskeçe Karnavalı

 • Hippiler - İskeçe Festivali

  Hippiler - İskeçe Festivali

 • Katılımcılar - İskeçe Festivali

  Katılımcılar - İskeçe Festivali

 • Renkli Geçitler - İskeçe Karnavalı

  Renkli Geçitler - İskeçe Karnavalı

 • Kortejde Eğlence - İskeçe Festivali

  Kortejde Eğlence - İskeçe Festivali

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı İskeçe Karnavalı Turları
Ulaşım Otobüs
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Muzaffer Kütük

Muzaffer Kütük

Turdan çok memnun kaldık özellikle rehber çok bilgili ve yardımsever bir kişiydi. Kendisine bu güzel geziden dolayı teşekkür ediyoruz.

Tuba Funda Yener

Tuba Funda Yener

Tur rehberimizden çok ama çok memnun kaldım.

İskeçe Karnavalı 

2024 İskeçe Karnavalı geliyor!..

Yunanistan’ın hatta Balkanlar’ın en keyifli festivallerinden biri olan İskeçe Karnavalı, sizi komşu ülkede keyifli bir deneyim davet ediyor. 40’tan fazla derneğin ve oluşumun katıldığı, kostümlerle ve geleneksel giysilerle sokakların festival havasına büründüğü İskeçe Festivali döneminde eğlencenin yanı sıra yerel lezzetlerin ve şarapların servis edildiği tezgâhlar da sokakları süslüyor.

Keyifli geçit törenlerinin ve eğlencelerin yanı sıra sayısız konser, tiyatro gösterileri, müzik ve dans geceleri, sergiler ve çeşitli oyunları da gerçekleştiği festival boyunca kentin tarihi geleneklerini yansıtan olayların canlandırmaları da yapılıyor. Arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle ya da ailenizle birlikte bu karnavalda siz de yerinizi alın, eğlence dolu saatler günler geçirin.

Şubat ve Mart ayları arasında gerçekleşen karnavaldaki İskeçe Karnavalı geçit törenleri de oldukça etkileyici. Yunanistan’ın dört bir yanından gelen grupların değişik kostümlerle sokakları doldurduğu geçit törenlerinin en etkileyicisi ise Karnaval Geçidi Gecesi. Müzik eşliğinde çılgınca dans edebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz geçit, şehrin merkezindeki meydanda büyük bir partiyle sona eriyor. 2024 İskeçe Karnavalı'nda yerinizi hemen ayırtın!

Binlerce kişinin bir renk cümbüşü yarattığı, eğlencenin ve müziğin doruklarına varıldığı bu festival, geçmiş ve gelecek arasında bir neşe köprüsü kurmayı başarıyor. Siz de bu unutulmaz deneyimin parçası olmak istiyorsanız İskeçe Karnavalı’nı ziyaret edin, sokakları dolduran mutlu kalabalığın arasına karışın. Gruppal İskeçe turları ile ekonomik bir tatil yapmanın, eğlence dolu bir festivalde güzel anılar biriktirmenin tadını çıkarın.

İskeçe Hakkında

Batı Trakya’da Türklerin en yoğun yaşadığı bölgelerden biri olan ve uzun bir tarihe sahip olan İskeçe, geçmişten bu yana kültürlerin buluştuğu ve kardeşçe yaşadığı bir şehir olma özelliğini koruyor. Yunanca’da Xanthi olarak anılan, hem keyifli atmosferi hem de canlı yaşamı sayesinde Yunanistan turlarının en sevilen duraklarından biri olan İskeçe, başta tarihi şehir merkezi olmak üzere keyifli bir şehir turu vaat ediyor.

Şehri ortadan bölen güzel bir nehrin kıyılarında yer alan İskeçe’de dolaşırken Neoklasik Yunan binaların yanında tarihi Osmanlı konaklarını görebilir, Bizans stili kiliselerle eski taş camilerin dizildiği sokaklarda yürüyebilirsiniz. Tüm bu tarihi güzelliklerin yanı sıra yılın her dönemi farklı etkinliklerin gerçekleştiği, sayısız aktiviteyle sokakların renklendiği ve konserleri, tiyatroları, dans geceleri ve barlarıyla canlı bir gece hayatı sahnesi bulunan İskeçe, küçük bir Trakya kentinden çok daha fazlasını sunuyor.

Osmanlılar tarafından 1360’larda fethinden sonra Anadolu’dan getirilen ailelerin yerleştirildiği, zaman içerisinde başta tütün olmak üzere önemli bir üretim ve ticaret şehrine dönüşen İskeçe, 650 yıldır bir kültür mozaiği sunuyor. Bu çokkültürlü yapısı sayesinde “Bin Renkli Şehir” olarak anılan İskeçe’nin her sokağında kendine özgü bir hava yakalayacaksınız.

İskeçe’de Gezilecek Yerler

Yunanistan’ın en iyi korunmuş tarihi şehirlerinden biri olan İskeçe’de yılın her dönemi farklı güzellikler barındırıyor. Pek çok kültürel etkinliğin gerçekleştiği şehrin en büyük aktivitelerinden biri ise elbette İskeçe Festivali. Ancak bu festivalin yanı sıra İskeçe’de güzel zaman geçirmek için ziyaret edebileceğiniz pek çok yer bulunuyor.

İskeçe’de gezmeniz gereken yerlerin başında gelen müzeler özellikle halk sanatı ve şehrin tarihi geçmişi hakkında bola bilgi sunuyor. İskeçe Folklor Müzesi, Eski Şehir Müzesi, Geleneksel Kıyafetler Müzesi ve İskeçe Müzesi’nde şehrin ve bölgenin tarihini öğrenebilir, Tütün Müzesi’nde eski dönemlerde şehrin zenginliğini sağlayan tütün ve üretimi hakkında bilgi alabilirsiniz. Güzel sanatlara meraklı olanlar içinse İskeçe Belediye Galerisi ve Çocuk Sanatları Müzesi gibi yerlerin yanı sıra birbirinden güzel ikonaların yer aldığı kiliseler de bulunuyor.

Plateia Kendriki adını taşıyan merkez meydandaki saat kulesini gördükten sonra birbirinden güzel mekanlarda zaman geçirebilir ve zaman zaman kurulan pazar tezgahlarını keyifle dolaşabilirsiniz.

Üye Yorumları

Mevlit Mustafa Yeşil
Mevlit Mustafa Yeşil

Rehberimizin bilgisi ve ilgisi çok iyiydi. Gruppal ile turdan çok memnun kaldık. Teşekkürler.

Atilla Öylü
Atilla Öylü

Katıldığımız turdan çok memnun kaldım. Diğer katılımcılar da çok uyumluydu rehberimiz çok tecrübeli bilgili ve neşeli bir insandı. Ayrıca şoförlerimize, muavinimize ve organizasyonda emeği geçen tüm Gruppal çalışanlarına teşekkür ederim.

Sedat Bıçakçı
Sedat Bıçakçı

Turumuz misafirleriyle, Kaptanlarımızla ve Rehberimizle süperdi.

Burcu Sav
Burcu Sav

Rehberlikten oldukça memnun kaldım. Mümkün mertebe herkesi memnun edecek şekilde yardımcı olmaya çalıştı. Diğer ekip de ulaşım ve servis açısından oldukça kolaylık sağladılar. Bu açıdan hepsine teşekkürlerimi buradan da tekrar iletiyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube