% 20 İndirim
GP: 90778

Trieste Turları

Trieste turları ile İtalya’nın en önemli liman kentlerinden olan Trieste’nin sayısız güzelliğine şahit olup tarih içinde bir yolculuk yapma fırsatı yakalayacaksınız.

 • Piazza Unità d'Italia - Trieste

  Piazza Unità d'Italia - Trieste

 • Büyük Kanal - Trieste

  Büyük Kanal - Trieste

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Kahve Dükkanları - Trieste

  Kahve Dükkanları - Trieste

 • Kent Panoraması - Trieste

  Kent Panoraması - Trieste

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • San Guisto Katedrali - Trieste

  San Guisto Katedrali - Trieste

 • Üniversite - Trieste

  Üniversite - Trieste

 • Yelkenli Yarışı - Trieste

  Yelkenli Yarışı - Trieste

 • Akşam Manzarası - Trieste

  Akşam Manzarası - Trieste

 • Liman Manzarası - Trieste

  Liman Manzarası - Trieste

 • Miramare Şatosu - Trieste

  Miramare Şatosu - Trieste

 • Piazza della Borsa - Trieste

  Piazza della Borsa - Trieste

 • Gece Manzarası - Trieste

  Gece Manzarası - Trieste

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Trieste Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Erkan Kılıç

Erkan Kılıç

2 arkadaş Trieste, Slovenya ve Venedik'e gittik. Dolu dolu iki güzel gün geçirdik. Otel bu amaç için iyiydi. Kahvaltının fazlası vardi eksiği yoktu. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim. Şimdiden Gruppal'a en az elli kişiyi üye yapmışımdır.

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

TRIESTE

İtalya'nın kuzeydoğusunda bulunan Trieste, sanatsal ve kültürel açıdan çok gelişmiş bir şehirdir. İtalya turları ile gezilen popüler şehirler arasında olmasa da aslında dolu dolu bir tatil geçireceğiniz yerdir. Bir dönem Avusturya - Macaristan İmparatorluğu esaretinde olan şehirde yapacağınız Trieste turları ile göreceksiniz ki, Doğu Avrupa'nın en güzel yerleri arasında. Etkileyen mimarileri, akıllara kazınacak güzellikte deniz manzaraları ile Trieste turu sizi İtalya'da masalsı bir gezintiye çıkaracak.

Akdeniz'e açılan bir kapı olarak adlandırılan Trieste gezisi, şehir sınırda olduğundan size birçok kültürü yaşatacak ve tam bir kültür turu yaşayacaksınız. Burada gezilecek, görülecek birçok yer bulunuyor. Gruppal Trieste turları ile bu güzellikleri görmenizi öneriyoruz.

Trieste'de Gezilecek Yerler

Eşsiz güzellikteki doğası, mimarileri ve kültürüyle Trieste'de gezilecek yerler; İtalya'nın denize bakan binası Piazza Unita Binası ve binanın olduğu meydan, neogotik tarzda yapılmış olan Miramare Kalesi, şehri görebileceğiniz en güzel tepelerden birine kurulu olan ve 1320 yılından beri ayakta olan San Guisto Bazilikası, İtalya'daki müzeler arasında en büyüklerinden biri olan Revoltella Müzesi, kanalı ve kanal çevresindeki doğal güzellikleriyle ünlü Borgo Teresiano ve bir kayalık plato olan Carso Triestino'dur.

Trieste'de Ne Yenir?

Trieste yemekleri konusunda asla sıkıntı yaşamayacaksınız çünkü İtalya'dasınız ve İtalyan mutfağı Türk mutfağına en yakın yemekleri olan menüler barındırıyor. Kültürü çeşitli olan Trieste'nin yemekleri de çeşit çeşittir. Melez bir mutfak kültürü olan Trieste mutfağı sebze ve balık ağırlıklıdır. Özellikle morina balığı, carni alabalığı, frico peynirleri ve mısır unuyla yapılan polenta en popüler lezzetleridir.

Trieste'de Alışveriş

Şehirde iki büyük alışveriş merkezi bulunuyor ayrıca Trieste'de alışveriş yapabileceğiniz binlerce dükkan ve mağaza bulunuyor. Yerel ürünleri görmek ve satın almak isterseniz Old Town bölgesini gezebilirsiniz. Burada kahveden ayakkabıya birçok seçenek mevcut. Şehirdeki sokak pazarlarından da alışveriş yapabilirsiniz.

Trieste Saat Farkı

Trieste'de saat dilimi olarak GMT + 1 kullanılıyor. Yani bu da demektir ki, Türkiye ile Trieste arasında bir saatlik bir zaman farkı bulunuyor. Türkiye'de saat 10:00 iken Trieste'de saat 09:00'dur.

Trieste'de Para Birimi

Hemen hemen tüm Avrupa ve Schengen ülkelerinde olduğu gibi İtalya ve İtalya'nın sevimli şehri Trieste'de para birimi olarak Euro kullanılıyor. Harcamalarınızı Euro'ya göre planlamanızı öneririz.

Üye Yorumları

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Cengiz Seyhan

Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal

Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar

Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
148 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube