0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 91129

Avrupa’da 8 Ülke Turları

Fransa İsviçre Liechtenstein Avusturya Çekya Almanya İsveç Danimarka

Avrupa 8 Ülke turları ile hayatınız boyunca hatırlayacağınız bir tatil fırsatı sizi bekliyor. Fransa’dan Çekya ve İsveç’e uzanan bu turu en iyi fiyatlarla yakalayın!

 • Nyhavn Bölgesi - Kopenhag

  Nyhavn Bölgesi - Kopenhag

 • Gün Batımı - Kopenhag

  Gün Batımı - Kopenhag

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Belediye Binası - Hamburg

  Belediye Binası - Hamburg

 • Tarihi Merkez - Hamburg

  Tarihi Merkez - Hamburg

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Müzeler Adası ve TV Kulesi - Berlin

  Müzeler Adası ve TV Kulesi - Berlin

 • Oberbaum Köprüsü - Berlin

  Oberbaum Köprüsü - Berlin

 • Şehir Panoraması - Berlin

  Şehir Panoraması - Berlin

 • Şehir Manzarası - Prag

  Şehir Manzarası - Prag

 • Vltava Nehri ve Köprüler - Prag

  Vltava Nehri ve Köprüler - Prag

 • Hradcany Kale Bölgesi - Prag

  Hradcany Kale Bölgesi - Prag

 • Salzach Nehri Kıyıları - Salzburg

  Salzach Nehri Kıyıları - Salzburg

 • Tarihi Şehir Manzarası - Zürih

  Tarihi Şehir Manzarası - Zürih

 • Nehir Kıyıları - Zürih

  Nehir Kıyıları - Zürih

 • Şehir Manzarası - Strasbourg

  Şehir Manzarası - Strasbourg

 • Nehir Kıyısında Evler - Strasbourg

  Nehir Kıyısında Evler - Strasbourg

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Avrupa’da 8 Ülke Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Havva Lale Karaarslan

Havva Lale Karaarslan

Paris seyahatinden önce endişelerim vardı. Ama çok keyifli güzel bir tatil geçirdik. Tur rehberimiz çok iyiydi. Otel, kahvaltı ve transfer hizmetleri çok güzeldi. Herkese tavsiye ediyorum

Nurşah Korkmaz

Nurşah Korkmaz

Rehberimiz bizimle çok ilgilendi. Gayet güzel bir seyahat deneyimimiz oldu.

Fransa

Dünyanın en iyi balayı adreslerinden biri olan FransaAvrupa turları ile gezilen şehirler arasında da oldukça popülerdir. Fransa'nın başkenti Paris hem romantizmin hem de modadan kozmetiğe mimariden müzelere birçok konuda da ünlüdür.

Fransa'da gezilecek yerler arasında mutlaka görülecek şehirlerin başında Paris geliyor. Hemen sonrasında ise Alsace, Bordeaux, Cannes, Marsilya, Lyon, Strazburg, Provence ve Nice bulunuyor.

İsviçre

Jura Dağları, İsviçre Platosu ve Alpler arasında kalan konumda bulunan İsviçre, denize kıyısı olmamasına rağmen benzersiz güzellikteki gölleri, birbirinden masalsı kasabaları, kayak merkezleri ve popüler şehirleri ile Avrupa gezileri içinde olması gereken bir rota sunar.

İsviçre'de gezilecek yerler rehberi içine alınması gereken önemli yerleri Zürih, Bern, Basel, Cenevre, Lozan ve Zermatt oluyor.

Liechtenstein

Avrupa'da en küçük ülkelerden biri de Liechtenstein'dır. Öyle ki Liechtenstein'ın yüzölçümü 160 km2'dir. Liechtenstein turu yaparken bu ülke size küçük bir köy gibi gelecektir ancak bilmelisiniz ki burası küçük olmasına rağmen Avrupa'nın en zengin ülkelerinden biridir.

Avusturya sınırına çok yakın olan Liechtenstein'da gezilecek yerler arasında başkenti Vaduz, Shaan, Triesen, Old Town bulunuyor.

Avusturya

Avrupa'daki en önemli ülkelerden biri olan Avusturya, dünyanın en zengin ülkeleri listesinde yer alır. Avusturya'nın başkenti Viyana'dır. Kültürel, sanatsal ve mimari açıdan Viyana, hayran olacağınız sayısız güzellik sunar. Avusturya turları ile görmeniz gereken önemli şehirler listesinde Viyana'nın dışında Graz, Hallstatt, Salzburg ve Linz bulunuyor.

Çekya

Ortaçağ şehirleri deyince akla gelen bölgelerden biri de Çek Cumhuriyeti'ndeki şehirlerdir. Tam bir Orta Avrupa ülkesi olan Çekya'da masalsı bir Orta Avrupa turu yapabilirsiniz. Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag aynı zamanda Avrupa'nın en popüler ve en sevilen şehirlerinden biridir.

Çek Cumhuriyeti'nde gezilecek yerler rehberi yaparken görmeden dönmemeniz gereken şehirleri Prag dışında Cesky Krumlov, Kutna Hora, Karlovy Vary, Pilsen ve Brno'dur.

Almanya

Resmi adıyla Almanya Federal Cumhuriyeti olan Almanya, dünyadaki en popüler göç alan ülkeler listesinde ikinci sıradadır. Felsefe ve müzik alanında dünya tarihine büyük katkılar yapmış olan Almanya'da gezip görebileceğiniz sayısız şey bulunuyor. Almanya turları sırasında en çok müze gezmeye doyamayacaksınız.

Almanya'da gezilecek yerler listesinde olan popüler Alman şehirleri Berlin, Hamburg, Baden, Bremen, Köln, Düseldorf, Frankfurt, Liepzig, Münih, Nürnberg ve Stutgard'tır.

İsveç

İskandinavya turları ile gezilen destinasyonların başında olan İsveç ya da resmi adıyla İsveç Krallığı yaklaşık 10 milyonluk nüfusuyla, doğal güzellikleriyle, modern hayatı ve 450 bin metrekarelik yüzölçümüyle görülmeye değer bölgelerden biridir. Finlandiya ve Norveç ile komşudur.

İsveç turları ile görmeniz gereken şehirler arasında Stockholm, Göteborg, Malmö, Gavle, Uppsala ve Kiruna bulunuyor.

Danimarka

İskandinavya'nın en güneyinde ve en küçük ülkelerinden biri olan Danimarka, yeryüzündeki en yeşil ülkelerden biridir aynı zamanda. Çevre konusunda bilinci yüksek bir toplum olan Danimarka halkının da bunda katkısı büyüktür. Danimarka turları sırasında ülkede bisikletin sıklıkla kullanıldığını göreceksiniz.

Danimarka'da gezilecek yerler arasına almanız gereken önemli şehirleri arasında Kopenhag, Arhus, Odense ve Roskilde'dir.

Üye Yorumları

Fevzi Doğu
Fevzi Doğu

Tüm seyahat girişimimiz boyunca gösterdiğiniz etkin ve profesyonel yaklaşım için size ve ekibinize çok teşekkür ediyoruz. Gruppal outgoing alanında oldukça üst düzeyde hizmet veren bir kuruluş, takdir ediyoruz. Başka turlarda görüşmek dileğiyle.

Şule Munis
Şule Munis

Herşey çok güzeldi. Rehberimiz'e ayrıca teşekkürler.

Ayla Türksoy
Ayla Türksoy

Her şey çok güzeldi. Başta rehberimiz olmak üzere tüm Gruppal'a teşekkürler.

Sukan Gültekin
Sukan Gültekin

Bilgilendirme mailiniz,mesajınız zamanında ve güzeldi. Ticari hayatınızda başarılar dilerim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube