0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 91576

İtalya Fransa Turları

Roma Floransa Nice Marsilya

İtalya Fransa turları ile İtalya ve Fransız Rivierası’nda unutulmaz bir tatil sizi bekliyor. Marsilya kıyılarından Roma’ya uzanan bu muhteşem turu kaçırmayın!

 • Trevi Çeşmesi - Roma

  Trevi Çeşmesi - Roma

 • Colloseo - Roma

  Colloseo - Roma

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • İspanyol Merdivenleri - Roma

  İspanyol Merdivenleri - Roma

 • İtalyan Lezzetleri

  İtalyan Lezzetleri

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Nehir ve Köprüler - Floransa

  Nehir ve Köprüler - Floransa

 • Santa Maria del Fiore Katedrali - Floransa

  Santa Maria del Fiore Katedrali - Floransa

 • Uffizi Müzesi - Floransa

  Uffizi Müzesi - Floransa

 • Palazzo Vecchio ve Çan Kulesi - Floransa

  Palazzo Vecchio ve Çan Kulesi - Floransa

 • Liman Bölgesi - Nice

  Liman Bölgesi - Nice

 • Villa Ephrussi de Rotschild'in Bahçesi - Nice

  Villa Ephrussi de Rotschild'in Bahçesi - Nice

 • Massena Meydanı - Nice

  Massena Meydanı - Nice

 • Şehir Sokakları - Nice

  Şehir Sokakları - Nice

 • Longchamp Sarayı - Marsilya

  Longchamp Sarayı - Marsilya

 • Palais du Pharo - Marsilya

  Palais du Pharo - Marsilya

 • Place Aux Huiles - Marsilya

  Place Aux Huiles - Marsilya

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı İtalya Fransa Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Floransa

Rönesans Dönemi'nin başladığı yer olan Floransa, dünyadaki en güzel şehirler arasında yer alıyor. Ortaçağ'ın Atinası olarak da bilinen bu şehir, gerek İtalya turları gerekse Avrupa turları içinde kültür, sanat ve tarihe doyacağınız birçok özelliği barındırıyor.

Arno Nehri kıyısı boyunca uzanan şehirde, Michelangelo, Leonardo da Vinci, Nicollo Machiavelli ve Dante Alighieri gibi isimlerin eserlerini görebileceğiniz bir Floransa turu sizi bekliyor. Floransa turları ile Medici Ailesi'nin hayat verdiği şehri yakından görmenin güzelliğini yaşayacak ve unutulmaz bir Floransa turu yapacaksınız. 

Floransa’da Gezilecek Yerler

Piazza della Signoria Meydanı'nı gezerek başlayabileceğiniz Fransa turlarında fotoğraf karelerinizle ölümsüzleşecek sayısız güzel noktalar göreceksiniz. Meydandaki Neptün Heykeli ve Davut Heykeli, Floransa gezilecek yerler listesinde üst sıralardadır. Rönesans Dönemi'ne ait eserleri inceleyebileceğiniz Uffizi Müzesi, Santa Maria del Fiore Katedrali, Ponte Vecchio, Palazzo Vecchio, San Marco Müzesi, Giotto’nun Çan Kulesi de Floransa gezisi için görülecek yerlerdir.

Nice’te Gezilecek Yerler

Promenade des Anglais sahillerinde keyifli bir yürüyüş yapabileceğiniz Nice turlarında, kafelerin, restoranların sizi bambaşka bir tatile götürdüğünü göreceksiniz. Nice gezilecek yerler listesine göz atacak olursak, Melekler Körfezi (Baie des Anges) görebileceğiniz en güzel manzaraların olduğu yer, Massena Meydanı, Şato Tepesi, Garibaldi Meydanı, Nice Operası, Adalet Sarayı ve St. Reparate Katedrali, Nice gezisinde ziyaret etmeniz gereken yerlerdir.

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan

Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal

Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar

Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Çiğdem Akcanlar

Çiğdem Akcanlar

Harika, dolu dolu ve sorunsuz geçen güzel bir tatildi. Özellikle rehberimizden (bilgisi, iletişimi, hakimiyeti, nazikliği...) çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube