% 20 İndirim
GP: 91576

İtalya Fransa Turları

Roma Floransa Nice Marsilya

İtalya Fransa turları ile İtalya ve Fransız Rivierası’nda unutulmaz bir tatil sizi bekliyor. Marsilya kıyılarından Roma’ya uzanan bu muhteşem turu kaçırmayın!

  • Trevi Çeşmesi - Roma

    Trevi Çeşmesi - Roma

  • Colloseo - Roma

    Colloseo - Roma

  • Taksitle Ödeme İmkanı

    Taksitle Ödeme İmkanı

  • İspanyol Merdivenleri - Roma

    İspanyol Merdivenleri - Roma

  • İtalyan Lezzetleri

    İtalyan Lezzetleri

  • Gruppal Güvencesi

    Gruppal Güvencesi

  • Nehir ve Köprüler - Floransa

    Nehir ve Köprüler - Floransa

  • Santa Maria del Fiore Katedrali - Floransa

    Santa Maria del Fiore Katedrali - Floransa

  • Uffizi Müzesi - Floransa

    Uffizi Müzesi - Floransa

  • Palazzo Vecchio ve Çan Kulesi - Floransa

    Palazzo Vecchio ve Çan Kulesi - Floransa

  • Liman Bölgesi - Nice

    Liman Bölgesi - Nice

  • Villa  Ephrussi de Rotschild'in Bahçesi - Nice

    Villa Ephrussi de Rotschild'in Bahçesi - Nice

  • Massena Meydanı - Nice

    Massena Meydanı - Nice

  • Şehir Sokakları - Nice

    Şehir Sokakları - Nice

  • Longchamp Sarayı - Marsilya

    Longchamp Sarayı - Marsilya

  • Palais du Pharo - Marsilya

    Palais du Pharo - Marsilya

  • Place Aux Huiles - Marsilya

    Place Aux Huiles - Marsilya

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı İtalya Fransa Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

FLORANSA

Rönesans Dönemi'nin başladığı yer olan Floransa, dünyadaki en güzel şehirler arasında yer alıyor. Ortaçağ'ın Atinası olarak da bilinen bu şehir, gerek İtalya turları gerekse Avrupa turları içinde kültür, sanat ve tarihe doyacağınız birçok özelliği barındırıyor. Arno Nehri kıyısı boyunca uzanan şehirde, Michelangelo, Leonardo da Vinci, Nicollo Machiavelli ve Dante Alighieri gibi isimlerin eserlerini görebileceğiniz bir Floransa turu sizi bekliyor. Floransa turları ile Medici Ailesi'nin hayat verdiği şehri yakından görmenin güzelliğini yaşayacak ve unutulmaz bir Floransa turu yapacaksınız. 

Floransa’da Gezilecek Yerler

Piazza della Signoria Meydanı'nı gezerek başlayabileceğiniz Fransa turlarında fotoğraf karelerinizle ölümsüzleşecek sayısız güzel noktalar göreceksiniz. Meydandaki Neptün Heykeli ve Davut Heykeli, Floransa gezilecek yerler listesinde üst sıralardadır. Rönesans Dönemi'ne ait eserleri inceleyebileceğiniz Uffizi Müzesi, Santa Maria del Fiore Katedrali, Ponte Vecchio, Palazzo Vecchio, San Marco Müzesi, Giotto’nun Çan Kulesi de Floransa gezisi için görülecek yerlerdir.

Nice’te Gezilecek Yerler

Promenade des Anglais sahillerinde keyifli bir yürüyüş yapabileceğiniz Nice turlarında, kafelerin, restoranların sizi bambaşka bir tatile götürdüğünü göreceksiniz. Nice gezilecek yerler listesine göz atacak olursak, Melekler Körfezi (Baie des Anges) görebileceğiniz en güzel manzaraların olduğu yer, Massena Meydanı, Şato Tepesi, Garibaldi Meydanı, Nice Operası, Adalet Sarayı ve St. Reparate Katedrali, Nice gezisinde ziyaret etmeniz gereken yerlerdir.

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan

Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal

Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar

Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Selim Demir

Selim Demir

16 Kasım çıkışlı Klasik İtalya turuna katıldık. Kızım ve eşimle birlikte katıldığım bu turdan çok memnun kaldık. Gruppal ile gidip gördüğümüz Roma, Floransa, Venedik, Milano, Verona şehirlerine hayran olduk. Ben tarzın, estetiğin, mimarlığın, şehir planlamanın, tarihe sahip çıkmanın, lezzetin, özetle kaliteli yaşamın kesişim noktasının, başta Roma ve İtalya olduğunu gözlemledim. Şiddetle tavsiye ederim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube